• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Felhasználó törlése, vagy áthelyezése

Vélemény?

  • Támogatom

  • Ellenzem


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

bere007

Veterán
Üdv.

Mint (már) tudjuk, az inaktivitás miatti törlés, ami 30 nap után esedékes, csak abban az esetben igaz, ha a felhasználó nem vett gyémántot, illetve nem lépett be a 3. korba. Így van sok olyan játékos, akik csak úgy vannak lehet, hogy már 3-4 hónapja, azt nem tudni. Nos ennek a rendszernek a javítása lehet, hogy esedékes lenne.

Ötletem a következő.

2 hónap várakozási idő után lépni kellene a "fejlettebb", vagy gyémántozó inaktív játékosok ügyében is. Az esély legyen megadva nekik, 1 hónap után legyen küldve egy e-mail a felhasználónak és amennyiben még 1 hónapig nem lép be, törlésre kerülne a fiókja, vagy ha megoldható "kiköltöztetni" a térkép szélére (ez felülírná a pipát az automata átköltöztetésnél a beállításokban), ha a törlést túl drasztikusnak látnák egyesek.

Kíváncsian várom a véleményeteket ezügyben.

A szavazás nem titkos, most beállítottam. :D
 

bere007

Veterán
A környékemből ítélve ez úgy van, ahogy Berea írt. Ott le is írtam az észrevételemet. Most erre nem lehet ráfogni, hogy diszkriminatív lenne azokkal, akik nem tudnak minden nap sokat tölteni a gép előtt. Sőt ez még annak sem hátrány, aki 59 naponta lép fel egyszer 1 percre... :D
 

DeletedUser434

Vendég
Támogatom! :)

Van olyan szomszédom (Nalla), aki már több, mint 1 éve!!! elbontotta a városát, még sincs törölve... Kaphatnék a helyére, egy agilis kis szomszédot, de persze így esélytelen, és, nem Ő az egyetlen ilyen szomszédom, ez csak egy kiragadott példa a sokból, sajnos.. :(
 

DeletedUser1322

Vendég
Egy nevet én is kiragadnék az inaktív szomszédaim közül.(Eowyn)
Már fél éve vagy talán még több is hogy elbontott mindent és ki is írta hogy vége.
 

DeletedUser1432

Vendég
Nem érzem annyira nagy súlyát ennek a problémának, bár lehet, hogy szerencsés vagyok.
Az ötlet megvalósítása viszont felvet rengeteg kérdést:
1. Miért éppen 2 hónap? Én pl. nyáron 1 db sorozatot sem nézek, ősztől tavaszig rengeteget. És nem is megyek a beszerzőhelyem környékére sem.
2. Mi van, ha Inv..el-es vagyok és éppen költözök a hűségnyilatkozatos netemmel együtt? Ott azért 2 hónap nem mindig elég... :D
3. Az is elmond valamit, hogy valaki nem kéri a törlését. Pl. szeretné, hogy bár nem játszik, de trollkodjon a szomszédaival, hogy foglalja a helyet. Ha a III. fejezetig elment, megdolgozott érte. Ha még le is rombolta, hogy ne nagyon lehessen szomszédi segítséget nyújtani, akkor tök egyértelmű a szándéka, ő a trollok trolla

Nem hiszem, hogy annyira nagy gondot okozna ezen városok száma. Nekem is van ilyen szomszédom, naés?

Ui.: csak azért bullshiteltem ennyit ide, mert @bere007 nem hitte el, hogy egyszerűen csak ellenzék akartam lenni :D
 

bere007

Veterán
Tegyük fel, hogy komolyan vettem azt, amit leírtál. :D

1. Miért éppen 2 hónap? Én pl. nyáron 1 db sorozatot sem nézek, ősztől tavaszig rengeteget. És nem is megyek a beszerzőhelyem környékére sem.

Így is 30 nap van leírva a játékszabályba. Ennek a duplája állna a rendelkezésre. De ha a döntéshozók több időt akarnának, akkor több lenne.

2. Mi van, ha Inv..el-es vagyok és éppen költözök a hűségnyilatkozatos netemmel együtt? Ott azért 2 hónap nem mindig elég... :D

Ha a 60(vagy több) napba egyszer belépsz, akkor indul újra a határidő.

3. Az is elmond valamit, hogy valaki nem kéri a törlését. Pl. szeretné, hogy bár nem játszik, de trollkodjon a szomszédaival, hogy foglalja a helyet. Ha a III. fejezetig elment, megdolgozott érte. Ha még le is rombolta, hogy ne nagyon lehessen szomszédi segítséget nyújtani, akkor tök egyértelmű a szándéka, ő a trollok trolla

Erre ezután is meglesz a lehetősége, ezt nem is lehet kiszűrni. Itt most a ténylegesen abbahagyó játékosokról van szó, akikben van annyi, ha egyszer ők abbahagyták nem akarják hátráltatni a többieket.

De ez a harmadik inkább pont az ötlet mellett szól, mint ellene. Köszi, ezt a plusz dolgot kihagytam belőle. :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az jutott eszembe, hogy esetleg lehetne azt is, hogy egy helyen jelenteni lehetne ezeket a szomszédokat, különösen akik már kiírták, elbontották. És ezekkel a konkrét felhasználókkal levelezgessenek, vagy ha nem válaszolnak, töröljék a városukat, ha lehet.
Lehet egyébként az is, hogy ők nem is tudták, hogy lehet töröltetni a várost, sőt kell is, mert nem törlődik magától. Én sem tudtam sokáig. És nem jutott eszükbe, hogy gondot okoznak másnak. Van olyan is, aki elindította a töröltetését, be nem tud lépni, de mégis ott van a városa még mindig (egy régebbi városa).... Az enyém rendben törlődött, lehet hogy azóta már kijavították ezt a hibát, de utánanézhetnének a régebbieknek....
 

zsivany

Erős harcos
Én kiegészíteném @királynő javaslatát azzal, hogy ezen lista alapján legyen elkülönítve egy külön szektor ezeknek a városoknak. Így nem akadályozzák az aktív játékosokat, és ha valaha vissza akarnának térni, ott folytathatnák, ahol abbahagyták, esetleg valamilyen módon jelezve visszatérésüket.
Tehát az ötletre a válaszom: TÁMOGATOM! :)
 

Shapira

Tapasztalt építő
Támogatom! :)

Van olyan szomszédom (Nalla), aki már több, mint 1 éve!!! elbontotta a városát, még sincs törölve... Kaphatnék a helyére, egy agilis kis szomszédot, de persze így esélytelen, és, nem Ő az egyetlen ilyen szomszédom, ez csak egy kiragadott példa a sokból, sajnos.. :(
Nekem is vannak ilyen szomszédaim.Ja és támogatom.:D:D
 

bere007

Veterán
Egyébként a jelenleg zajló áthelyezések, hogy működnek?

Tudomásom szerint a játékvilág középpontja felé telepítik az embereket megüresedett helyekre. Először az aktívakat költöztetik. Az aktivitásmérés itt a játékba való belépések számától függ. Azért ilyen döcögős, mert az ereklye pluszos helynek meg kell felelned, tehát nem lehet akárhova betenni valakit. 9sor és 9 oszlop ismétlődik és pont olyanra kerülhetsz csak, ahonnan való vagy.
Az a baj, hogy csak akkor kerülsz törlésre, ha:
- törlöd magad (ez egyértelmű)
-ha nem lépsz be 1 hónapig vagy nem léptél be a 3. korszakba vagy nem vettél gyémántot
 
Utoljára szerkesztve:

Shapira

Tapasztalt építő
Nem tudom pontosan mekkora részt derítettem fel ,de abból van aki már visszabontott,van aki nem bontott vissza,de a 3,korba lépés óta nem fejlődik. Kb 10-15 szomszédom van akikkel aktívan látogatjuk egymást.
 
Fent