• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Forgatható épületek bevezetése

MesterAlma13

Erős harcos
Nem lenne rossz, ha pár (kevés vagy nulla animációval rendelkező) épületnél (pl. 2*1-es pónik, ilyen olyan 4*1-es vagy 3*1-es kulturális épületeknél stb.) be lenne vezetve mint előny az elforgathatóság, és el lehetne forgatni oda vissza egy ilyen ikonnal:
1596805115372.png
tehát plusz egy oldalról kellene elkészíteni ezeket az épületeket.

Nem kellene mindenre, nem kell sok, de legalább elkezdődnek egy ilyen vonal is – így ez bizonyos épületeknek az előnye lenne. Ha beválik, lehet tovább menni, és még pár épületet megoldani, aminek fix a mérete (tehát főépület, lakóépület, műhely, stb. – tehát az összes alapépület kiesne) – de ezzel színesebb lenne a játék - szerintem, és egyel több elem lenne, amivel lehetne logikázni.
 

Corvo

Veterán
Mivel az épületeknek alapból csak a látható oldala van meg ezt nem hiszem, hogy bevezetik. a játék egyik lényege a lepakolás és, hogy azt hogyan oldod meg.
 

TakedaHU

Újonc
Mindent nem lehet megkönnyíteni, mert akkor hol marad a játékban a kihívás.
Szerintem nem kell a forgatás.
De ez csak magánvélemény...
 

Deleted User - 373998

Vendég
Nem lenne rossz, ha pár (kevés vagy nulla animációval rendelkező) épületnél (pl. 2*1-es pónik, ilyen olyan 4*1-es vagy 3*1-es kulturális épületeknél stb.) be lenne vezetve mint előny az elforgathatóság, és el lehetne forgatni oda vissza egy ilyen ikonnal:
2313 bővítmény megtekintése
tehát plusz egy oldalról kellene elkészíteni ezeket az épületeket.

Nem kellene mindenre, nem kell sok, de legalább elkezdődnek egy ilyen vonal is – így ez bizonyos épületeknek az előnye lenne. Ha beválik, lehet tovább menni, és még pár épületet megoldani, aminek fix a mérete (tehát főépület, lakóépület, műhely, stb. – tehát az összes alapépület kiesne) – de ezzel színesebb lenne a játék - szerintem, és egyel több elem lenne, amivel lehetne logikázni.
Kedves @MesterAlma13
Köszönjük újra az ötletet,de fentebb @Corvo tökéletesen felvázolta, hogy miért nem lesz bevezetve a játékba.
Köszönöm a megértésed.
Szép Napot.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Kedves @MesterAlma13
Köszönjük újra az ötletet,de fentebb @Corvo tökéletesen felvázolta, hogy miért nem lesz bevezetve a játékba.
Köszönöm a megértésed.
Szép Napot.
Kedves @Cyklon
Én úgy gondolom, hogy ez csak a jelen: "az épületeknek alapból csak a látható oldala van meg" - és az ötletelésnek az a lényege, hogyha az jó, akkor érdemes a játék teljes logikájában is kicsit belenyúlni, tehát belerakni egy ilyen variálhatósági ötletet is, hogy pl.
1. letegyem e ezt a kevesebb kultúrát adó épületet, de legalább forgatható, vagy tegyem le a többet adót, ami meg nem
2. költsek egy gyémántot erre a sok kultúrát adó épületre, viszont cserébe ez forgatható.

Szerintem érdemes ezt továbbvinni, hogy ilyen irányból is gondolják meg a fejlesztők.
Köszönettel,
Alma
 

Wiccara

Veterán
érdemes a játék teljes logikájában is kicsit belenyúlni,
Szia,

nem értek egyet, és itt nem csak a láthatóság a lényeg!
A játék alapja épül arra, hogy a méretbeli változások, különbségek, korlátozott helyek, fejlesztések mind-mind újratervezést, szervezést igényel a város építgetésével.
Olyan szintre süllyedni, hogy kényelmesen forgasd, amíg a tetris ki nem jön; nem célja a fejlesztőknek.

W.

ui: természetesen ezt csak azért írtam, hogy megértsd, miért lett elutasítva.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szia,

nem értek egyet, és itt nem csak a láthatóság a lényeg!
A játék alapja épül arra, hogy a méretbeli változások, különbségek, korlátozott helyek, fejlesztések mind-mind újratervezést, szervezést igényel a város építgetésével.
Olyan szintre süllyedni, hogy kényelmesen forgasd, amíg a tetris ki nem jön; nem célja a fejlesztőknek.

W.

ui: természetesen ezt csak azért írtam, hogy megértsd, miért lett elutasítva.
én pont hogy cask számos, tehát nem az összes épületre értettem a forgathatóságot, így az is belekerülhetne a logikába, hogy pl. valaminek van ilyen olyan hátránya (valamiből kevesebbet ad, vagy gyémántba kerül), de forgatható - és itt tényleg X darab pl. kulturális épületre gondolok.
szerintem jó lenne, de ez szintén saját vélemény.
 

unseen

Veterán
Én nem szeretném és nem is támogatom, hogy forgathatók legyenek az épületek.
Nem...
akkor sem....
és úgy sem....
nna úúúúgy meg főleg nem....
 

unseen

Veterán
ezt kell hogy jelezzem, hogy nem mindegy a megfogalmazás:
"hogy forgathatók legyenek az épületek."
vagy
hogy legyenek forgatható épületek

kettő között nagy a különbség, és én az utóbbiról beszéltem végig
Valóban, jogos a felvetésed.
Akkor, hogy az általad felvetett ötletre reagáljak:
Én nem szeretném és nem is támogatom, hogy legyenek forgatható épületek.
Nem...
akkor sem....
és úgy sem....
nna úúúúgy meg főleg nem....
 
Fent