• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Fő küldetések elutasíthatóvá tétele

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok! :)

Az lenne a javaslatom, hogy egyes Fő küldetések - elsősorban a manufaktúrákhoz kapcsolódóak - elutasíthatóak legyenek!

Pl. a IV. Fejezeteben (Bölcsesség és csodák) az alábbi küldetés:

[küldi.jpg

Nem azért kérem, mert "lusta disznó" Vagyok, hanem mert egyáltalán nem látom értelmét.... :(

Itt beragadtam, és valószínűleg - ha, csak Rám nem szakad a bank, hogy tudjak gyémántért plusz területeket, és embert adó kultúrákat venni - itt is maradok "örökre" a fő küldimmel.... :(

Mi a testvériségünkben, mindig azt tanácsoljuk a tagoknak, hogy adják el nyugodtan, sőt, ha lehet, meg se építsék a nem bónuszos manufaktúrákat, mert csak elpocsékolják velük a szabad hely-; ember-; arany-, és alapanyag kapacitásukat, úgy, hogy lényegében alig folyik bennük termelés, a befektetéshez képes, a bevétel elenyésző!!!

A testvériségek létrehozásának, ha jól tudom, pont az volt az egyik célja, hogy ösztönözze a kereskedelmet! Ez meg is valósult, így Mindenki azt termeli csak, amiben jó (bónuszos), a többi beszerezhető a testvérektől, vagy a szomszédoktól a piacról!
Erre, jönnek az ilyen küldetések......:(
Ugyan - ha lenne rá ekkora szabad helyem (2 db. 4-szer 3-as terület), és ennyi szabad dolgozóm - miért építsek meg, 2 olyan manufaktúrát, amire nincsen bónuszom?!!?!? (Drágaköves Vagyok) o_O Azért, hogy utána lebontsam?!?!?!? Feltartom 1,5 óráig velük 2 építőmet, kidobok egy csomó mindent az ablakon, hogy utána 2 másodperc alatt "kinyírjam"?!!?!? Mindezt, csekély jutalom ellenében?!?!? Ugyan már...


Lehessen már elutasítani ezt-azt, a Fő küldik közül is, senki nem rokkanna bele, ha egy-egy jutalomtól elesne....;)

Köszönöm a figyelmet!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12

Vendég
Értem a problémát, azaz mégsem...
Másfél óra:
- alatt fel lehet építeni mind a két épületet, tehát itt megdől az, hogy egy napra kiesnének az építők.
- múlva, miután felépült a két épület le is tudod bontani, mert a küldetéshez csak lennie kell egy-egynek. Visszakapod jó részét a befektetett "csómó minden"-nek.
- elteltével az ideiglenesen felhasznált területedet is visszakapod, ha bontasz. Harcolj, tárgyalj és lesz területbővítésed. Így lesz "felesleges" területed is.
- időintervallumra van szükséged a +400 lakosra. De ha sok aranyat akarsz termelni, akkor így is, úgy is kell lennie ennyi feleslegesnek.

Tehát szerintem ez a küldetés pont azért van, hogy neked (és minden más játékosnak) segítsen is, amellett, hogy kér! Mert hogyan tudnál másfél óra alatt ilyen kis befektetéssel ennyi árút termelni? Sehogy.
 

DeletedUser434

Vendég
Értem a problémát, azaz mégsem...
Másfél óra:
- alatt fel lehet építeni mind a két épületet, tehát itt megdől az, hogy egy napra kiesnének az építők.
- múlva, miután felépült a két épület le is tudod bontani, mert a küldetéshez csak lennie kell egy-egynek. Visszakapod jó részét a befektetett "csómó minden"-nek.
- elteltével az ideiglenesen felhasznált területedet is visszakapod, ha bontasz. Harcolj, tárgyalj és lesz területbővítésed. Így lesz "felesleges" területed is.
- időintervallumra van szükséged a +400 lakosra. De ha sok aranyat akarsz termelni, akkor így is, úgy is kell lennie ennyi feleslegesnek.

Tehát szerintem ez a küldetés pont azért van, hogy neked (és minden más játékosnak) segítsen is, amellett, hogy kér! Mert hogyan tudnál másfél óra alatt ilyen kis befektetéssel ennyi árút termelni? Sehogy.

Kedves Vulture Sam! :)

Sokat harcolok, a területeim javát így szereztem, és nem pedig vettem!!!
(Ha jól emlékszem, mindössze egyet vettem eddig, mert akkor annyira kellett a hely!!!) :cool:
Ha van egy (jelen esetben kettő kell) szabad területem, az viszont kell másra, hasznos dologra, nem olyanra, amit elbontok utána!!!
Mondjuk arra, hogy építhessek még házakat, hogy legyen elég emberem az ÉRTELMETLEN feladatokat megcsinálni!!!! :p
Vagy, hogy építhessek még kultúrát, bónuszos manufaktúrákat, csupa-csupa számomra HASZNOS dolgokat!!!
Enélkül is sok aranyam van, győzőm elkölteni a Kufárnál, így a jutalomként adott, 200-200 árú sem annyira csábító...., mondjuk, ha 1.000-1.000 lenne, el is töprengenék rajta....
1 napos drágakő misszió jutalma, is pont ez 200-200 elixír és varázspor, úgyhogy más módon is kapható, zéró erőlködéssel, stb...
 

Vanek

Veterán
A fő küldetések teljesítése biztosan nem lesz eldobható. Esetleg -ha azt akarnák- megoldható lenne a változtatása (hogy 'könnyű' legyen megcsinálni); de nem elképzelhetetlen, hogy szándékosan vannak benne ezek a küldik, mert a történet ezt kívánja. És ha nem mész végig a "sárga úton" (még akkor is, ha 'értelmetlen' félkörök, oda-visszalépések vannak benne), akkor nem tudsz eljutni Ózhoz sem. :) Itt pedig vélhetően a mágia beindításához kell a varázspor- és elixírmanufaktúra. Ha az már elindult az útján, akkor már könnyen fog menni nélkülük is, de az elinduláshoz kellenek. Érdemes így felfogni az esetet. Úgysem sok ilyen van. :)
 

maya77

Tag
Kedves Macipiri!

Ha nincs két helyed csak 1-nek , akkor is elfogadja a küldi ha először megépíted a varázsporos manut ,azután lebontod a helyén felépíted a elixíres manut.
Így kicsit több idő (a duplája) de cserébe 1 építöd szabad és haladhat amit éppen építenél . És helytakarékosan megoldható a feladat.
 

DeletedUser3

Vendég
A főküldetések történetmesélési feladatot is betöltenek. Ezért nem lesznek elutasíthatóak.
 
Fent