• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenari Játékok

Kira7

Veterán
Látom a 10-s ősi tp. napidíjként megmaradt:) kezdtem volna hiányolni.......azért látom a változás szele elérte a fejlesztőket is most már azokban a ládákban ahol magasabb ősi tp. nyerhető ott legalább annak az esélye hogy azt nyerhetem meg a 10 -os napidíj helyett alacsonyabb lett mint a 10-é :D
Tudom nem az elvenár hivatalos oldalán néztem meg az változhat is.....csak nem szokott :p
A fejlődő épület a régi rendszerben elég jó lenne , így hogy váltani kell majd a + termelést már annyira nem jó, de gondolom ezért vannak így nagyobb termelési összegek a szokottaknál. Lesz megint a LA liga :) is és remélhetőleg most lesz esély teljesen kifejleszteni legalább a testvériségivel együtt, nem úgy mint az előző eventnél a teljes szettet. Vágjunk bele lesz ami lesz ;)
 

Szerencse fia

Veterán
Nyeremények
Feladatok?

Aki tud bármit ne tartsa magában...
Elvarian Games feladatsora


1. Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat
2. Készíts 4 italt
3. Költs el 8 tudáspontot
4. Készíts 2 értékes gyűrűt, márványmozaikot és / vagy fából készült figurát
5. Oldj meg 4 találkozót és / vagy bajnokságot. Készíts 6 kenyeret (műhely 1 óra)
6. Helyezz el 3 kereskedelmi ajánlatot. Szerezz 1 kombináló katalizátort vagy gyűjts össze 4 ereklyét
7. Használj 2 bűbájt! Készíts 6 fejlett szerszámot (3 óra)
8. Költs el 8 tudáspontot Készíts 2 gyűrűt, márványmozaikokat és / vagy fából készült figurákat
9. Oldj meg 2 találkozót és / vagy bajnokságot Készíts alapanyagot
10. Vásárolj 8 Tudáspontot Fedezz fel 1 tartományt vagy 1. épületet fejlessz 5. vagy annál magasabb szintre
11.Gyűjts össze 4 ereklyét Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy értékes terméket
12. Készíts 2 gyűrűt, márványmozaikokat és / vagy fából készült figurákat Fogadj el egy kereskedelmi ajánlatot a kufártól
13. Költs el 8 tudáspontot Készítsen 4 értékes gyűrűt, márványmozaikot és / vagy fából készült figurát
14. Költs el 5 tudáspontot Toborozz nagy mennyiségű egységet, vagy készítsen 1 Harcos maszkot, dekorációs oszlopot és / vagy fából készült ládát
15. Oldj meg 6 találkozótt és / vagy torony találkozót Készíts 4 kosár élelmiszert (műhely 9 óra)
16. Készíts 3 kosár élelmiszert (9 óra) Szerezz 800 bűbájtöredéket vagy fedezz fel 1 tartományt
17. Gyűjts össze 12 ereklyét Oldj meg 6 találkozót vagy gyűjts 15 vízióport
18. Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat Készíts 12 kenyeret (műhely 1 óra)
19. Oldj meg 4 találkozót és / vagy bajnokságot Gyűjts össze 10 vízióport vagy fedezz fel 1 tartományt
20. Szerezz 400 bűbájtöredéket vagy fedezz fel 1 tartományt Nyerj 2 katalizátort vagy harcolj és nyerj 3 találkozón
21. Költs el 12 tudáspontot, vagy készíts 8 gyűrűt, márványmozaikokat és / vagy fából készült figurákat Gyűjts15 vízióport vagy gyűjts 8 ereklyét
22. Gyűjts össze nagy mennyiségű érmét Költs el 8 tudáspontot
23. Oldj meg 6 találkozót és / vagy bajnoki találkozót Fedezz fel 1 tartományt vagy készíts 4 kosár élelmiszert (műhely 9 óra)
24. Gyűjts össze 4 bűbájt Gyűjts össze 10 vízióport vagy tárgyalj 4 találkozón
25. Költs el 8 tudáspontot Fedezz fel 1 tartományt vagy fejlessz 1 épületet 5. vagy magasabb szintre
26. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy drága terméket Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat
27. Készítsen nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy drága terméket Gyűjts össze 8 ereklyét
28. Oldj meg 6 találkozót és / vagy 6 bajnoki találkozót Készíts friss alapanyagokat
29. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy drága terméket. Gyűjts össze 2 kombináló katalizátort vagy 12 ereklyét
30. Szerezz 600 bűbájtöredéket Fogadj el a kufártól 3 kereskedelmi ajánlatot
31. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy drága terméket Gyűjts össze 2 bűbájt
32. Készíts friss alapanyagot a városod lakói számára Szerezz 800 bűbájtöredéket, vagy toborozz nagy mennyiségű egységet
33. Készíts nagy mennyiségű alapvető szabványos árut vagy kutass ki 1 technológiát Gyűjts 15 vízióport vagy gyűjts 12 ereklyét
34. Oldj meg 4 találkozót és / vagy 4 bajnoki találkozót Gyűjtsön 10 vízióport vagy fedezz fel 1 tartományt
35. Készíts 3 kosár élelmiszert Szerezz 400 bűbájtöredéket, vagy toborozz nagy mennyiségű egységet
36. Oldj meg 6 találkozót és / vagy 6 bajnoki találkozót Szerezz 2 kombináló katalizátort
37. Készíts friss alapanyagokat a város lakói számára Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy drága terméket
38. Gyűjts össze 8 ereklyét Kutass ki 1 Technológiát vagy gyüjts 15 vízióport
39. Költs el 8 tudáspontot Deríts fel 1 tartományt vagy fejlessz 2 épületet 5. vagy annál magasabb szintre
40. Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat Készíts friss alapanyagot a város lakói számára
41. Gyűjts 12 ereklyét Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy drága terméket
42. Készíts friss alapanyagokat a helyi élelmiszerpiac számára Szerezz 600 bűbájtöredéket vagy toborozz nagy számú egységet
43. Oldj meg 8 találkozót és / vagy 8 bajnoki találkozót Gyűjts össze 2 kombináló katalizátort
44. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy drága terméket Költs el 20 tudáspontot
45. Költs el 12 tudáspontot Fedezz fel 1. tartományt vagy fejlessz 2 épületet 5. vagy annál magasabb szintre
46. Készítsen nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy drága terméket Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat
47. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy mágikus árut Gyűjts össze 12 ereklyét
48. Oldj meg 8 találkozót és / vagy 8 bajnoki találkozót Készíts alapanyagokat kézművesek és munkások átképzéséhez
49. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy mágikus árut Szerezz 2 kombináló katalizátort vagy gyűjts össze 16 ereklyét
50. Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat Használj 2 bűbájt
51. Gyűjts 16 ereklyét Kutass ki 1 technológiát vagy gyüjts 25 vízióport
52. Oldj meg 10 találkozót és / vagy 10 torony találkozót Készítsen friss alapanyagokat a város lakói számára
53. Költs el 20 tudáspontot Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy mágikus terméket
54. Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy mágikus terméket
55. Oldj meg 10 találkozót és / vagy 10 torony találkozót Gyűjts össze 4 bűbájt
56. Oldj meg 8 találkozót és / vagy 8 torony találkozót Kutass ki 1 technológiát vagy gyüjts 15 vízióport
57. Szerezz 2 katalizátort Készíts friss alapanyagokat a város lakói számára, vagy toborozz nagy számú egységet
58. Helyezz el 4 kereskedelmi ajánlatot Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat
59. Gyűjts 16 ereklyét Kutass ki 1. technológiát vagy fejlessz 2 épületet 5. vagy magasabb szintre
60. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy mágikus árut Fedezz fel 1 tartományt vagy gyűjts 3 bűbájt
61. Oldj meg 8 találkozót és / vagy 8 bajnoki találkozót Gyűjts 20 vízióport vagy deríts fel 1 tartományt
62. Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat. Használj 2 bűbájt
63. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy mágikus árut Készíts friss alapanyagokat a város lakói számára, vagy toborozz nagy mennyiségű egységet
64. Oldj meg 10 találkozót és / vagy 10 torony találkozót Készíts friss alapanyagokat a város lakói számára
65. Költs el 16 tudáspontot Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy mágikus árut
66. Oldj meg 10 találkozót és / vagy 10 bajnoki találkozót Készíts friss alapanyagokat a város lakói számára
67. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy mágikus árut Szerezz 2 kombináló katalizátort vagy gyűjts össze 16 ereklyét
68. Kutass ki 1 technológiát vagy gyűjts 20 vízióport Készíts friss alapanyagokat a város lakói számára
69. Költs el 20 tudáspontot Szerezz 1000 bűbájtöredéket
70. Oldj meg 8 találkozót és / vagy torony találkozót Gyűjts össze 4 bűbájt
71. Gyűjts össze 20 vízióport. Fedezz fel 1. tartományt vagy fejlessz 2 épületet 5. vagy annál magasabb szintre
72. Készíts nagy mennyiségű választott alap-, finomított és / vagy mágikus árut Gyűjts össze 2 kombináló katalizátort, vagy gyűjts össze vízióport
73. Készíts friss alapanyagokat a város lakói számára Költs el 20 tudáspontot
74. Gyűjts16 ereklyét Szerezz 2. kombináló katalizátort
75. Gyűjts össze nagy mennyiségű aranyat
 

Kittu18

Újonc
Pár nap elteltével jöttem is egy rövidke élménybeszámolóval.:gyémánt:

Hosszú kihagyás után ez az első eventem Elfként, és meg kell mondanom nekem eddig nagyon tetszik. Nagyon kis aranyos a grafika, nem lehetetlen egy-egy ajándékot megszerezni, jó ötlet, hogy a városunk körül is lehet eledelt találni.
Nekem, mint első event, 10/10:p
 

WarriorKingu

Erős harcos
Dicsőítenem a játék grafikusait ismét, hihetetlen gyönyörű megint ez az esemény! Eleve a csikóhal, mint állat nekem szívem csücske valamiért gyerekkorom óta, úgyhogy nagyon örültem az eseménynek már emiatt is. De a napi épületek közt is vannak varázslatosan szépek. A fejlődő főépület kicsit komor lett nekem, de nagyon tetszik, hogy ilyen multifunkciós.
 

Szerencse fia

Veterán
Érdekelnének taktikák, hogy mi alapján válasszátok meg, hogy melyik karikába úsztok a csikóhal lovasotokkal.
Szia! :)
Általában a legnagyobb pontszámút választom, hiszen így nagyobb eséllyel juthatok újabb bónusz eledelekhez. Továbbá sokkal értékesebb ajándékokat is megnyerhetek ezzel a stratégiával. - Az sem utolsó szempont, hogy a Liga helyezés is sokkal jobb lehet ;) -
Üdv.: Szeri :)
 

Kittu18

Újonc
Szia! :)
Általában a legnagyobb pontszámút választom, hiszen így nagyobb eséllyel juthatok újabb bónusz eledelekhez. Továbbá sokkal értékesebb ajándékokat is megnyerhetek ezzel a stratégiával. - Az sem utolsó szempont, hogy a Liga helyezés is sokkal jobb lehet ;) -
Üdv.: Szeri :)
En eddig random mentem, mert nem voltam kepes tobb eledelre varni. :D de matol kivarom.
 

Laci0212

Erős harcos
En eddig random mentem, mert nem voltam kepes tobb eledelre varni. :D de matol kivarom.
Sziasztok
Csak a nagypontszámúakkal rá lehet fázni, jártam már úgy nem egy eventtel, összes feladat befejezve, mégis hiányzik 1-2 ereklye, mert nem biztos hogy kapsz eseményfizetőeszközt.Emellett érdemes megnézni mire lenne szükséged,katona,bűbáj,esetleg más.A liga miatt viszont érdemes a kisebb átlagpontszámút nyitni,de kellenek a nagyok is mert nyert csikóhal nélkül nem fogsz túl jó eredményt elérni.
Hú most jól "megaszondtam".☺️
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Én is mindig a 3 pontosakat választom. A múltkor rengeteg + fizetőeszközt nyertem, most egyenlőre szerényebb az eredmény, még csak +600 -nál tartók, de bizakodó vagyok
 

WarriorKingu

Erős harcos
Én is az előző eseménynél kaptam jó pár plusz fizetőeszközt, ebben az eseményben csomó legnagyobbat kinyitottam és semmi plusz fizetőeszköz. Viszont rákhotelből 3 is lett, úgyhogy boldogság. :D
 
Fent