• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Főnix fejlesztése

Ildiko13

Újonc
Sziasztok. Még viszonylag új vagyok a játékban,de van több különböző szintű pályám. Próbálom megérteni ezeket a fejlesztéseket,de nem igazán sikerül. Miért van az hogy királyi restaurációval fejlesztek főnixet és nem változik semmi. Annyi történik,hogy pl. II/1 helyett III/1-es lesz vagy magasabb szinten is egyes szintű marad. Azért ha már pénzbe kerül,akkor szeretném látni az eredményét is. Légyszives magyarázzátok el hogy hogyan lehet fejleszteni láthatóan. Köszönöm
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. Még viszonylag új vagyok a játékban,de van több különböző szintű pályám. Próbálom megérteni ezeket a fejlesztéseket,de nem igazán sikerül. Miért van az hogy királyi restaurációval fejlesztek főnixet és nem változik semmi. Annyi történik,hogy pl. II/1 helyett III/1-es lesz vagy magasabb szinten is egyes szintű marad. Azért ha már pénzbe kerül,akkor szeretném látni az eredményét is. Légyszives magyarázzátok el hogy hogyan lehet fejleszteni láthatóan. Köszönöm

Szia, Ildiko13. A Főnix épületeket a Fejleszthető épületek kategóriájába soroljuk. Fejlesztésükhöz ereklye szükséges. Ezeket az ereklyéket a hozzájuk tartozó aktuális események napján lehetett megszerezni. Most van lehetőség rá, hogy ismét megszerezhesd, de nincs garantálva, hogy 10-es szintig tudod fejleszteni. (a 10-es szint a maximum) A végtelenség tornyában a kapuőröknél, a főellenségeknél illetve a nagy lila rejtélyes ládákban találhatsz ereklyéket. Jelenleg a Stonehenge fejleszthető épülethez lehet nyerni ereklyéket. Amiről te érdeklődsz, az nem rég ért véget a Toronyban. A végtelenség tornyát a városod határában (majdnem középen) találod, ami a 3. fejezet átlépése után automatikusan megjelenik. Minden héten Vasárnap du. 4-órától - Péntek este 10 óráig van nyitva. Azonban van egy jó hírem. Ma indul a Húsvéti Event, ahol ismét lehet egy újabb Főnix épületet nyerni és lehetőséged van rá, hogy akár a 10. szintig is felfejleszd. De ha a régi főnixet szeretnéd fejleszteni inkább, akkor arra is van lehetőséged a Varázsakadémiában, a mostani főnix ereklyék felhasználásával. :) Mivel új vagy, ezért én a Húsvéti Főnixet ajánlanám figyelmedbe. A régit már nem fogod tudni felhúzni 10-es szintre. :(

Remélem tudtam valamit segíteni. Ha kérdésed van írj, s megválaszoljuk.
 

Ildiko13

Újonc
Nagyon szépen köszönöm a segitséget. Kicsit csalódott vagyok,mert minden pályámon van főnix,nem is egy meg Stonehenge, májusfa és nem fogom tudni felépiteni :(
 

Wiccara

Veterán
Miért van az hogy királyi restaurációval fejlesztek főnixet és nem változik semmi
Szia,

a fentebbi részletes leírást csak annyival egészíteném ki, hogy mi a különbség a "fejlődés" és "fejlesztés" között.
Amit a királyi restaurációval el tudsz érni, az a fejlesztés; ebben az esetben 1-1 korral tudod emelni az alap épületet.( ezt csináltad te is )
A fejlődéséhez speciális ereklyék kellenek, amiket bizonyos eventeken lehet megszerezni.
Javaslom, hogy a barkácsolható főnixeket, stonhenge, májusfa stb épületeket egedd el, nehezebb utólag az ereklyéjük beszerzése. A ma induló eventen meglátod, mi is az a speciális ereklye, és tudsz szerezni hozzá alapot is, barkácsolás és pénzkiadás nélkül! ;)
 

Ildiko13

Újonc
Szerintem az lenne a korrekt,hogyha lehet barkácsolni egy épületet és arra még pénzt is költünk,akkor az legyen valamilyen formában felépithető ha nem is azonnal de lassacskán.
 

Ildiko13

Újonc
Akkor le kellene venni a barkácsolható épületek közül,mert ez az olyan tudatlanoknak mint én aki nem játszik évek óta és nem tudja igy nagyon nagy csalódást okoz. Tetszettek nagyon,azért törekedtem rá,hogy megszerezzem és most megy a kukába a pénzem is meg a belefektetett idő is. Azért köszönöm a részletes tájékoztatást és a választ, most már legalább tudom. Arra hogy tudok rákeresni,hogy mit nem érdemes letenni a városba,mert már nem épithető fel?
 

Mihaszna

Veterán
Kicsit csalódott vagyok,mert minden pályámon van főnix,nem is egy meg Stonehenge, májusfa és nem fogom tudni felépiteni :(

Tudom, sovány vígasz, de a problémával nem vagy egyedül. Sok új játékos jelezte már, hogy nem tudnak mit kezdeni a hiányzó kirakók nélkül, s (gondolom én) emiatt is van az az alternatíva, hogy a Végtelenség tornyában lehetőséget adnak rá, hogy a régi Fejleszthető épületekhez ereklyéket lehessen szerezni. Ha nem is mind a 9-et, de esetleg néhányat. Amit Wic. írt, fogadd meg. :) Engedd el a múltat, s koncentrálj a jövőre. :) Ha kitartó vagy, akkor később te is elmondhatod, hogy van egy olyan Főnixed, amit vért és verejtéket nem sajnálva szereztél meg. ;) Azt még érdemes hozzátennem, hogy egyik esemény sem garantálja, hogy 10-es szintig tudod fejleszteni az épületet, viszont rituális szertartása a dolognak, hogy az eseményt egy "mellék" esemény követi, ahol 2 db ereklyét lehet nyerni az előző Event épületéhez. :)
 

Wiccara

Veterán
Szerintem az lenne a korrekt,hogyha lehet barkácsolni egy épületet és arra még pénzt is költünk,akkor az legyen valamilyen formában felépithető ha nem is azonnal de lassacskán.
Szia, pontosan így van ez, a hangsúly a "lassacskán" van. Jelenleg a stonhenge ereklyéi érhetőek el a végtelenség tornyában ( 3. szinttől elérhető), előtte 6 hétig a főnix volt. Ezek azonban inkább csak pótlásra jók, célszerű az eventeken beszerezni őket. Minden épület jobb felső sarkában van egy kék "i" betű, ahol tájékozódhatsz az apróbetűs részről, így el tudod kerülni a továbbiakban az ilyen kellemetlenségeket. ;)
 

Ildiko13

Újonc
Szió. Köszönöm. Bár ma reggel beadott a barkácsolásnál lehetőséget a régi főnixek fejlesztésére,csak fogalmam sincs hogy lehet barkácsolni,mert se azt nem engedi,se megvásárolni. Erről tudnátok infót adni? 10 db kombinálo katalizátor kell hozzá,a bal oldalon viszont 2 db főnix erekje. Ilyet még nem láttam.
 

ElfAndie

Elf kid
Szió. Köszönöm. Bár ma reggel beadott a barkácsolásnál lehetőséget a régi főnixek fejlesztésére,csak fogalmam sincs hogy lehet barkácsolni,mert se azt nem engedi,se megvásárolni. Erről tudnátok infót adni? 10 db kombinálo katalizátor kell hozzá,a bal oldalon viszont 2 db főnix erekje. Ilyet még nem láttam.
Szia,
Ha jól értelmeztem a jelenlegi event leírását, akkor a mostani eventtől kapott főnix-fejlesztőkből tudsz kettőt egy régivé barkácsolni, és, ha jól emlékszem, még az eventet követően is egy darabig lesz erre lehetőség.
A helyedben megvárnám az event végét, hogy mennyi fejlesztő jön ebből össze, aztán eldönteném, hogy a Hamvas főnixet fejlesztem velük, vagy inkább a régi főnixekre fordítom őket.
Remélem, mindent jól értelmeztem a leírásból, ha mégsem, a "nagyok" majd kijavítanak. :)
 
Utoljára szerkesztve:

BLERO

Felderítő
Sziasztok!
Érdeklődöm, hogy a nyerhető harcosok hol jelennek meg, mert 3-4 sereget sikerült kapnom elvileg, de nincs a rakimban, mint korábban. Más nyeremény ott landol. Most egyből megy a sereghez a kaszárnyába? Vagy hiba van a rendszeremen? Gépen játszom elsősorban, de időmként mobilon is.
Köszi a választ.
Üdv: Bleró
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szió. Köszönöm. Bár ma reggel beadott a barkácsolásnál lehetőséget a régi főnixek fejlesztésére,csak fogalmam sincs hogy lehet barkácsolni,mert se azt nem engedi,se megvásárolni. Erről tudnátok infót adni? 10 db kombinálo katalizátor kell hozzá,a bal oldalon viszont 2 db főnix erekje. Ilyet még nem láttam.

Szia,

Azt a barkácsolás lehetőséget, ahol a 2 ereklyéből tudsz egyet barkácsolni gyémánttal nem vehető meg, kell hozzá a 2 ereklye. :)
 

BLERO

Felderítő
Sziasztok!
Érdeklődöm, a varázsakadémián csak ereklyét lehet fejleszteni, vagy lesz főnix épület is (pl: Tűz főnix)? Csak várjam, vagy ne?
Köszi: Bleró
 
Fent