• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

Siorna

Veterán
73
Mert igazából te is haladnál a 100 felé, hogy végre -2 legyen.
Talán. Bár akkor az lenne a jó taktika, ha meg sem szólalnék: gyorsabban eljutnátok a 100-ig.:rolleyes:

Kicsit hegyes a fülem, a szemeim olykor érdekesen világítanak a sötétben, és a hajam is hosszú.....:)
No de 72 csúszunk a cél felé....
Bár csúsznátok! De emelkedtek! :eek:

74
Vagy csak többen játszanak elfként, így többen is találnak ide. :)
Hát épp ezt nem értem... Most komolyan kérdem: meghallgattátok már mindkét faj zenéjét?! :cool:
 

ElfAndie

Elf kid
73

Talán. Bár akkor az lenne a jó taktika, ha meg sem szólalnék: gyorsabban eljutnátok a 100-ig.:rolleyes:

Hát épp ezt nem értem... Most komolyan kérdem: meghallgattátok már mindkét faj zenéjét?! :cool:

Ha eljutunk 100-ig, új kör kezdődik, nem? :D Addig toborozz(unk) embereket, hogy kiegyenlítettebb legyen a küzdelem. :)
Szép, szép, az emberi zene, de az elf az mégiscsak más... olyan otthoni. :D
 

Putyika

Veterán
76 (azért ennyi, mert bár @ElfAndie nem írt számot, de eddig ezt mindig pusztán figyelmetlenségnek vettük és beszámoltuk, de azért ebből ne csináljunk rendszert ;) Ez egy számolgatós topik, ne csak fecsegjünk haladjunk is! :D
Talán. Bár akkor az lenne a jó taktika, ha meg sem szólalnék: gyorsabban eljutnátok a 100-ig.:rolleyes:
De játszani is szeretsz.... ;)
Ha eljutunk 100-ig, új kör kezdődik, nem?
Ha eljutunk 100-ig, akkor nyernek az elfek 1 kört és az emberek -2-vel számolnak. Minden kör után a vesztes 1 ponttal többel számol.
 

ElfAndie

Elf kid
77

76 (azért ennyi, mert bár @ElfAndie nem írt számot, de eddig ezt mindig pusztán figyelmetlenségnek vettük és beszámoltuk, de azért ebből ne csináljunk rendszert ;) Ez egy számolgatós topik, ne csak fecsegjünk haladjunk is! :D

Ha eljutunk 100-ig, akkor nyernek az elfek 1 kört és az emberek -2-vel számolnak. Minden kör után a vesztes 1 ponttal többel számol.

Jé, tényleg nem írtam számot! :D Ha nem mondod, észre sem veszem. Most írtam. :)

Ez így fair. :) Bár, ha most hirtelen idecsődül jónéhány ember, akkor azért felköthetjük a tündegatyót... :D
 

Siorna

Veterán
80
Egymagad is elég vagy emberként ha figyelsz
Hát ez az, hogy nem. Bárhogy is figyelek, ha éjjel-nappal itt is vagyok, egymagam maximum egyhelyben tudom tartani a játékot, de nyerni nem tudok, mert magamra nem írhatok. Nnna, ez az igazi destruktivitás! Ebbe eddig bele sem gondoltam... :oops:
 
Fent