• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Főépület aranybeszedés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser379

Vendég
Sziasztok!

Már régen készülök ezt itt felvetni, tegnap megint elpuskáztam, így most már végképp nem bírom magamban tartani tovább:)

Nem nagy dolog, mégis úgy érzem jót tenne az idegrendszeremnek, és talán a keringésemet is támogatná valamelyest, ha a Főépületből nem lehetne egyetlen városnézeti kattintással beszedni az ott lévő kapott segítésekből összegyűlt bónuszaranyat.
Azaz: vagy megerősítést kérne, vagy csak a Főépületbe belépés után tudnánk azt begyűjteni.


Mert sajnos néha előfordul, hogy szorgosan gyűjtögetem ott a bónuszaranyat, ami majd jó lesz pl. egy tételben felderítésre, és akkor hirtelen katt....mint derült égből villámcsapás ráhúzok a Főépületre.
Beszedem a bónuszaranyat....azaz beszedném, mert a raktáram piros, és 2-3mill. arany egyetlen rossz katt miatt megy a levesbe:(

Amennyiben ez csak velem fordulna elő, akkor ragasszatok a hátamra egy papírlapot "hülyegyerek" felirattal :)

Vagyok aki vagyok, leszek aki voltam, maradok tisztelettel:
sanimi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1168

Vendég
Gyanítom egy külön csak a főépületre ható módosítás hosszadalmas és körülményes lehet. Viszont a szomszédok támogatásakor hasonló esetben van egy figyelmeztető ablak, ha azt érvényesítenék a saját épületeinken is az már lehet egy lényegesen egyszerűbb megoldása a problémának.
 

DeletedUser379

Vendég
Erre is üssétek rá bátran a piros bélyegzőt.

Megvagyok így, és megértem ha ez az ötlet nem olyan nagyívű telitalálat mint az h szűnjön meg a szabályáthágó és kijátszó pörgetés, ami viharos taps kíséretében megkapta a továbbítva titulust 1 órán! belül.

Ez az egész ötletelés úgy tűnik nem más mint parasztvakítás, magam részéről be is fejeztem, játszom úgy a játékot ahogy kapom és slussz.
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!

Már régen készülök ezt itt felvetni, tegnap megint elpuskáztam, így most már végképp nem bírom magamban tartani tovább:)

Nem nagy dolog, mégis úgy érzem jót tenne az idegrendszeremnek, és talán a keringésemet is támogatná valamelyest, ha a Főépületből nem lehetne egyetlen városnézeti kattintással beszedni az ott lévő kapott segítésekből összegyűlt bónuszaranyat.
Azaz: vagy megerősítést kérne, vagy csak a Főépületbe belépés után tudnánk azt begyűjteni.


Mert sajnos néha előfordul, hogy szorgosan gyűjtögetem ott a bónuszaranyat, ami majd jó lesz pl. egy tételben felderítésre, és akkor hirtelen katt....mint derült égből villámcsapás ráhúzok a Főépületre.
Beszedem a bónuszaranyat....azaz beszedném, mert a raktáram piros, és 2-3mill. arany egyetlen rossz katt miatt megy a levesbe:(

Amennyiben ez csak velem fordulna elő, akkor ragasszatok a hátamra egy papírlapot "hülyegyerek" felirattal :)

Vagyok aki vagyok, leszek aki voltam, maradok tisztelettel:
sanimi

Szia Sanimi!
Csatlakozom a társaságodhoz,ugyanis magam is vagyok annyira figyelmetlen,hogy néha sikerül túl csordítani a kincstáramat! ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1174

Vendég
hát elég kis probléma szerintem ez fölösleges figyelj jobban oda
 

DeletedUser256

Vendég
Sziasztok!

Már régen készülök ezt itt felvetni, tegnap megint elpuskáztam, így most már végképp nem bírom magamban tartani tovább:)

Nem nagy dolog, mégis úgy érzem jót tenne az idegrendszeremnek, és talán a keringésemet is támogatná valamelyest, ha a Főépületből nem lehetne egyetlen városnézeti kattintással beszedni az ott lévő kapott segítésekből összegyűlt bónuszaranyat.
Azaz: vagy megerősítést kérne, vagy csak a Főépületbe belépés után tudnánk azt begyűjteni.


Mert sajnos néha előfordul, hogy szorgosan gyűjtögetem ott a bónuszaranyat, ami majd jó lesz pl. egy tételben felderítésre, és akkor hirtelen katt....mint derült égből villámcsapás ráhúzok a Főépületre.
Beszedem a bónuszaranyat....azaz beszedném, mert a raktáram piros, és 2-3mill. arany egyetlen rossz katt miatt megy a levesbe:(

Amennyiben ez csak velem fordulna elő, akkor ragasszatok a hátamra egy papírlapot "hülyegyerek" felirattal :)

Vagyok aki vagyok, leszek aki voltam, maradok tisztelettel:
sanimi
Támogatom!! :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent