• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Főnix, Medvék, Gólem és társai

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 26 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    26
  • A szavazás lezárult .

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Niraya

A fenti linken ezt találtam
"Szavazni 14 napotok lesz, és ha 75%-os támogatottságot fog elérni az ötletetek, akkor ....... "
Nos eltelt a 14 nap és megvan a 100% os támogatás.

Érdeklődnék, hogy most akkor mi lesz az ötlet sorsa?
Üdvözlettel
Nazaroff
Kedves @Nazaroff
Türelem új dolgokat terem....
Igaz, hogy 14 nap van adva a szavazásra, de ez nem jelenti azt, hogy azonnal pozitív értéket ad az ötletnek. Ez több rétegű, hiszen megvitatjuk, a CM átnézi, és érdemben reagál rá. Ha ez pozitív, mehet tovább. Mindig leírjuk, hogy egy Ötlet továbbítása több lépcsős folyamat.
Kérlek légy türelemmel.
Megértésed köszönöm.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Elnézést a megcsúszásért, amiért nem lett továbbítva eddig, de köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Az ötlet most továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az ötlet kiértékelésre került, sajnos technikai okok miatt nem lehetséges jelenleg megvalósítani.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kedves Simple!
Az ötlet elutasítása nem csalódás. Sok jó ötletet eldobtak már.
DE az indoklás!
"technikai okok miatt nem lehetséges jelenleg megvalósítani. "
Ez kamu. Én is programozó vagyok. Tudom, hogy mit lehet, mit nem. Mi bonyolult, mi egyszerű.
De hogy "technikai okok"?
Nem kéne hülyének nézni a közönséget
Üdvözlettel
Nazaroff
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Nazaroff ! :)
Felkészültem a ködobálásra és ennek tudatában szeretnék pár szót szólni. Kérlek ne minősítsd a Support Csapatot !
Biztosan konzultáltak a fejlesztőcsapattal, a német központban. Mivel ahogy ezt Cyklon is megírta, több lépcsős a folyamat.
Korrektebb lenne ha egyenesen a Supportra írnál, választ kérve a miért-re. :) A magyar szervereken több külföldi játékos is játszik, ne legyen rossz vélemény rólunk. :)Főleg nem egy poszt formájában az Elvenar Group csoportba.
Legyen békesség és a kultúrált hangnem. S nemcsak azért mert jönnek az ünnepek. Nem értek hozzá, így nem is okoskodom bele a múszaki részébe. De ami tény, hogyha nincs az InnoGames akkor nincs Elvenar sem. A többi játékokuról nem is beszélve. A csapatnak globális, több országot érintően kell gondolkodnia minden ötlet kapcsán. Tartva a fejlesztési ütemtervet. Nincs jogom hozzá, de kérlek légy picit megértőbb és türelmesebb. Az idők változnak, és még sok minden megvalósulhat az ötletekből, ami jelenleg most nem lehetséges. :)
Legkiválóbb tisztelettel: Peometheus
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Kedves Nazaroff!

A játék jelenlegi implementálása alapján, amennyiben ezek az épületek a leltárba kerülnének, úgy adatveszteség érné a felhasználót és városát, így az épülettel való haladás elveszne, amit természetesen senki sem szeretne.
Remélem a válaszom így már elfogadható. :)
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kedves Nazaroff!

A játék jelenlegi implementálása alapján, amennyiben ezek az épületek a leltárba kerülnének, úgy adatveszteség érné a felhasználót és városát, így az épülettel való haladás elveszne, amit természetesen senki sem szeretne.
Remélem a válaszom így már elfogadható. :)
Először is elnézést a türelmetlen hangnemért!
Másodszor, minden teleportálás már most is pontveszteséget jelent, így aki ezt a meglévő funkciót használja ennek tudatában teszi
Szóval ez még annyira sem indok.
De PEACE! zárjuk ezt le.
Kellemes Ünnepeket
Nazaroff
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kedves Nazaroff ! :)
Felkészültem a ködobálásra és ennek tudatában szeretnék pár szót szólni. Kérlek ne minősítsd a Support Csapatot !
Biztosan konzultáltak a fejlesztőcsapattal, a német központban. Mivel ahogy ezt Cyklon is megírta, több lépcsős a folyamat.
Korrektebb lenne ha egyenesen a Supportra írnál, választ kérve a miért-re. :) A magyar szervereken több külföldi játékos is játszik, ne legyen rossz vélemény rólunk. :)Főleg nem egy poszt formájában az Elvenar Group csoportba.
Legyen békesség és a kultúrált hangnem. S nemcsak azért mert jönnek az ünnepek. Nem értek hozzá, így nem is okoskodom bele a múszaki részébe. De ami tény, hogyha nincs az InnoGames akkor nincs Elvenar sem. A többi játékokuról nem is beszélve. A csapatnak globális, több országot érintően kell gondolkodnia minden ötlet kapcsán. Tartva a fejlesztési ütemtervet. Nincs jogom hozzá, de kérlek légy picit megértőbb és türelmesebb. Az idők változnak, és még sok minden megvalósulhat az ötletekből, ami jelenleg most nem lehetséges. :)
Legkiválóbb tisztelettel: Peometheus
Kedves Prométheus!
Azt írod:
"Nem értek hozzá, így nem is okoskodom bele a múszaki részébe."
Én viszont értek hozzá, azért kérdeztem azt a support tagot, aki az indoklást adta, hátha ad valamilyen valós "technikai" információt.
Szó nincs kődobálásról, ez csak egy információ kérés volt.
Városod fejlett(len)sége miatt gondolom még nem érzed át azt a problémát, ami miatt a javaslat megszületett.
Az idők változnak, és még sok minden megvalósulhat az ötletekből, ami jelenleg most nem lehetséges.
Kellemes Ünnepeket
Nazaroff
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Prométheus!
Azt írod:
"Nem értek hozzá, így nem is okoskodom bele a múszaki részébe."
Én viszont értek hozzá, azért kérdeztem azt a support tagot, aki az indoklást adta, hátha ad valamilyen valós "technikai" információt.
Szó nincs kődobálásról, ez csak egy információ kérés volt.
Városod fejlett(len)sége miatt gondolom még nem érzed át azt a problémát, ami miatt a javaslat megszületett.
Az idők változnak, és még sok minden megvalósulhat az ötletekből, ami jelenleg most nem lehetséges.
Kellemes Ünnepeket
Nazaroff
Kedves Nazaroff !

Egy korábbi városom kapcsán én is sóhajtoztam hogy lehessen teleportálni az eventes épületeket. A Légikereskedő szettet hoztam fel példának. Azt el lehetett tenni. Van létjogosultsága hogy ezt csak egyszer lehessen elvégezni. Mármint a teleportálást. Sőt igazi segítség volna ha nem csak a maximális szintűekre legyen érvényes, pont az esetleges, későbbi fejlesztési lehetőségek miatt. Lásd macik. Jelenleg azt modják a fejlesztők hogy erre nincs most lehetőség, vagy nincsen tervezve. Nem rosszindulatból reagáltam az írásodra. :) Simple válaszából nekem az jön ki hogy nem a programozási része teljesíthetetlen. Hidd el ó is nagyon játékosbarát, ahogy ezt Syntex is írta. Lehetne taglani azt sokáig, de ha most azt mondják a németek hogy nem, el kell fogadni. Több alkalommal volt rá példa, hogy az Inno mégiscsak rábólintott egy ötletre. :) A mostani event amúgy is próba elé állítja az új játékosokat..
Legyen szép Karácsonyod ! :)

Üdvözlettel: Peometheus
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kedves Nazaroff !

Egy korábbi városom kapcsán én is sóhajtoztam hogy lehessen teleportálni az eventes épületeket. A Légikereskedő szettet hoztam fel példának. Azt el lehetett tenni. Van létjogosultsága hogy ezt csak egyszer lehessen elvégezni. Mármint a teleportálást. Sőt igazi segítség volna ha nem csak a maximális szintűekre legyen érvényes, pont az esetleges, későbbi fejlesztési lehetőségek miatt. Lásd macik. Jelenleg azt modják a fejlesztők hogy erre nincs most lehetőség, vagy nincsen tervezve. Nem rosszindulatból reagáltam az írásodra. :) Simple válaszából nekem az jön ki hogy nem a programozási része teljesíthetetlen. Hidd el ó is nagyon játékosbarát, ahogy ezt Syntex is írta. Lehetne taglani azt sokáig, de ha most azt mondják a németek hogy nem, el kell fogadni. Több alkalommal volt rá példa, hogy az Inno mégiscsak rábólintott egy ötletre. :) A mostani event amúgy is próba elé állítja az új játékosokat..
Legyen szép Karácsonyod ! :)

Üdvözlettel: Peometheus
Ez egy magánbeszélgetés volt a support egy tagjával, és nemhivatalos megkeresés a supportnak.
Ezért nem értem neked mért volt fontos, irreleváns, az adott kérdést még csak nem is érintő megjegyzéséket tenned
" De ami tény, hogyha nincs az InnoGames akkor nincs Elvenar sem "
Ennek mi köze van az általam felvetett kérdéshez?
De mindegy is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
De ami tény, hogyha nincs az InnoGames akkor nincs Elvenar sem.

Persze és ha nincs áram, akkor nem működik a tv sem. És még lehetne sorolni ilyen szintű dolgokat, csak nincs értelme...

Amúgy meg az megfordítva sokkal jobb lenne. Ha nincsenek játékosok, nincs elvenar és nincs innogames sem. Nagyon nem mindegy nekik, hogy hányan vagyunk itt. Azért is hétpecsétes titok a ténylegesen aktív játékosok száma, mivel ilyen rószaszínbe látod a dolgokat, ezért szerintem nagyon meglepődnél rajta, ha hivatalosan is kiderülne...
 

DeletedUser

Vendég
Persze és ha nincs áram, akkor nem működik a tv sem. És még lehetne sorolni ilyen szintű dolgokat, csak nincs értelme...

Amúgy meg az megfordítva sokkal jobb lenne. Ha nincsenek játékosok, nincs elvenar és nincs innogames sem. Nagyon nem mindegy nekik, hogy hányan vagyunk itt. Azért is hétpecsétes titok a ténylegesen aktív játékosok száma, mivel ilyen rószaszínbe látod a dolgokat, ezért szerintem nagyon meglepődnél rajta, ha hivatalosan is kiderülne...
Kérlek hidd el, hogy márcsak munkám miatt sem szoktam rózsaszín ködben látni világot. Nagyon nem..
A több azonosító miatt lehetetlenség megmondani a valódi játékosok számát. Ezt teljes mértékben aláírom. Valahol kompromisszumot kell kötni előbb vagy utóbb. Az Innónak szüksége van a játékosokra, nekünk meg arra főleg magasabb korban hogy ott is élvezetes legyen, ne kínlódás. Ebben természtesen benne van a bajnokságtól kezdve az új korokon át szinte minden..
S a kompromisszumok általában tervezőasztalon dőlnek el, az alapozásnál. :)
 

bere007

Veterán
Kérlek hidd el, hogy márcsak munkám miatt sem szoktam rózsaszín ködben látni világot.

Pedig a kommentjeid alapján nagyon nem úgy tűnik. Azzal egyet értek, hogy nem szabad örök elégedetlenkedőnek lenni és mindenben csak a rosszat látni, de ha valami rossz, akkor azt viszont szóvá kell tenni, a jót meg megdicsérni. Még ha emiatt mások itt "ránk is támadnak" egyszerre. Még akkor se biztos a siker, ha rengetegen reklamálnak, ld új bajnoki, a random generátor és még sorolhatnám... de ha ezek nincsenek szóvá téve és csak bólogat mindenki, mint a kiskutyák és még tapsikolnak is hozzá... akkor meg se fordul a fejükbe, hogy valamit elcsesztek és nem értik, hogy miért mennek el egyre többen. De ha ezek le vannak írva, akkor most pontosan tudják, hogy miért hagyja abba egyre több ember, miért csökkentek az utalások, főleg a fa végén járóktól.

A több azonosító miatt lehetetlenség megmondani a valódi játékosok számát.

Én a ténylegesen aktívakat írtam attól függetlenül, hogy 1, 2 vagy akár 3 városuk van. Rengeteg olyan van, akik évek óta nem léptek be, olyanok akiket kitiltottak a játékból, nem léphetnek be, de a városuk mégis bent van porfogónak, meg statisztika javítónak.
 

Erica

Veterán
olyanok akiket kitiltottak a játékból
Ez már csak azért is nagyon szomorú mert olyan játékost is tiltottak régen, akit nem kellett volna. Viszont azokat sajnos nem, akik a nagy városuk csodáit a sok kicsi várossukkal tolják fel..;)
valamit elcsesztek és nem értik, hogy miért mennek el
Az évek alatt rengeteget fejlődött Elvenar. Van aki ezt belátja, és van az aki csak a hibát keresi. Nem mindegy melyik oldalon kötünk ki.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Pedig a kommentjeid alapján nagyon nem úgy tűnik. Azzal egyet értek, hogy nem szabad örök elégedetlenkedőnek lenni és mindenben csak a rosszat látni, de ha valami rossz, akkor azt viszont szóvá kell tenni, a jót meg megdicsérni. Még ha emiatt mások itt "ránk is támadnak" egyszerre. Még akkor se biztos a siker, ha rengetegen reklamálnak, ld új bajnoki, a random generátor és még sorolhatnám... de ha ezek nincsenek szóvá téve és csak bólogat mindenki, mint a kiskutyák és még tapsikolnak is hozzá... akkor meg se fordul a fejükbe, hogy valamit elcsesztek és nem értik, hogy miért mennek el egyre többen. De ha ezek le vannak írva, akkor most pontosan tudják, hogy miért hagyja abba egyre több ember, miért csökkentek az utalások, főleg a fa végén járóktól.



Én a ténylegesen aktívakat írtam attól függetlenül, hogy 1, 2 vagy akár 3 városuk van. Rengeteg olyan van, akik évek óta nem léptek be, olyanok akiket kitiltottak a játékból, nem léphetnek be, de a városuk mégis bent van porfogónak, meg statisztika javítónak.
A való világot nem látom rózsaszínben. :) Sokan itt már tudják hogy miért.. De itt tudok kikapcsolódni, és nem mérgelődni jövök. Tény hogy igyekszem pozitívan hozzáálni a játékhoz. De ez nem azt jelenti hogy néha ne morognék én is. Ahogy írtad, alkalmazkodni kell. De ennek kölcsönösnek kéne lennie. Lehet, s néha kell is kritikát megfogalmazni de a megfelelő hangnemben. A Support Csapat is mindent megtesz a játékosokért ebben biztos vagyok. :)
Sok igazán szuper ötlet talán azért nem kerülhet be játékba, mert nem illik be sem a rövid, sem a hosszútávú koncepciós tervekbe. Ki tudja ?
De mi sem látjuk a jövőt, miként alakul tovább a játék. Párszor már írtam hogy amikor élőben voltak kapcsolásban, akkor bombáztuk őket a macis eventel. Azt meg is csinálták. Jó volt a hangulat. A bajnoki kapcsán egy kiutat látok egyenlőre. Hogy a nagy klánok adnak esélyt a kicsiknek is a bizonyításra. Vagy csak felkarolják őket. Az én esetem az élő példa. Ezer köszönet Burney-nak érte. S az egész testvériségnek ! :)
 

bere007

Veterán
Az évek alatt rengeteget fejlődött Elvenar. Van aki ezt belátja, és van az aki csak a hibát keresi. Nem mindegy melyik oldalon kötünk ki.

Azt írtam, hogy ha valami jó lett, akkor azt megdicsérni, de ha valami rosszul sült el, azt viszont szóvá kell tenni.

Egy szóval sem írtam olyat, hogy nem fejlődött volna. Azt a vak is látja, hogy állandóan fejlődik és fejlesztik, csak az irány az ami néha borzolja a kedélyeket. Mivel régebb óta itt vagy mint én, gondolom nem kell leírnom, hogy mennyi változtatás lett pont a kritikáknak köszönhetően. Az más kérdés, hogy ennek az előnyét élvezi mindenki, nem csak azok akik a kritikát megfogalmazták, hanem azok is, akik az eredeti kivitelezésnek tapsoltak. Én mindig is azt vallottam, hogy a normális kritika fontosabb, mint az elvakult lojalitás. Van aki belátja, van aki "támadja" a kritikusokat. Nem mindegy, melyik oldalon kötünk ki. ;)
 
Fent