• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Fonix barkacsolasa

SirSmithy

Veterán
Sziasztok!

Van a raktaramban egy viharfonix a hobbitok fejezetebol. Azt tervezem, hogy ahhoz probalok szerezni ereklyet ebben az eventben. Most vegeztem mar az elvenariakkal, es azon gondolkodtam, hogy jo lenne egy elvenari fejezetbol.

Nos a kerdesem. Ha lebontom a viharfonixet a hobbitoktol, akkor meg fog jelenni nekem a barkacsboltban, hogy ujra legyarthassam?

Elore is koszi a valaszt! :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok!

Van a raktaramban egy viharfonix a hobbitok fejezetebol. Azt tervezem, hogy ahhoz probalok szerezni ereklyet ebben az eventben. Most vegeztem mar az elvenariakkal, es azon gondolkodtam, hogy jo lenne egy elvenari fejezetbol.

Nos a kerdesem. Ha lebontom a viharfonixet a hobbitoktol, akkor meg fog jelenni nekem a barkacsboltban, hogy ujra legyarthassam?

Elore is koszi a valaszt! :)
Igen . 100 % ig biztos vagyok benne , hogy újra gyárthatod , ha tévednék neked adom a teljes árukészletemet kárpotlásként ( elég brutál mennyiség )
 

Calyr

Veterán
Ezer százalék, hogy igen, én Winyadoron elég hamar bontottam a raktárból még tavaly, mert nem kellett - és ha annyi ezrest kapnék, amennyiszer azóta megjelent már a receptek között, felső kategóriás borokra is jutna. :)
Itt ugye annyi a rizikó, hogy mikor adja be. De erre szerintem az event alatt mintha nagyobb lenne az esély, mint általában (én ilyenkor a szokásosnál is többet lapozok 50 gyémivel a receptek között, és gyakoribbnak tűnik).
 
Fent