• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Eszperente szólánc

DeletedUser825

Vendég
Nem keseredek el! :) Eme helyen, persze lehetne mekegve eszmecsere, egyszer-egyszer, embert, s elfet megnevettetve. :)
 

DeletedUser513

Vendég
Ezen elvben helyeselnem kell!
Engedelmeddel, beteszek lejjebb egy kedves zene-remeket, melyet gyermek fejem repdesve szeretett, s nevetett, mert e kecske ezermester nem remekelt jeles tettekbe, de ezeket lelkesen tette! :D
 

DeletedUser825

Vendég
Ezen rengeteget nevettem gyermekfejjel, de nem vetem ezen szerzetet meglett fejemmel sem :)
 

DeletedUser825

Vendég
Sebesen belestem, de teperek, mert "Edd meg!" - et kell vennem weekendre.
 

DeletedUser513

Vendég
Emberek! Ne kelljen benneteket e helyre terelnem! Gyertek! Lelkesen fecsegjetek e-vel, s legyetek lehengerelve eme nyelvezettel!
Eszeteket edzenetek kell! Ezzel tehettek egy keveset, s fejetek nem lesz tespedt, szemetes egyveleggel telt szerkezet, mely leveses testnedvben lebeg! Meglehet, kezdetben nem lesz egy remek, de eleget keresgetve fejetekben remekelhettek rengeteget! Szemeket szegezzetek, kezetekkel e-rejtjelezzetek, s eszetek megedzett penge lehet! Nem rebegek!
Kedvetek feljebb emelkedhet!
 

DeletedUser825

Vendég
Te kedves szerzet, - elf, esetleg ember - e nyelvezetben remekelsz! Rengeteg eszed edzve lehet, ezt meglestem egy meg egy szememmel.
 

DeletedUser256

Vendég
Szeretem eme kellemes, kedves nyelvezetet, mellyel nehezebben, de kedveseket cseveghetsz!
 

DeletedUser296

Vendég
Szeretem eme helyet, mert e versekben lehet egy elf s ember lelke!
 

DeletedUser198

Vendég
S eme egy lelke elfnek s embernek, tele lehet emelkedett szellemmel!
 

DeletedUser256

Vendég
Deeeeee... Egy versecske essel lett kesdve e helyett! Ellenben nem ellenkezek, mert e helyett perekteket fecsegek!
 

DeletedUser198

Vendég
Deeeeee... Egy versecske essel lett kesdve e helyett! Ellenben nem ellenkezek, mert e helyett perekteket fecsegek!
Kedves, ellenkezhetsz, eszed, szemed rendes :)
Feledtem S-t, mert ez meg - lesd meg fekete e-t :) - helyes.


Nem kekeckedtem :)


Mesterek! Esdeklek s esdekelek! :oops: Eme s-t helytelen helyen feledtem! Megszerelem versemet, rendben?;)

"-Szeretem eme helyet, mert e versekben lehet egy elf s ember lelke!
-Eme egy lelke elfnek s embernek, tele lehet emelkedett szellemmel!
-Lehet, lehet, nem ellenkezek veled!
-Deeeeee... Egy versecske essel lett kesdve e helyett! Ellenben nem ellenkezek, mert e helyett perekteket fecsegek!
-Kedves, ellenkezhetsz, eszed, szemed rendes :)
Feledtem S-t, mert ez meg - lesd meg fekete e-t :) - helyes.
Nem kekeckedtem!"


Kedves Mesterek! Eme megszerelt vers meg hej de perfekt leend!:rolleyes:
 

Erica

Veterán
lehet ez kedves Emberek ,Elfek remek Nyelvezet, mellyel rengeteg E-t elzengve rebegnek szellemesen,:D:D:D:D:D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent