• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2021 Eltérések Keresése♥

  • Témaindító Deleted User - 373998
  • Kezdés ideje

Brjns

Tag
Sziasztok !
Szerintem viszont 9 eltérés volt a 2 kép között. Nem is értem mi az hogy nagyobb eltérés? Ki mit tart kicsinek, és mit nagynak? Na és , ha csak a kötél hiányzott volna 1 hiba, de a tartó csonk is , szerintem az is eltérés. mert nem 1 dologról beszélünk, bármelyiket el lehet venni a másik nélkül. Hogy az egyik képen a tartó gerenda túl ér a másikon nem , lehet kis eltérés besorolást kapott. A lényeg nem tudtok egyértelmű eltéréseket generálni, akkor felesleges a játék. Utólag meg úgy alakítjátok ahogy jól esik. Nagyobb eltérés , kisebb eltérés. Egy vicc, többet nem játszom veletek !
Szép napot !
 

Erica

Veterán
Hogy az egyik képen a tartó gerenda túl ér a másikon nem
Szia
Nem, nem ér túl, hiszen takarja a Pálma, honnan láthatod akkor, hogy túlérne??
Na és , ha csak a kötél hiányzott volna 1 hiba, de a tartó csonk is
Az pedig együtt van. Nem is értem, hogy miért is kellene szétválasztani.
Reklamálás helyett kicsit figyelmesebben kellene megnézni azt a képet.
Egy vicc, többet nem játszom veletek!
Persze, megteheted.
 

Brjns

Tag
Szia
Nem, nem ér túl, hiszen takarja a Pálma, honnan láthatod akkor, hogy túlérne??
Szia ! Neked kellene figyelmesebben megnézned a képet, mivel a pálma térben hátrébb van, így nem takarhatja, a gerenda véget, ha takarná akkor a házból is takarnának a pálma ágai, de a pálma ágait takarja a ház. Tehát térben mögötte van. Ha egy szögről leakasztasz 1 kötelet még a szög ott marad , tehát nem részei egymásnak, 2 külön dolog. Tehát a 7 eltérés sehogy sem jó.
 

Brjns

Tag
kérjük írjátok meg nekünk, hány különbséget véltek felfedezni.
Igen, játék, de az így kihirdetett végeredmény hamis. Mert a 7 eltéréses megfejtés semmi kép nem jó. Mert az mindenkép több, még akkor is ha 1 nek számolja a kötelet és tartóját. Így ez inkorekt, és bunda gyanus, hogy voltak akik a 2 hiányzó tárgyat, tudták, hogy 1 nek kell számolni. Mert a kiírás szerint a külömbségek száma kellett. Szerintem, minden eltérő részlet, vagy hiányzó tárgy 1 eltérés. még ha kicsike is.
 

Susanh

Erős harcos
Brnjs nem kéne szerintem ezt így felfújnod. De amúgy lehet te nem ismered jól az ilyen “eltérés a 2 kép között” játékokat.
pl ha egy lány kezében az egyik képen vödör van a másikon meg lapát akkor az nem lesz 2 eltérés mert,hogy a lapátot máshogy fogja..,máshogy állnak az ujjai..:rolleyes:
 

Brjns

Tag
Értem, ha csak a kötél hiányozna akkor az nem is lenne eltérés, vagy ha csak a kikötő cölöp, akkor sem. Jó tudni, hogy egymagában egyik sem eltérés csak ha mind a 2 hiányzik. Köszönöm a felvilágosítást.
 

Susanh

Erős harcos
Oké...,látom tudnád érteni amit írtam,csak most elővetted a “há mosmá azé is megmondom nekik” stílust. szóval hagyjuk.
 
Fent