• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Főnix fejlesztése

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!
Érdeklődöm, a varázsakadémián csak ereklyét lehet fejleszteni, vagy lesz főnix épület is (pl: Tűz főnix)? Csak várjam, vagy ne?
Köszi: Bleró

Szia!

Ha még nincs meg az a Főnixed, akkor igen, meg fog jelenni.
 
Tudom, sovány vígasz, de a problémával nem vagy egyedül. Sok új játékos jelezte már, hogy nem tudnak mit kezdeni a hiányzó kirakók nélkül, s (gondolom én) emiatt is van az az alternatíva, hogy a Végtelenség tornyában lehetőséget adnak rá, hogy a régi Fejleszthető épületekhez ereklyéket lehessen szerezni. Ha nem is mind a 9-et, de esetleg néhányat. Amit Wic. írt, fogadd meg. :) Engedd el a múltat, s koncentrálj a jövőre. :) Ha kitartó vagy, akkor később te is elmondhatod, hogy van egy olyan Főnixed, amit vért és verejtéket nem sajnálva szereztél meg. ;) Azt még érdemes hozzátennem, hogy egyik esemény sem garantálja, hogy 10-es szintig tudod fejleszteni az épületet, viszont rituális szertartása a dolognak, hogy az eseményt egy "mellék" esemény követi, ahol 2 db ereklyét lehet nyerni az előző Event épületéhez. :)
Ezzel csak az a "baj",hogy a régi fejleszthető épületek (tűzfőnix,stb...) sokkal hasznosabb,mint az utóbbi nem is tudom hány event nyereménye.... Ami a toronyban szerezhető ereklyét illeti,6 hétig volt benne a főnihez,de én egyszer sem kaptam,igaz csak 2. szintig megyek a 3-bol.....bár,ez is általában 4-5 ládát jelet pluszban,a szakaszok végén találhatóak mellett.... Egyre hasztalanabb az eventek főnyereménye,legalábbis nekem így 13. szinten....
 

Mihaszna

Veterán
Ezzel csak az a "baj",hogy a régi fejleszthető épületek (tűzfőnix,stb...) sokkal hasznosabb,mint az utóbbi nem is tudom hány event nyereménye.

Amivel az a "baj", hogy ezt minden új játékos tudja és elengedhetetlennek érzi, hogy ne harcolja ki magának, hogy neki is legyen ilyen épülete, amiből az következik, hogy valamit át kell alakítani (nevezetesen: Végtelenség Tornya), hogy a kérés realizálódjon, aminek a végeredménye az, hogy a sok új játékos csaliként végzi a horgon, csak mire erre rájön, addigra már összedőlt a vár

Ergo (s a megfejtést te magad írtad le)
Ami a toronyban szerezhető ereklyét illeti,6 hétig volt benne a főnihez,de én egyszer sem kaptam
(itt tisztelettel megjegyezném, nem is az volt a cél, hogy nyerj (főleg nem, hogy akár 9-et is)).
 
Utoljára szerkesztve:
Fent