• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Felhasználó törlése, vagy áthelyezése

Vélemény?

  • Támogatom

  • Ellenzem


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

zsivany

Erős harcos
Először az aktívakat költöztetik.
Mi lenne, ha nem az aktívakat költöztetnék, azok azért többen vannak. (remélem :rolleyes:) Ha kivennék az inaktívakat (nem kell törölni), akkor már talán könnyebben lehetne osztani-szorozni. Nem tudom, de talán nem kéne túlbonyolítani, bár mondom, nem értek a hogyan működik valójában a "színfalak mögött"-höz.:)
 

bere007

Veterán
Mi lenne, ha nem az aktívakat költöztetnék

Akkor sose kapnál magad mellé aktív embereket, hanem maradnál ugyan ott.

Ha kivennék az inaktívakat (nem kell törölni), akkor már talán könnyebben lehetne osztani-szorozni.

Igen, erre irányul az ötletem. Nem fogják a helyet (vagy ha fogják is, kívül a peremvidéken :D ) a régóta nem játszók és könnyebb, gyorsabb és főleg hatásosabb lesz a költöztetés.
 

bere007

Veterán
És mi van azokkal az új regisztrálókkal, akik eme kies inaktív peremvidéken kapnak új várost?

"Belül" mindig lesz hely. Mivel teljesen nem lehet feltölteni a belső részt, az újak meg regisztráláskor automatikuson az ilyen "lyukakba" kerülnek (ha jól tudom ez most is így megy) és mindig lesz olyan aki abbahagyja, tehát lesz állandó mozgás. De ha esetleg oda is kerülne és ott lenne egy ideig (ha aktív lesz, akkor ő is költözik befelé, ha lesz üresedés), az nem azt jelenti, hogy ott is marad. Aki esetleg most olyan helyre kerül, ahol a zöme abbahagyta ott jobb neki? Ha a középponthoz közel van, akkor esélye sincs, hogy látogatnak hozzá, de így lenne egy kis fény az alagút végén.
 

DeletedUser1519

Vendég
..igen kellene..át kellene helyezni őket a Töröltek Névsorába:eek:;););)

Valaha játszottam egy játékkal - ugyebár itt más game nevét nem lehet leírni, ha nem az adott üzleti körbe tartozik, így ezt mellőzöm -, ahol a sokáig be nem lépő játékos accountja egy archívumba került, így a játékban nem zavart, de megvolt. Ha az illető esetleg észbe kapott - egyszer voltam én is így kb. két év kihagyás után -, akkor egy külön linken át újra éleszthette a játékát, s így visszakerült. Ezt szerintem itt is meg lehetne valósítani - a szerveren így is, úgy is helyet foglalnak, csak utóbbi esetben nincsenek szem előtt, ha nem játszanak. A helyük felszabadul, de ha esetleg visszatérnének, a városuk visszakerülne a térképre egy új helyen. Így a kecske is jól lakna, meg a káposzta is megmaradna (ha már olyan fontos a káposzta).
 
Fent