• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elveszett testvériség

szolex

Újonc
Sziasztok!
Keresnék egy konkrét testvériséget mégsem találom sehol sem asztali gépen sem mobilon.
Tudom a nevét a testvériségnek, a helyezést, a ranglista pontot, a tagok számát mégsem találom sehogy.....
Valakinek valamilyen ötlet, tanács???
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok!
Keresnék egy konkrét testvériséget mégsem találom sehol sem asztali gépen sem mobilon.
Tudom a nevét a testvériségnek, a helyezést, a ranglista pontot, a tagok számát mégsem találom sehogy.....
Valakinek valamilyen ötlet, tanács???
Szia

Lehetőségek:

1.
a, Ha tudsz konkrét felhasználó nevet aki abban a Testvériségben tartózkodott, keress rá, majd nézd meg azt a Testvériséget amelyikben tartózkodik
b, Ha nem abban a Testvériségben van amelyiket keresed, de biztos vagy benne, hogy abban volt, írj neki PM-et, és kérdezd meg, hogy mi történt a Testvériséggel.

2. A Testvériséget a Főmágus feloszlatta, vagy esetleg szankcionálva lett (ami miatt feloszlatták, de erre nagyon csekély esélyt látok).

3. Győződj meg róla, hogy helyesen írtad le a nevét, nincs benne szám, stb..
 

szolex

Újonc
Ha rákeresek konkrét játékosra akkor az asztali verzióban megtalálom a játékost viszont mikor meg látogatók összesen van egy főépület egy lakóépület és egy műhely holott a játékos előrehaladott világát rendelkezik....
 

szolex

Újonc
Sziasztok köszönöm a segítséget közelebb kerültem. Megtaláltam a testvériséget egy másik szerveren!
Most már csak az a kérdés h tudok másik szerveren lévő testvériséghez csatlakozni, Lehetséges?
 

DeletedUser4281

Vendég
Az csak új várossal. A jelenlegivel csak az adott szerveren lévő Testvériségekhez lehet.
 
Fent