• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Főépület aranybeszedés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Agimucuru

Felderítő
Gyanítom egy külön csak a főépületre ható módosítás hosszadalmas és körülményes lehet. Viszont a szomszédok támogatásakor hasonló esetben van egy figyelmeztető ablak, ha azt érvényesítenék a saját épületeinken is az már lehet egy lényegesen egyszerűbb megoldása a problémának.



Használd kérlek a szerkesztést! - Berea
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1519

Vendég
Viszont a szomszédok támogatásakor hasonló esetben van egy figyelmeztető ablak, ha azt érvényesítenék a saját épületeinken is az már lehet egy lényegesen egyszerűbb megoldása a problémának.

Én is ezen töprengtem. Ez a figyelmeztető ablak létezik, így szerintem semmi máson nem múlna alkalmazni a főépületen, mint a T. Fejlesztők jóindulatán. Nem hiszem, hogy olyan nagy programozási wasistdas lenne... Vajon megvan a jóakarat? :)
 

DeletedUser3

Vendég
Bár attól tartok, a leírt jelenség ritka, ugyanis én ezt egyszer láttam, amikor élőben egy ismerősöm mutatta, de az ő egere mondjuk minden kattintást duplán érzékelt, és ez okozta a hibát...

DE!
A felvetést, miszerint legyen egy felugró ablak, ha betelne a raktár, továbbítottam.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent