• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Főnix Event 2020

DeletedUser5438

Vendég
Szia @Lupuj!
Miért olyan bonyolult értelmezni, amit leírtam??? o_O
Nem neked szólt a hozzászólásom, nem a te írásodra reagáltam.
 

Putyika

Veterán
az event feladataiból begyűjtött esszenciákból nem lehet a Hidegtüzes Főnixet 10-es szintre felhúzni! (eddig lehetett)
Ez óriási tévedés! Volt olyan, amikor lehetett. De nekem a Valentin-ereklyékből például csak 7 lett meg az eventből. Ha elég régóta játszanál tudnád, hogy ez eredetileg is így volt, a főnyereményt csak gyémánt költéssel lehetett megszerezni. Egy időben amíg végtelenített küldik voltak, lehetőségünk adódott, akár még plusz nagydíjakra is...most ismét nincs erre mód. Viszont még mindig jobb a helyzet most, mert legalább esélyt adnak a kalandban nyerhető plusz ereklyékkel.
Hogy jön ide a barkácsolás és főleg a kaland ???
Úgy jön ide, hogy azt a lehetőséget is a játékkészítői biztosítják számunkra, ezzel is esélyt adva, hogy maxos lehessen a fődíj.

Ui.: Rettentően irritáló a stílusod és az állandó kötekedésed. Ha esetleg nem reagálnék arra, amit írsz, az azért van, mert előfordulhat, hogy közben már letiltottalak. ;)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Úgy jön ide, hogy azt a lehetőséget is a játékkészítői biztosítják számunkra, ezzel is esélyt adva, hogy maxos lehessen a fődíj.

Mi pedig a játék készítőinek biztosítjuk a fizetését, amikor gyémántot veszünk. A pénzünkért viszont szeretünk valamit kapni is. Mondjuk sikerélményt.
 

DeletedUser5438

Vendég
A pénzedért gyémántot kapsz. Hol van az leírva hogy ha veszel bármit, kapsz mellé bármi biztosítékot extra ereklyére, épületre akármire?

Arra az event végi akciók vannak, ott is el tudod költeni a pénzed. Mindig azt kapod, amit kifizetsz.
 

Lupuj

Erős harcos
"Hogy jön ide...?"
Úgy jön ide, hogy azt a lehetőséget is a játékkészítői biztosítják számunkra, ezzel is esélyt adva, hogy maxos lehessen a fődíj.

Ui.: Rettentően irritáló a stílusod és az állandó kötekedésed. Ha esetleg nem reagálnék arra, amit írsz, az azért van, mert előfordulhat, hogy közben már letiltottalak. ;)

Szia!
Tehát NEM, az event NEM ad lehetőséget a 10-es szintre! (mint pl. az előző főnixek esetében ... simán meg volt 1 db.)

Milyen alapon minősíted TE kötekedésnek, ha valamiről leírom a véleményem? Ez csupán kötekedés a részedről! :p
Ha letiltasz - szíved joga - rengeteg élményről mondasz le, amit mástól nem kapnál meg. (ezt csak szerényen)

Tudom, hogy "pengeélen táncolok", mert sokan nem szeretik a fájóan őszinte stílusomat, ezért is fogalmazok sokkal(!) visszafogottabban.
Igyekszem hasznos tagja maradni a fórumnak. ;)

Kellemes ünnepeket és jó egészséget kívánok!
 

Putyika

Veterán
Mi pedig a játék készítőinek biztosítjuk a fizetését, amikor gyémántot veszünk. A pénzünkért viszont szeretünk valamit kapni is. Mondjuk sikerélményt.
Ez így igaz. Ha veszel gyémántot, akkor meg is kapod a sikerélményt, mivel minden event alkalmával vannak olyan vásárlási lehetőségek, amik segítségével megszerezhető a max-os fődíj. ;)
 

Putyika

Veterán
Tehát NEM, az event NEM ad lehetőséget a 10-es szintre!
Valóban nem ad, és nem is mondta senki, hogy ad. De szerintem nem is kell, hogy adjon. Nem azt mondom, hogy én örülök neki, hogy így van. De ha mindent meg lehet szerezni ingyen, akkor ki fog költeni a játékra és miből fognak megélni a készítők? Kell, hogy kapjanak valami pluszt azok akik fizetnek, és ezzel elősegítik azt, hogy a többség ingyen játszhasson.
Milyen alapon minősíted TE kötekedésnek, ha valamiről leírom a véleményem?
Én nem azt minősítem kötekedésnek, ha leírod a véleményed valamiről (ezért van a fórum, mindenki más is megosztja velünk a véleményét, de tőled még kizárólag negatív dolgok jöttek, ráadásul a legtöbb érdemtelen), hanem az egész viselkedésed...amit a fórumon csinálsz.
Ha letiltasz - szíved joga - rengeteg élményről mondasz le, amit mástól nem kapnál meg.
Jogos, de (egy kivételtől eltekintve) tőled még csak negatív élményeket kaptam, azokról pedig örömmel lemondok. ;)
sokan nem szeretik a fájóan őszinte stílusomat
Nagyon szeretem az őszinte embereket, de te nem őszinte vagy, hanem leginkább lekezelő (többnyire minden alap nélkül)...nem ugyanaz.
Kellemes ünnepeket és jó egészséget kívánok!
Köszönöm, viszont!
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Komolyan sajnos
De a pár nap múlva kezdődő Testvériségi kalandban lehet Főnix Ereklyét szerezni a 2. és 3. Testvériségi kaland szakaszokban.
Ne csüggedj, jó alaposan fussatok neki a Tesónak, és meglesz a maradék 2 ereklye.

by
Kami
Az, hogy két ereklyét megszerezz a kalandban több dolgot feltételez.
1 - Van testvériséged.
2 - A testvériséged elég erős és jól szervezett, hogy végig vigye a 3 szintet. (Tudom milyen, 5 kalandban voltam az akkori testvériségemmel az 5 és 7 hely között. Ketten vittük a szervezést a főmágussal. Aki csinálta az tudja, aki nem annak fogalma sincs milyen dolog összehangolni 25 embert, hogy azt és úgy csináljon, ahogy kell. Mennyi felesleges kört meg kellett futni, magyarázni és eszköz nélkül fegyelmezni.)
 

Erandyll

Felderítő
Alapvetően az elvengems oldal szerint 6-7 főnix ereklyét összeszedhet egy átlag játékos.
Továbbá tényleg van lehetőség arra, hogy a 3 régi főnixereklyét (ha végigviszed a 120 feladatot) beváltsd 1 új főnixereklyére.
Extra égesszenciára is van esélyed, ha pl. a barkácsolásnál tele a láda (nyerhetsz 150-et), tehát kell számolni valamelyest a szerencse faktorral is :)
És igen, a nemsokára kezdődő tesósági kalandnál is lehet szerezni még 2 ereklyét, amivel elérhető, hogy max-ra legyen húzva az új főnix.
Szerintem ez a játék alapvetően ahogy ki van alakítva (bónuszos manutermelés) pont a szövetségben történő játékot képviseli, hogy a játékosok ne magányos farkasként próbáljanak játszani (én ezt abszolút támogatom).
Tényleg nem egyszerű a kaland szervezés, de nem kell mind a 3 szinten mind a 3 utat megcsinálni a kalandnál ahhoz, hogy meglegyen a csapatban a játékosoknak mind a 2 ereklye :)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Alapvetően az elvengems oldal szerint 6-7 főnix ereklyét összeszedhet egy átlag játékos.
Továbbá tényleg van lehetőség arra, hogy a 3 régi főnixereklyét (ha végigviszed a 120 feladatot) beváltsd 1 új főnixereklyére.
Extra égesszenciára is van esélyed, ha pl. a barkácsolásnál tele a láda (nyerhetsz 150-et), tehát kell számolni valamelyest a szerencse faktorral is :)
És igen, a nemsokára kezdődő tesósági kalandnál is lehet szerezni még 2 ereklyét, amivel elérhető, hogy max-ra legyen húzva az új főnix.
Szerintem ez a játék alapvetően ahogy ki van alakítva (bónuszos manutermelés) pont a szövetségben történő játékot képviseli, hogy a játékosok ne magányos farkasként próbáljanak játszani (én ezt abszolút támogatom).
Tényleg nem egyszerű a kaland szervezés, de nem kell mind a 3 szinten mind a 3 utat megcsinálni a kalandnál ahhoz, hogy meglegyen a csapatban a játékosoknak mind a 2 ereklye :)
Soha nem csináltuk meg a harmadik szinten mind a 3 utat. Csak 1 út volt a harmadikon és aztán az örvény, mert az örvényből több pontot ki lehetett szedni mint a másik két útból, ha a szükséges ereklyéket nézed. Végig vittem az Eventet két acc.-al (múlt hét elején befejeztem a feladatsort) az Építmények szintjén lévővel és egy jelenleg 4-ik szinten tartózkodóval. A 4-ik szinten lévő 37 tollal van előrébb mint a nagy, ott talán meg lesz a 8-ik fejlesztő ereklye. Ez azt jelenti, hogy kb 900-1000 égesszenciával tudott többet gyűjteni a kicsi, ládákból származó bónuszokkal. Vastagon a szerencse faktoron múlik.
 
Fent