• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Főnix Event 2020

DeletedUser5245

Vendég
Komolyan nem lesz több küldetés?A 120-at megcsináltam és nem jönn új feladat.Még 6.5 nap van és az utlsó két ereklyét így nem lehet össze szedni és még egy óriáskerék is van közte.Nem igazán érdemes így játszani ott a mézes madzag de esély nincs hozzá mellékelve.
 

DeletedUser5427

Vendég
Komolyan nem lesz több küldetés?A 120-at megcsináltam és nem jönn új feladat.Még 6.5 nap van és az utlsó két ereklyét így nem lehet össze szedni és még egy óriáskerék is van közte.Nem igazán érdemes így játszani ott a mézes madzag de esély nincs hozzá mellékelve.
Komolyan sajnos
De a pár nap múlva kezdődő Testvériségi kalandban lehet Főnix Ereklyét szerezni a 2. és 3. Testvériségi kaland szakaszokban.
Ne csüggedj, jó alaposan fussatok neki a Tesónak, és meglesz a maradék 2 ereklye.

by
Kami
 

Deleted User - 204368

Vendég
ha ereklyére mész akkor a megfelelő ládákat kell nyitogatnod nem a napi nyereményekre kell menni vagy atöbbire
 

Lupuj

Erős harcos
Komolyan nem lesz több küldetés?A 120-at megcsináltam és nem jönn új feladat.Még 6.5 nap van és az utlsó két ereklyét így nem lehet össze szedni és még egy óriáskerék is van közte.Nem igazán érdemes így játszani ott a mézes madzag de esély nincs hozzá mellékelve.

Ennek kapcsán ... érdekel a dolog, hogy van-e valaki/bárki, aki az alapból megszerezhető Égesszenciák segítségével 10-es szintre tudta emelni a főnixét.

Tehát semmi barkácsolás, és talán még a ládákból kapott ajándékok nélkül is (mert az már csak a szerencsén múlik).

Erős a gyanún, hogy ez az event nem a 10-es szintű új főnixhez van kalkulálva. Sőt!
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Én inkább tűzfőnixet fejlesztettem, de csak a 7-es szintig sikerült. 3 főnix ereklyét nyertem és 3-at barkácsoltam. 1 új főnix ereklye van raktáron a következőre esély sincs. Reménykedek, hogy a kalandban ad még ereklyét és lesz lehetőség barkácsolni régi főnix ereklyét. Roppant karcsú és gyenge eventre sikeredett. Kár érte.......
 

ElfSusa

Erős harcos
Ennek kapcsán ... érdekel a dolog, hogy van-e valaki/bárki, aki az alapból megszerezhető Égesszenciák segítségével 10-es szintre tudta emelni a főnixét.

Tehát semmi barkácsolás, és talán még a ládákból kapott ajándékok nélkül is (mert az már csak a szerencsén múlik).

Erős a gyanún, hogy ez az event nem a 10-es szintű új főnixhez van kalkulálva. Sőt!
Mert szerinted volt valaki aki ezt akarta megszerezni?
 

Erica

Veterán
Ott a pont! :)
Valóban nem sok értelme van. Nagyon gyenge!
Szia
Lehet,hogy "gyenge",de én a Viharfőnixemet felhúztam evvel az eventtel 10-es szintre (a Tűzfőnixem mellé)és már le sem merem írni mennyi pl :érző árut termelek etetéssel,és bájolással.Nem mellékesen rengeteg Ősicsoda Tp, Pénzeső és Váratlan ajándék áldásom lett.Nekem megérte.Köszönet érte.
 

bere007

Veterán
Szia
Lehet,hogy "gyenge",de én a Viharfőnixemet felhúztam evvel az eventtel 10-es szintre (a Tűzfőnixem mellé)és már le sem merem írni mennyi pl :érző árut termelek etetéssel,és bájolással.Nem mellékesen rengeteg Ősicsoda Tp, Pénzeső és Váratlan ajándék áldásom lett.Nekem megérte.Köszönet érte.

Most szerintem kicsit elbeszéltek egymás mellett. Ahogy értelmeztem Lupuj a főnyereményre írta, hogy nagyon gyenge volt és ahogy írtad Te sem azt fejlesztetted, hanem az előző event nyereményét húztad fel ebből. Márpedig ha nem lett volna gyenge ez a fődíj, akkor nem egy régi lett volna felhúzva, hanem ez. Szerintem azért abban egyetért mindenki, hogy ez a főnix tényleg nem egy nagy durranás...
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Bétán kivették az átalakító recepteket egy nappal a kaland kezdés előtt. A tűzfőnixem nem örült ennek. Kíváncsi leszek itt is ez lesz e...
 

Erandyll

Felderítő
Ennek kapcsán ... érdekel a dolog, hogy van-e valaki/bárki, aki az alapból megszerezhető Égesszenciák segítségével 10-es szintre tudta emelni a főnixét.

Tehát semmi barkácsolás, és talán még a ládákból kapott ajándékok nélkül is (mert az már csak a szerencsén múlik).

Erős a gyanún, hogy ez az event nem a 10-es szintű új főnixhez van kalkulálva. Sőt!
Ha jól olvastam elvengems-en, akkor úgy is kalkuláltak vele, hogy az Event során átlagosan egy játékos 6-7 db ereklyét tud összeszedni, ha megcsinál minden feladatot (120-at és a napit). És majd még ehhez jöhet hozzá a Testvériségi kalandban +2 :)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Ha jól olvastam elvengems-en, akkor úgy is kalkuláltak vele, hogy az Event során átlagosan egy játékos 6-7 db ereklyét tud összeszedni, ha megcsinál minden feladatot (120-at és a napit). És majd még ehhez jöhet hozzá a Testvériségi kalandban +2 :)

Ez mind oké! Ha a főnyereményt nem igazán éri meg fejleszteni akkor mi értelme. Ha valami olyan lenne mint a tűzfőnix, vagy a barnamaci akkor oké. De ez a hidegtüzes főnix ???????
 

Lupuj

Erős harcos
Ha jól olvastam elvengems-en, akkor úgy is kalkuláltak vele, hogy az Event során átlagosan egy játékos 6-7 db ereklyét tud összeszedni, ha megcsinál minden feladatot (120-at és a napit). És majd még ehhez jöhet hozzá a Testvériségi kalandban +2 :)

Szia!
Tehát eleve úgy csinálták meg ezt az eventet, hogy alapból lehetetlen a 10-es főnixet felhúzni.
Nem úgy, mint ez eddigieket.
Köszönjük! :(
 

Lupuj

Erős harcos
Szia
Lehet,hogy "gyenge",de én a Viharfőnixemet felhúztam evvel az eventtel 10-es szintre (a Tűzfőnixem mellé)és már le sem merem írni mennyi pl :érző árut termelek etetéssel,és bájolással.Nem mellékesen rengeteg Ősicsoda Tp, Pénzeső és Váratlan ajándék áldásom lett.Nekem megérte.Köszönet érte.

Szia!
Amint azt bere is megírta: baj van az általam leírtak értelmezésével. :oops:
Fuss neki újra. ;)
 

DeletedUser5381

Vendég
Szia!
Tehát eleve úgy csinálták meg ezt az eventet, hogy alapból lehetetlen a 10-es főnixet felhúzni.
Nem úgy, mint ez eddigieket.
Köszönjük! :(
Ha csak 6 ereklyét gyűjtesz, akkor is tudsz még egyet barkácsolni (a 3 régiből), majd a kalandon szerezni kettőt. Az 9. Ennyi kell egy maxos főnixhez. Miért lehetetlen?
 

DeletedUser5438

Vendég
Mindig ámulva nézem a reakciókat, amikor hetekkel előre körbemegy a küldetéslista, sorszámozva, szájbarágósan, és még mindig vannak hitetlenkedők, akiknek akkora érvágás, hogy tényleg annyi van amennyi.
 

Lupuj

Erős harcos
Ha csak 6 ereklyét gyűjtesz, akkor is tudsz még egyet barkácsolni (a 3 régiből), majd a kalandon szerezni kettőt. Az 9. Ennyi kell egy maxos főnixhez. Miért lehetetlen?

Szia @Julie1!
Miért olyan bonyolult értelmezni, amit leírtam??? o_O
Lassítva ... az event feladataiból begyűjtött esszenciákból nem lehet a Hidegtüzes Főnixet 10-es szintre felhúzni! (eddig lehetett)
Hogy jön ide a barkácsolás és főleg a kaland ???


Szia @IamRoot!
Bocsánat, de ... Ne ámuldozz! Ez nem értetlenkedés, csupán megjegyeztem az eddigiektől eltérő "sóherságot".
(megj.: a "hetekkel előre körbemegy a küldetéslista" kissé véleményes/durva kijelentés volt)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent