• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Felhasználó áthelyezése.

DeletedUser4913

Vendég
A városod egy jobb helyre került a Világtérképen. A térképen megtett előrehaladásodat ez nem befolyásolja. Így új aktív szomszédaid és kereskedőpartnereid vannak.

Az Elvenar csapata

"De jó!?" Az hogy én akarom-e. Vagy szeretném-e senkit nem érdekelt. Nesze paraszt ez van. Nem köszönöm!
 

DeletedUser4520

Vendég
A városod egy jobb helyre került a Világtérképen. A térképen megtett előrehaladásodat ez nem befolyásolja. Így új aktív szomszédaid és kereskedőpartnereid vannak.

Az Elvenar csapata

"De jó!?" Az hogy én akarom-e. Vagy szeretném-e senkit nem érdekelt. Nesze paraszt ez van. Nem köszönöm!

Ez már a lerágott csont kategória :)
Már sokszor felvetődött ez a "probléma" és mindig meg is válaszolták. Beállításokon belül pipa van az "Automatikus áthelyezés engedélyezése" sorodban, szóval te magad járultál hozzá az áthelyezéshez.
 

Deleted User - 242797

Vendég
szóval te magad járultál hozzá az áthelyezéshez

Ez nem egészen fedi az igazságot,a pipa alapból ott van és aki nem tud róla azt helyezgetik át...
Mindenesetre illene megkérdezni hogy akarja e az illető vagy sem.
 

DeletedUser4520

Vendég
Én ugyan csak kb. 9 hónapos elvenar-i tapasztalattal rendelkezek, de már az első héten megnéztem a beállításokat, olvastam a wikit és látogattam a fórumot. Meg akartam ismerni a lehetőségeket, korlátokat, szóval ezt a játékot Számomra ez amolyan alap volt. A figyelmetlenségemért pedig sose okolnám a játék tervezőit. Így például elég sok idő telt el, mire a pörgethető feladatsor jelentőségét felismertem, pedig ott volt az orrom előtt. Szóval ha valamivel játszani szeretnék, akkor alapvető, hogy tájékozódjak, márpedig ez a téma tényleg sokszor felmerült.
 

DeletedUser4281

Vendég
Hm... Én mobilon kezdtem, kicsit később bő egy hétig levelezgettem az illetékesekkel hogy gépen is be tudjak lépni, de sohasem voltam áthelyezve (szerintem :) ) és mert bármivel is játszom mindig átnézem a Beállításokat. Viszont ha valaki csak Mobilon tolja (lévén ott nincs ilyen opció), simán belefuthat. :(
 

DeletedUser683

Vendég
Mondjuk ha belépek egy játékba, az alap, hogy a beállításokat megnézem. ;)
Ez nem a készítők felelőssége ám. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Áthelyezésre csak és kizárólag akkor kerül valaki, ha az új helyen több, aktívabb játékos van, így minden esetben az áthelyezés a játékos javát szolgálja.

Természetesen van olyan eset, amikor valaki a térkép szélén volt, és ugyanúgy térkép szélére kerül áthelyezésre, de ez is mindig közelebb van a térkép közepéhez, így nagyobb az esély arra, hogy az újonnan regisztráló vátékosok mellé kerüljenek.
 

DeletedUser4833

Vendég
Áthelyezésre csak és kizárólag akkor kerül valaki, ha az új helyen több, aktívabb játékos van, így minden esetben az áthelyezés a játékos javát szolgálja.

Természetesen van olyan eset, amikor valaki a térkép szélén volt, és ugyanúgy térkép szélére kerül áthelyezésre, de ez is mindig közelebb van a térkép közepéhez, így nagyobb az esély arra, hogy az újonnan regisztráló vátékosok mellé kerüljenek.

Nem rég kezdtem a játékot, kb. 1 hetes volt a városom, mikor áthelyezésre került. Csupán északon vannak szomszédok, keleten egy-kettő, az összes többi üres pusztaság. A városomat most 21 üres "felderített" tartomány veszi körbe. Ha körköresen akarok haladni a felderítéssel, akkor a terület 3/4 részén üres tartományokba futok.
Egyébként a pipát azért hagytam bent, hogy forgalmasabb helyre kerüljön a városom, ha esetleg.......
Hát ennyit az áthelyezés előnyéről. :(:mad:
 
Fent