• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Főnix, Medvék, Gólem és társai

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 26 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    26
  • A szavazás lezárult .

Nazaroff

Tapasztalt építő
Üdv!
Tudom, hogy pár ötlettel korábban már valami hasonlót elvetettetek, de finomított formában mégis felvetem.

Az lenne a javaslat, hogy a fejleszthető eventes épületeket is lehessen teleportláni. Nem a csodákat!
A Főnixekre, Medvékre, Gólemre, ......... és a többi most divatba jött, 3x3, illetve 4x4 méretű épületekre gondolok.
Ezek most nem teleportálhatóak, pedig eredetileg az idézések közé kaptuk meg őket,
Mindössze vissza is kéne tudni tenni, hiszen egyszer már voltak ott, így nem gondolom, hogy bonyolult lenne a programozás.
Korábban az adminisztráció bonyolultsága volt az egyik ellenérv.
Ezt kilőném azzal, hogy csak a teljesen kifejlett épületeket lehessen teleportálni
Üdv
Jurij
 

DeletedUser4579

Vendég
Támogatom azzal a kiegészítéssel, hogy ne csak a teljesen kifejlett ilyen éplületeket lehessen mert az nem korrekt azokkal szemben akiknek nincs 10-es szinten!
 

Rikari

Veterán
Természetesen támogatom! Én már írtam erről a teleport használatánál, hogy az ereklyés épületek teleportálását erősen szorgalmazom. A véleményem most sem változott e téren. Emlékszem mennyire rosszul érintett, amikor eladással kellett kiváltanom a területet egy 10-es szintű Gólem, és egy Sellő Paradicsom esetében. Azóta is sajnálom őket, mert megdolgoztam értük és általában megbecsülöm a munkáim eredményét.

A 10-es szint, mint követelmény azok számára diszkrimináló akiknek nem sikerült elérni a maximum szintet, ezért én nem tennék ilyen kivételt. A lényeg, hogy lehessen eltenni más időkre, és elővenni, amikor fejlesztési lehetőséget kaphat, vagy valami okból szükség van rá. Aki amit elraktározott azzal a szinttel vehesse elő a raktárából, amivel eltette.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Természetesen támogatom! Én már írtam erről a teleport használatánál, hogy az ereklyés épületek teleportálását erősen szorgalmazom. A véleményem most sem változott e téren. Emlékszem mennyire rosszul érintett, amikor eladással kellett kiváltanom a területet egy 10-es szintű Gólem, és egy Sellő Paradicsom esetében. Azóta is sajnálom őket, mert megdolgoztam értük és általában megbecsülöm a munkáim eredményét.

A 10-es szint, mint követelmény azok számára diszkrimináló akiknek nem sikerült elérni a maximum szintet, ezért én nem tennék ilyen kivételt. A lényeg, hogy lehessen eltenni más időkre, és elővenni, amikor fejlesztési lehetőséget kaphat, vagy valami okból szükség van rá. Aki amit elraktározott azzal a szinttel vehesse elő a raktárából, amivel eltette.
A 10 -s szinttel igatatok van.
Igy a félbehagyott eventes épületeket "békeidőben" lehetne utólag is fejlesztgetni.
Már most is megvan a lehetőség, hogy korábbi ereklyéket konvertáljunk a barkácsolásnál, mindössze oda is vissza kellene illeszteni a lehetőséget
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

DeletedUser4579

Vendég
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
Szia,

Ilyenkor szerintem felesleges kivárni heteket a szavazás miatt, hisz egyértelmű hogy támogatott. Jó lenne ha mielőbb megvalósulhatna! :)
Köszönettel: csucsugo
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kedves Niraya

A fenti linken ezt találtam
"Szavazni 14 napotok lesz, és ha 75%-os támogatottságot fog elérni az ötletetek, akkor ....... "
Nos eltelt a 14 nap és megvan a 100% os támogatás.

Érdeklődnék, hogy most akkor mi lesz az ötlet sorsa?
Üdvözlettel
Nazaroff
 
Fent