• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Főépület reformja

Mi legyen?


  • Összes szavazó
    14
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1114

Vendég
Megint sipítozok kicsit. A főépülettel van bajom. Nem most már régóta, csak most valahogy nagyon csikizi a fantáziámat. Minden játékba a főépület nem elvesz hanem ad lakosságot meg vidámságot.
Tessék már mondani itt nem lehetne ez ?
Építek egy magasabb szintű főépületet mondjuk, akkor hadd ne legyenek már szomorúbbak (kevesebb kultur, mert ellopja a FőÉp) a lakosaim, és a városom legszebb legnagyobb épülete ne ellopjon már szállás helyeket hanem adjon

Léciléciléééécíííííííí
 

Siorna

Veterán
Bocsánat, de szerintem jó igy. Sok-sok aranyat ad a fejlesztés után, a szomszédi segítségből is jóval több arany jön be - szóval valamit valamiért: aranyat lakosokért.
 

bere007

Veterán
Lakosoknak az elvétele indokolható, de azért nem ilyen nagy mértékbe... viszont a kultúra elvételét azt én sem értem, hogy miért von le. Ha adni nem is ad (pedig ez lenne a normális), de legalább ne csökkentse...
 

DeletedUser1637

Vendég
Minden játékba a főépület nem elvesz hanem ad lakosságot
Ez így ebben a formában nem fedi a valóságot, és ha belegondolsz, nem is a leglogikusabb! :) Egy főépület a városban nem arra való, hogy lakosokat adjon. ;)
 

DeletedUser1114

Vendég
Ez így ebben a formában nem fedi a valóságot, és ha belegondolsz, nem is a leglogikusabb! :) Egy főépület a városban nem arra való, hogy lakosokat adjon. ;)
Ovodás korom óta játszok, meg nézem apa hogy játszik. nem a logika hanem az eddigi játékok mutatták hogy a főépület nem lopkodja el a lakosokat, hanem növeli a rakit, a lakosságot, és nem elvesz hanem ad boldogságot, ami itt kultur. persze ettől még én vok a cőke és bocsi h eszembe mert jutni hogy máshol nem így van mint itt :p
 

DeletedUser965

Vendég
Szerintem jól van ez így, a főépület ad pontot. Vesz is el meg ad is.
 

DeletedUser

Vendég
Megint sipítozok kicsit. A főépülettel van bajom. Nem most már régóta, csak most valahogy nagyon csikizi a fantáziámat. Minden játékba a főépület nem elvesz hanem ad lakosságot meg vidámságot.
Tessék már mondani itt nem lehetne ez ?
Építek egy magasabb szintű főépületet mondjuk, akkor hadd ne legyenek már szomorúbbak (kevesebb kultur, mert ellopja a FőÉp) a lakosaim, és a városom legszebb legnagyobb épülete ne ellopjon már szállás helyeket hanem adjon

Léciléciléééécíííííííí
Támogatom az ötletet. A legjobb lenne, ha az az egy épület nem venne el semmit.
 

DeletedUser683

Vendég
A kultúra ad "vidámságot", asszem a való életben is...
 

DeletedUser3

Vendég
Elutasítva.
A főépület ad ranglista pontot, viszont ehhez lakosságot és kultúrát kell felhasználnia. Ha nem tenné, kevesebb pontot adna.
A főépület igényeivel is számolni kell a várostervezésnél.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent