• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elveszett a fél városom...

DeletedUser1373

Vendég
Sziasztok!

A helyzetem a következő.
Suliban, nyilvános gépen léptem be a játékba, délelőtt, és ezek szerint miután kijelentkeztem valami hiba folytán még mindig bejelentkezve maradtam.
Ma fél 12 körül, jött egy jó akaratú emberke, aki belépett a városomba, és a fél várost eladta :(
Kb 10 hónapja folyamatosan játszok, és eléggé szíven ütött ez.

Mit tudok jelenleg tenni hogy visszakapjam a városkámat? :(
 

DeletedUser

Vendég
Uhhh, ez durván néz ki. :eek::eek::eek:
Ezen kívül, h itt megírtad, még a supporton tudsz szólni. Őszintén kíváncsi vagyok, tudnak-e ezzel valamit kezdeni....
 

DeletedUser1373

Vendég
Írtam is nekik, majd kiderül hogy mit tudnak tenni :/

Igazából csak az eseményes épületeimet sajnálom, a télieket, a halloweenos, stb.
De még így is mindent felépítenem lesz egy hónap...
 

Shapira

Tapasztalt építő
Sajnálom ,de hogy lehet valaki ekkora paraszt,más játékát tönkretenni.Én biztos kiléptem volna a játékból.Drukkolok neked.
 

Erica

Veterán
Sziasztok!

A helyzetem a következő.
Suliban, nyilvános gépen léptem be a játékba, délelőtt, és ezek szerint miután kijelentkeztem valami hiba folytán még mindig bejelentkezve maradtam.
Ma fél 12 körül, jött egy jó akaratú emberke, aki belépett a városomba, és a fél várost eladta :(
Kb 10 hónapja folyamatosan játszok, és eléggé szíven ütött ez.

Mit tudok jelenleg tenni hogy visszakapjam a városkámat? :(
Oh ez nagyon ocsmány dolog.Eltörném a kezét az ilyen "embernek"!!Remélem tudnak segíteni a Supportosok.!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Oh ez nagyon ocsmány dolog.Eltörném a kezét az ilyen "embernek"!!
Csak finoman. Nem tudjuk, mi és hogy történt pontosan.....
Inkább a másik oldalt nézem. Először én is arra gondoltam, ha ez velem történne, abbahagynám a játékot.. De most már.... hmm, érdekes lenne újrakezdeni, az is nagyon jó. :)
Törölné vki a fél városomat? ;) :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1373

Vendég
A support sajnos nem tudott segíteni. :(

Talán majd egyszer visszatalálok ide az elvenarra, de most biztos abbahagyom a játékot egy időre.


Köszönöm a kedves szavakat tőletek, jól is estek!
Egy különösen segítőkész, és barátságos társaságot ismertem meg itt az Elvenarban!

Mindenkinek a legjobbakat kívánom! :)
 

DeletedUser

Vendég
A support sajnos nem tudott segíteni. :(

Talán majd egyszer visszatalálok ide az elvenarra, de most biztos abbahagyom a játékot egy időre.


Köszönöm a kedves szavakat tőletek, jól is estek!
Egy különösen segítőkész, és barátságos társaságot ismertem meg itt az Elvenarban!

Mindenkinek a legjobbakat kívánom! :)
Hát igen, ez várható volt.. :(
Neked is minden jót! :)
 

Siorna

Veterán
Majdnem egyszerre csatlakoztunk a fórumhoz, és a városaink is nagyjából azonos fejlettségen állnak - legalábbis amit a romokból látok. Nagyon sajnálom, ami történt - valószínűleg nekem sem lenne sok kedvem mindent elölről kezdeni...
Minden jót Neked is!

Szerk.: Bár helygondod sokáig nem lenne!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1373

Vendég
Sziasztok!

Még sem adtam fel! :D
Már pár napja újra játszok, úgy döntöttem hogy újra rendbe hozom a városkámat!
Igen, rosszul érintett, de rájöttem hogy szinte mindent újra tudok építeni, kivéve az ősi csodákat, bár azok nem jártak óriási haszonnal.

Egy kérdés: Szerintetek mennyi az optimális lakóház,műhely, manufaktúra arány a normális fejlődéshez?
Példaként nekem volt 26 lakóépület, 6 műhely, 4 faüzem, 3 selyemüzem, 1 varázspor üzem. (törpös kor közepén tartok)
Érdemes változtatni ezen, vagy hajtsak megint erre?
 

DeletedUser

Vendég
Még sem adtam fel! :D
Már pár napja újra játszok, úgy döntöttem hogy újra rendbe hozom a városkámat!
Na, tök jó, örülök! :)
szinte mindent újra tudok építeni, kivéve az ősi csodákat,
Azokat is újra tudod. Kellenek újra szilánkok meg minden, de lehetséges. :)
Szerintetek mennyi az optimális lakóház,műhely, manufaktúra arány a normális fejlődéshez?
Ez nagyon egyéni. Ha neked jó volt úgy, akkor csinálhatod ugyanúgy. Ha kevés volt, vagy lassú, lehet többet is. :)
 

DeletedUser1637

Vendég
bár azok nem jártak óriási haszonnal.
Sok haszna van az Ősi Csoda épületeknek, főként amióta át lett dolgozva a hatásuk. Az általánosságban elmondható, hogy minél fejlettebb a városod, annál több pluszt nyújtanak a városodnak. ;)
nekem volt 26 lakóépület, 6 műhely, 4 faüzem, 3 selyemüzem, 1 varázspor üzem. (törpös kor közepén tartok)
Érdemes változtatni ezen, vagy hajtsak megint erre?
Ez később is rugalmasan alakítható, változtatható, mert befolyásolja, hogy melyik fejezetben vagy éppen, de legfőképpen a környezeti piacod, tehát a kereslet-kínálat. ;)
Örülök, hogy mégsem adtad fel, hiszen ez egy játék, és ha szeretted, akkor nem érdemes abbahagyni egy ilyen szerencsétlen eset miatt. :)
 

Shapira

Tapasztalt építő
:)

De jó ,sokkal több szerencsét és örömet kívánok neked a játékhoz.Nekem a bónuszos manufaktúráimból 5-5-5 van.A többiből hol van hol nincs általában hely kérdése.Lakó ház most épp 36,de volt 50 is de hely hiány miatt és a lakosságot adó kultúra miatt bontottam.De a játék úgyis fogja adni mi kell jobban.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser902

Vendég
Hajrá Roseshield! ;)
Nekem 10 db műhelyem van. :) Az orkok iiiiiimádják a kalapácsot! ;)
Amúgy meg, minden manufaktúrából van 1, mert hobbiból tolom. :)
 

Shapira

Tapasztalt építő
Ja igen a műhelyből nekem is 10 db van ,mert mikor kezdő voltam mindig benéztem az első 10-20 játékoshoz az átlag 10 volt így én is annyit fejlesztettem ,jól lehet vele haladni.Mondjuk akkor még talán az orkok sem voltak.:D;)
 

DeletedUser1999

Vendég
sajnálom én is sajnos nekem is volt egy városom annak idején betegség miatt nem léptem fel sokáig sajnos mikor végre tudtam jönni mit láttam egy főépületet két lakó épületet és egy műhelyt le volt rombolva kérdezem én miért tesz ilyet a játék vezetői miért rombolja le azt amit mi felépítünk kin keservesen.de komolyan érdekelne.....a válasz ...
l
 

DeletedUser

Vendég
miért tesz ilyet a játék vezetői miért rombolja le azt amit mi felépítünk kin keservesen.de komolyan érdekelne.....a válasz ...
l
Nem hinném, hogy a játék vezetői tették volna... :eek: Esetleg megkérdezhetted volna akkor, mit látnak a rendszerben, hogy mi történt a városodban. Hm? o_O
 
Fent