• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Emialből kapható vetőmagok

Szano

Tag
Sziasztok! :)

Az előbb kaptam egy emailt, amiből vetőmagokat kellett volna kapnom, de nem kaptam. Többször is megpróbáltam megnyitni a linket, de mindig csak betöltötte a játékot, s nem történt semmi. Remélem, hamar orvosolni, lehet ezt a hibát. :)


Játékverzió: __ v1.103.4-(8aba86d) (2020-05-05 13:25)
Játékvilág: __ Arendyll
Böngésző + verzió: __ Verzió: 81.0.4044.138 (Hivatalos verzió) (64 bites)
Flash Player verzió: __
Operációs rendszer: __ Windows 10 (64 bites)
Képernyőfelbontás: __ 1920 x 1080
Felhasználónév: __ Szano
Nép: __ Elf
 

Deathfolk

Veterán
Én emailt se kaptam, és akikkel eddig beszéltem a klánba csak 1 ember kapott mailt, de vetőmagot ő se, viszont fészbukon másik csoportba volt aki írta hogy ő kapott 50db-ot... 1,5 éve játszok, eddig minden eventhez kaptam!
 

Deleted User - 204368

Vendég
nem mindenki kapta még meg az e-mailt várni kell pár napot
 

Lupuj

Erős harcos
nem mindenki kapta még meg az e-mailt várni kell pár napot
Szia!
Fuss neki még egyszer! Jött E-mail!
A "várni kell pár napot" pedig nem is kommentálnám. Honnan veszel ilyen álinformációt?
Én is MEGKAPTAM az (ígérgetős) E-mail-t, de a linkre kattintás után belépve nem adott vetőmagot. :(
Pedig ez van benne: "50, 100, 250 vagy akár 500 tavaszi vetőmag? Nézd meg, mennyit kaptál!"
Na, mennyit kaptam? Sejtheted ... semmit! :mad:

Úgyhogy ... irány a support.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
Szia!
Fuss neki még egyszer! Jött E-mail!
A "várni kell pár napot" pedig nem is kommentálnám. Honnan veszel ilyen álinformációt?
Én is MEGKAPTAM az (ígérgetős) E-mail-t, de a linkre kattintás után belépve nem adott vetőmagot. :(
Pedig ez van benne: "50, 100, 250 vagy akár 500 tavaszi vetőmag? Nézd meg, mennyit kaptál!"
Na, mennyit kaptam? Sejtheted ... semmit! :mad:
deathfolknak szólt h ő e-mailt sem kapott és vannak még így páran rajta kivül majd megkapják. vagy nem
 

VednofQ

Felderítő
variációk egy témára:
én 2 db emailt kaptam, perce egy időben érkeztek, az egyik szerint gyűjtsek be akár 500 magot, a másik szerint kaptam 50 magot
az 500 magoson keresztül Elvenarba lépve kaptam 20 vetőmagot
 

Syntex

Ex-Csapattag
variációk egy témára:
én 2 db emailt kaptam, perce egy időben érkeztek, az egyik szerint gyűjtsek be akár 500 magot, a másik szerint kaptam 50 magot
az 500 magoson keresztül Elvenarba lépve kaptam 20 vetőmagot
Biztos vagy benne, hogy abból kaptad? A Májusi Ünnepségek Eseményt 20 Tavaszi Vetőmaggal kezdi minden játékos.
 

VednofQ

Felderítő
Biztos vagy benne, hogy abból kaptad? A Májusi Ünnepségek Eseményt 20 Tavaszi Vetőmaggal kezdi minden játékos.
Ahogy beléptem az emailen keresztül 20 volt bent. Ha 20 eleve adott volt, akkor nem az emailből volt.

Időközben megérkezett egy újabb email, azon keresztül kaptam magokat, így már működik, köszönet.
 
Fent