• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Ellenfél egységeinek újraéledése

Migur

Újonc
Sziasztok,

Próbáltam utánanézni, de nem találtam erről bejegyzést.

Kicsit zavaró, hogy a vesztes csaták után a gépi csapatok újraélednek, így hiába öli bele az ember az összes csapatát, sosem fogynak el.
Azt értem, hogy így van kiegyensúlyozva a játék (már amennyire),
Ötletem az lenne, hogy legalább kelljen valamennyi idő az ellenfél csapatának újraéledéséhez, így kis tervezéssel sok gyengébb csapattal le lehetne győzni egy erősebbet. Lehet, nem is érné meg minden alkalommal, de mégis meg lenne a siker élmény.
És kicsit "élethűbb" lenne a játék is - nemá' hogy rögtön újraéledjenek...

Csak egy ötlet, ha volt már hasonló, légyszíves adjatok egy linket hozzá.

Köszi!
Migur
 

DeletedUser69

Vendég
Hú, ez egy nagyon furcsa ötlet... Az ellenfél csapatai azért élednek újra, hogy megpróbáld kijavítani, amit első alkalommal hibáztál.
Ha csak a maradékot kéne legyőznöd másodjára, pont a "kis tervezés" veszne el, egyszerű darálóvá válna, hiszen pl. elég sok íjásszal bármennyi bármilyen egységet le lehet győzni... Aztán egy idő után már nem lehet győzni, ezt meg el kell fogadni. Pont ez benne az "élethű". Nem lehet minden csatát megnyerni, ahogy az életben sem.
Én nem támogatom az ötletet, ne haragudj.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szia, én pont most tanulok harcolni ezerrel, hogy minél jobb legyek benne, és ha így lenne, hát a kihívások nagy része eltűnne.
Egy helyen tudnám ezt elképzelni, pl. ha területet teljesítek, hisz ott tényleg akkor a helyi csapatokat legyőztem, nekem idő (és alapanyag) újratermelni őket, viszont ott azonnal megjelennek.
Toronyban talán talán
Bajnokiban egyáltalán nem
de összegezve, szerintem az előrehaladás olyan mértékű lenne, hogy nem tenne jót a játéknak
de nem írom hogy nem támogatom, hátha akadnak még olyan érvek, amelyek mellette szólnak, vagy kiegészítik

egy tipp:
minden egység önmaga ellen jó, és a jobbra mellette levő kettő ellen
itt van egy jó kép, ahol ugyan ezt látod egy másik megközelítésből:
+
a csapat összeállításnál először arra figyelj hogy a tieid mik ellen jók, és ha még belefér, akkor azt is vedd figyelembe mi ellen jó az ellenfél
+ egyebek, de ezt már nem itt, hanem egy másik fórumon, ahova ez való, pl.
Harci tanácsok kezdőknek
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

Migur

Újonc
Köszönöm mindenkinek a véleményét!
Öszintén szólva kicsit meglepett a hozzáállás, persze mindenki máshogy gondolkodik - ami nem baj :).
Arra persze számítottam, hogy el lesz utasítva, de úgy hittem, jobban megindokolják.
Írhatták volna, hogy éppen azért van a játékban több harci erőt (életpont, sebzés, stb.) módosító épület (pl. Szentély, vagy az 5 napos Törp páncélkészítő), hogy ezt ellensúlyozza.
Ami igaz is, bár drágák és sokszoros túlerővel szemben nem mindig segítenek.
Fura, hogy ezeket senki nem említette:)

Szóval, egy szó mint száz, úgy van kitalálva, hogy ne tudj minden találkozót csatával megoldani.
Mindenkinek további jó játékot!
 
Fent