• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Grafikai hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

polgarmaercell

Erős harcos
Sziasztok!
Lehet, hogy ezt a hibát régebben jelentették, de én nem láttam. Ha mégis, elnézést kérek.
Miután kikutatok egy technológiát levonja a rendszer az ahhoz szükséges árukat. De pár másodperc múlva visszaadja, és egy-két perc leteltével megint levonja. Más játékosnál is láttam ezt a hibát. Azt nem ellenőriztem, hogy valójában levonja-e, de ott az áruk ikon alatt kiírja. Képernyőfotót nem tudok csatolni, régen kutattam ki technológiát, amellett is csak a tündérek fejspecifikus áruiba kerülnek (továbbá nem éri meg a vesződséget egy képernyőfotó feltöltése). :(

Windows 11 Home, Microsoft Edge böngésző.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!
Lehet, hogy ezt a hibát régebben jelentették, de én nem láttam. Ha mégis, elnézést kérek.
Miután kikutatok egy technológiát levonja a rendszer az ahhoz szükséges árukat. De pár másodperc múlva visszaadja, és egy-két perc leteltével megint levonja. Más játékosnál is láttam ezt a hibát. Azt nem ellenőriztem, hogy valójában levonja-e, de ott az áruk ikon alatt kiírja. Képernyőfotót nem tudok csatolni, régen kutattam ki technológiát, amellett is csak a tündérek fejspecifikus áruiba kerülnek (továbbá nem éri meg a vesződséget egy képernyőfotó feltöltése). :(

Windows 11 Home, Microsoft Edge böngésző.

Szia!

Sajnos megfelelő dokumentáció nélkül nem tudjuk továbbítani a problémát, nekem nem sikerült reprodukálni egy kicsit várunk, hátha valaki jelez hasonlót. :)
 

polgarmaercell

Erős harcos
Szia!

Sajnos megfelelő dokumentáció nélkül nem tudjuk továbbítani a problémát, nekem nem sikerült reprodukálni egy kicsit várunk, hátha valaki jelez hasonlót. :)
Más játékosnál is láttam. Ő is Edgen játszik, szóval lehet, hogy a böngésző miatt van. Ezt eddig csak akkor észleltem, amikor Normál árukat vont le. Remélem ez az infó segít.

polgarmaercell
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent