• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

9


Itt mintha elírtál volna valamit... vagy csak én vagyok nagyon lemaradva?? :eek:
9
le vagy maradva egy kissé :D 6évvel ezelőt mikor vettem a gépet(ház) már akkor 3 GHz-es re csináltattam 6 éve!bár én prémiumos gépet vettem full extrákkal 10 hely van bővítésnek :D most abból kető let betöltve :D (csak zárojelbe mondom akkor volt fél millió a gép) :D-se monitor-se semmi csak maga a ház úgy voltam vele veszek asztali PC-t de nem akarok 10-15 éven belül venni újat tudom hogy az informatikai adat exponenciálisan növekszik; ma ami zsír új gépnek számít 2 év múlva már elavult.Ezért toltam bele akkora összeget abban az időben.Most ha két évente cserélném a gépet ujra pont kijönne az ára és még bőven bővíthetem még 6 évig :D addigra meg teszek félre egy új árára. :p(az is biztos szuper gép lesz)-ezt úgy kértem hogy szerver gép legyen.
 

DeletedUser3108

Vendég
12

@MoonlightZsolt, nem a 15e GHz-n akadtam fenn, hanem az 500 ezer terabyte-n...
Amúgy, ha az 500e az árára vonatkozott, a HDD pedig 1 terabyte-s, akkor inkább Te vagy lemaradva, mert ennyi pénzért én inkább SSD-t dobtam volna a vasba. :p
 
Fent