• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Enar Követsége Újratöltve.

Hera

Tapasztalt építő
Az ősi csodák közül ez vesztette el legjobban az értelmét.

Mivel a felderítési idő nagyon hosszú,elhanyagolható mennyiségű mannát kapunk,a törött szilánkok termelése 168 óra,ami szintén elhanyagolható mivel a bajnokságból egyébként is szerezhető.
Szerintem jól működhetne rúna szilánk raktárként,a bajnokságban megszerzett de fel nem használható (mivel a törött rúna sáv tele van)szilánkok gyűjtésére,és mannát vagy isteni magot termelne 24 óránként.

Egyszerre megoldódna két probléma: a megszerzett szilánkok nem vesznének el,és az Enar követsége is értelmet kapna építésre.

Várom támogatásotokat .Üdv Hera
 

creatin

Erős harcos
Támogatom!

Ez lett volna a következő a csodák sorában, amit megépítek, de letettem róla.

A törött szilánkok sorsa valóban mostohagyerek. A 10-es gyűjtő az aktív bajnoksági részvételből elég hamar tele lesz, miközben azok a csodák, amikhez fel szeretnénk használni, pont nem akkor igénylik, amikor a sáv tele van. Ha meg épp kellenének, akkor meg ugye csak 10 van... Jó, persze törünk más szilánkokat (és telerakunk más csodákat, amit aztán megépítünk és bontunk is), miközben sok-sok törött szilánk a sáv túlcsordulása miatt eleve megy a levesbe.

A csoda minden egyes fejlesztése során nőne a tárolható törött szilánkok mennyisége. Mondjuk minden fejlesztés után pl. öttel.

A mana termelésről: ahogy haladunk előre a felderített tartományokban, úgy csökken a felderítések száma, hiszen spórolni kell az eventekre vele, no meg a felderíthető tartományok száma erősen véges. Így is mindig azt halljuk, hogy ne rohanjunk előre a felderítésekkel. Így a mostani felállás szerint ennek a csodának a jelentősége manaügyben egyre csak csökken. Fejlesztve hiába ad többet, ha sokkal kevesebbszer fog adni, hiszen csökken a felderítések száma.

Így helyette valóban adhatna 24 óránként fixen manát vagy isteni magot, vagy más, a fejlett városoknak hasznos dolgot.
 

Rikari

Veterán
Erősen támogatom, mert a hasztalansága miatt már többször ott cirkáltam a kurzorral hogy eladás. Amiért mégis megvan még, azt kizárólag a szépségének köszönheti, de mint tudjuk a szépség múlandó. Ha nem sikerül ezzel a jó kis ötlettel feltuningolni, akkor a méret/haszon miatt el kell tőle búcsúznom. Most max. nem fejlesztem tovább, csak van, hogy nézegessem, ahogyan Kristály Világító is. Örülnék ha az utóbbi csoda is visszakapná a megkopott jelentőségét valamilyen módon, mert igazán megérdemelné.
 

DeletedUser4298

Vendég
Ja, hogy a szilánkok elvesznek? Pf de gáz, akkor erre oda kell majd figyelni :S Hát igen :( Nagyon is van létjogosultsága egy ilyen funkciónak. Akkor legalább a rúnák ne rossz helyre mennének. Ez is, meg a rúnák, így együtt már nem móka, hanem szívatás.
 

DeletedUser3

Vendég
Ez nem egy olyan probléma, amire egy ilyen ötlet végleges megoldást nyújtana, mindössze a probléma kerülne máshová.
 
Fent