• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ereklyék :)

DeletedUser

Vendég
Sziasztok :)
Van 1 csomó ereklye, aminek igazábol semmi értelme.. xd Nem azért vannak, hogy növeljék a termelést? mert a fás dolog az... De a többi 1általán nem. :) Tudom h később még lesz 2 fajta olyan.. Valamilyen fejlesztés hogy a tekercs és a varázsport növelni fogja.. De a többi az csak dísznek jó? xd :))
 

DeletedUser17

Vendég
Egyenlőre igen!
Több ötlet van a "szükségtelen" ereklyék felhasználásra, de még nincs eldöntve, hogy mikor és hogyan lehet majd felhasználni őket!
Ha van ötleted ezzel kapcsolatban, akkor a fórum idevonatkozó részén kifejtheted bővebben! Az ereklyékkel kapcsolatos ötleteket itt találod: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/ereklye.97/
 

DeletedUser60

Vendég
kimész világnézetben,(földgömb alul a városban és klikk ) és keresel egy olyan tartományt ahol deszka van kirakva karikában
ha megvan, elinditasz egy felfedezést rá
ha felfedezted, akkor klikk és bemész abba a tartományba (8 küldi lesz tartományonként )
érdemes végignézni, és a legkevesebb rablósat kiválasztani, vagy a legolcsóbbat !
ott vagy megveszed, vagy levered a rablókat !
 

molly72

Újonc
kimész világnézetben,(földgömb alul a városban és klikk ) és keresel egy olyan tartományt ahol deszka van kirakva karikában
ha megvan, elinditasz egy felfedezést rá
ha felfedezted, akkor klikk és bemész abba a tartományba (8 küldi lesz tartományonként )
érdemes végignézni, és a legkevesebb rablósat kiválasztani, vagy a legolcsóbbat !
ott vagy megveszed, vagy levered a rablókat !
Köszi szépen
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Annyit szeretnék csak kérdezni,hogy honnan tudom,mit termelek bónuszosan?
Látok egy csomó terméket a térképen de nem igazán igazodok el rajta..
Nagyon kezdő játékos vagyok,ezért ha lehet,nagyon "részletesen,szájbarágósan" magyarázzátok el..:)
Előre is köszi
-Bagira-
 

DeletedUser

Vendég
Saját főépületedre klikkelve megnyílik egy ablak. Az ablak három mappafüle közül a középsőt (Ereklyék) választva meglátod az aktuálisan begyűjtött ereklyéidet és az alatta elhelyezett sorban pedig a termelésnövelőket.
 

DeletedUser60

Vendég
a bonuszt pedig akkor kapod meg ha azt is kifejleszted
 

DeletedUser240

Vendég
Sziasztok!

Annyit szeretnék csak kérdezni,hogy honnan tudom,mit termelek bónuszosan?
Látok egy csomó terméket a térképen de nem igazán igazodok el rajta..
Nagyon kezdő játékos vagyok,ezért ha lehet,nagyon "részletesen,szájbarágósan" magyarázzátok el..:)
Előre is köszi
-Bagira-
Egyébként, ha a térképen nézed, a közvetlenül feletted, és a két alattad lévő terület határozza meg, melyik három termék lesz bónuszos részedre. A területed körül egy háromszöget alkotva. ;)
 

DeletedUser240

Vendég
Igen, köszönöm szépen, ezt már elolvastam. De sajnos nekem ebből nem derül ki, hogy mi is az a deszkaereklye. :(
:) pedig egyszerű. Az összes árunak, amiket a manufaktúrákban termelhetsz, vannak ereklye megfelelői. Ezeket a világtérképen találod, és ott tudod begyűjteni, kétféleképpen. Azután ezeket begyűjtve, amelyikek neked bónuszos ereklyéid, azokat termelés növelésre használod, vagyis a rendszer, automatikusan jóváírja neked.;) Tehát ha a világtérképen egy deszkaereklye területet derítesz fel, akkor gyűjtheted be a deszka ereklyéket.
 

DeletedUser244

Vendég
Jó ég.. nagyon buta kérdést tettem fel.. :oops::eek: Köszönöm szépen mind a kettőtöknek (Vanek és Tunderke) a választ!
 

polga

Újonc
Sziasztok :)
Van 1 csomó ereklye, aminek igazábol semmi értelme.. xd Nem azért vannak, hogy növeljék a termelést? mert a fás dolog az... De a többi 1általán nem. :) Tudom h később még lesz 2 fajta olyan.. Valamilyen fejlesztés hogy a tekercs és a varázsport növelni fogja.. De a többi az csak dísznek jó? xd :))



Segítsetek nekem!
Mi az egy meg két bónuszos ereklye? Hol látom?
Köszi!
 

DeletedUser7

Vendég
Azt hogy melyik ereklyék növelik a manufaktúratermelést megtalálod például a főépület "Ereklyék" fülén, valamint atérképen az alsó navigációs rész tetején a Felkiáltójeles gombot megnézve. Amúgy a térképen a városod fölötti, valamint délkeleti, délnyugati, provinciák ereklyéi a bónuszosak.
 
Fent