• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Fejetlen Halloween

DeletedUser83

Vendég
Érdeklődéssel várom kedves Hoshi!!!
( fejetlen pasi.. ez jó :D :D ) Egyik sem a nyakán hordja :D
 

peltar

Felderítő
Azok akik összeállítják ezeket az eventeket, néha azért gondolhatnának arra is, aki nem harcol, így nincs nagy tömegű kiképzésre felkészülve.
1130 kattintás a kaszárnyában kicsit sok, bármilyen jutalomért is...
 

DeletedUser683

Vendég
Azok akik összeállítják ezeket az eventeket, néha azért gondolhatnának arra is, aki nem harcol, így nincs nagy tömegű kiképzésre felkészülve.
1130 kattintás a kaszárnyában kicsit sok, bármilyen jutalomért is...
Erre lehetne esetleg egy másik választható lehetőség is, hasonlóan, mint a fejlesztés/kutatás stb. :)
 

DeletedUser4340

Vendég
Hi!

Elakadtunk a tesókkal. Elkezdtük a 24 ereklye gyűjtését bajnoksági csatákban és mivel vége lett és nem fejeztük be most nem tudunk tovább haladni. Hiába boltoltam le tartományi találkozót, se tegnap, se ma nem számolja... Akkor most várunk amíg lesz új bajnokság vagy mi van?
 

mac001

Tag
Hi!

Elakadtunk a tesókkal. Elkezdtük a 24 ereklye gyűjtését bajnoksági csatákban és mivel vége lett és nem fejeztük be most nem tudunk tovább haladni. Hiába boltoltam le tartományi találkozót, se tegnap, se ma nem számolja... Akkor most várunk amíg lesz új bajnokság vagy mi van?

Igen, várni kell. Sajnos úgy működik, hogy vagy tartomány vagy bajnoki. Mixelni nem lehet a kettőt. Viszont addig dolgozzatok előre, h azzal legalább ne húzzátok az időt :)
 

DeletedUser4340

Vendég
Igen, várni kell. Sajnos úgy működik, hogy vagy tartomány vagy bajnoki. Mixelni nem lehet a kettőt. Viszont addig dolgozzatok előre, h azzal legalább ne húzzátok az időt :)

Mikor kezdődik a következő? Mert ha 5 nap múlva akkor úszott a díj sokaknál. Ahol lehet ott előre dolgoztunk, de így nem lehet előre kalkulálni jó pár küldetéssel.
 

DeletedUser4340

Vendég
3 napig semmit sem csinálni... Hát ha ezt így jónak gondolták a fejlesztők, akkor többen üzenjük, hogy nem jól gondolták.
 

mac001

Tag
3 napig semmit sem csinálni... Hát ha ezt így jónak gondolták a fejlesztők, akkor többen üzenjük, hogy nem jól gondolták.

Túl egyszerű lenne, ha ezt is, azt is vegyesen elfogadná. Én 2.5nap alatt tudtam le az eventet, mert minden nagy termelést és fejlesztést letermeltem, megcsináltam előre xD
 

DeletedUser3

Vendég
Hi!

Elakadtunk a tesókkal. Elkezdtük a 24 ereklye gyűjtését bajnoksági csatákban és mivel vége lett és nem fejeztük be most nem tudunk tovább haladni. Hiába boltoltam le tartományi találkozót, se tegnap, se ma nem számolja... Akkor most várunk amíg lesz új bajnokság vagy mi van?
A háttérben számolja a simát, ha abból többet csinálsz, akkor a számláló is át fog váltani. Keverni tényleg nem lehet, de 24 sima találkozót el fog fogadni akkor is, ha bajnokságival kezdtetek.
 
Sziasztok,

Elkészítettem a feladatlistát magyarul (Dizel1 a szöveget én pedig a formázást raktam hozzá), itt találjátok, ha szükségetek lenne rá:
https://imgur.com/gallery/h294Iqf
Ezek szerint esélyem sem volt!!!
Nincsen 11 műhelyem! 5 van amiben nekem 11x3 óra az 9 óra! 24 tartomány nekem 2 hét! Kevés hadsereg, kevés cucc a tárgyaláshoz!

Mivel igencsak nagyok a játékosok fejlettsége között (terület-ellátás-szerzett épületek)
a különbség, így lassan a szinteknek megfelelő eventekre lenne szükség! Nem?
 
Fent