• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Eseményépületek fejlesztése

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    25
  • A szavazás lezárult .

Butyoka11

Újonc
Sziasztok!
Javaslatom az lenne, hogy eseményépületeknél (pl: Mogyorótál, Mágikus tündérkörök, Anyasárkány) hasonló lehetőség álljon rendelkezésre, mint a Tűzfőnixnél, Mézeskalács kastélynál. Ezen épületek fejlődését, "hozamát" látjuk mind a 10 szint esetén a fejlődés fület legördítve. A legtöbb eseményépület fejlesztésénél viszont csak a következő szint emelt jutalmait látjuk (lakosság, kultúra, termelés). Egy korábbi fejezetben letett épület fejlesztését esetleg eldobását megkönnyítené, ha egy ilyen opció bevezetése esetén láthatnák, mivé válhat a jelenleg 16 fejezeten keresztül fejleszthető épület. Például egy 8. fejezetben letett Aranymező 760/1010 lakos/kultúrával rendelkezik és egy fejlesztés után már 1430/1910-et ad. De vajon mit ad a Nagykövetségek fejezetben? Köszönöm, ha javaslatomat mérlegelitek.
 

Butyoka11

Újonc
Fejlődés-fejlesztés. A pozitív példaként említett Tűzfőnix és Mézeskalács kastély sem mutatja végig a fejlesztési szinteket, csak a fejlődést mutatja. Javaslatom tehát az összes eseményépületre vonatkozik.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Deathfolk

Veterán
Ez 1 nagyon jó ötlet én is gondoltam már rá sokszor csak nem írtam ide be :) igaz kb azóta hogy játszok használom az elvenarchitect oldalt, és ha nagyon kíváncsi vagyok kikeressem ott, de 1000x kényelmesebb lenne minden épületnek az ilyen adatait a játékon belül azonnal elérni, ahogy annak a pár eventes fődíjnak ahol így működik, lehetne így az összes kultúr épület is, főleg hogy sok rengeteget változik a fejezetekkel, van ami pl kezdetbe eszközt ad, majd manát aztán magot stb, így lehetne látni érdemes-e rááldozni a fejlesztőket hosszú távon, persze ott a elvenarchitect, csak hát ahhoz át kell oda lépnem, pláne mobil esetén kényelmetlen...

Látva a szavazás jelenlegi állását totál nem értem miért szavazták ezt így le, szerintem sokan nem is értik mire gondol az ötletgazda...
 

Calyr

Veterán
Látva a szavazás jelenlegi állását totál nem értem miért szavazták ezt így le, szerintem sokan nem is értik mire gondol az ötletgazda...
Vagy pontosan értik, és ezért szavazták le. Az nem kérdés, hogy ez hasznos lehetne - de egy ilyen infó ablak minden épülethez sok munka, és esélyes, hogy tovább lassítaná a helyenként már most sem extra gyors játékmenetet. Ráadásul ha priorizálni kellene, szerintem fontosabb lenne olyan funkciók fejlesztése, amelyek most sehogy sem érhetők el a játékban - ilyen helyett, ami játékon kívül, webről elérhető, és ez a fejlesztés inkább a kényelemről szól.
 

Moana28

Felderítő
Sziasztok:)

Én támogatom az ötletet, örülök annak, hogy mobil alkalmazásban az ősi csodák tekintetében már él egy hasonló dolog, hiszen meg lehet nézni a város aktuális helyzete alapján minden csodánál mennyivel nő szintenként a bónusz. Ez hasonló lenne, csak a fejezetek közti különbséget lehetne látni az eseményépületeknél.
Viszont számomra azoknál az épületeknél lenne ez fontosabb, amik nagyobb fejezetre fejlesztve mást termelnének (pl: áru, manna, stb.) Nagy segítség a kicsi is ha új fejezetbe lépve új nyersanyaggal is kell számolnunk. Pl: személy szerint emlékszem az orkokra, nekem sokat segített az orkfészek addig, amíg el nem értem a kutatásban a fegyvertárakig, pedig akkor még nem is volt megnövelve a termelése, mégis örültem neki. Mannatermelésnél pedig a Stonehange-t tudtam először kihasználni restaurációval. Jó dolog szerintem, ha egyből meg lehet nézni melyik az az épület, amire egy kevés ráfordítással könnyebben építhetjük ki az alapokat egy új nyersanyag tekintetében.
A csak kultúrát illetve kultúrát és lakost biztosító épületeknél nem tartom annyira fontosnak az adatok kijelzését.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent