• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

Siorna

Veterán
-78
Na, akkor kalandban előkelő helyen végzettek, adjatok egy kis háttérinfót arról, hogy a csudába kommunikáltok - már persze ha nem tiltja a testvériségi kódex. Nekünk sajnos mindezidáig nem sikerült megtalálnunk az igazán hatékony megoldást.
 

creatin

Erős harcos
-80
A chatfalon és az üzenetekben. Kialakult egy munkamegosztás, vannak akik a hosszúkat termelik, megint mások (mint pl. én is, aki állandóan a gép mellett kell hogy üljek) a rövideket. Ezért is panaszkodtam a fórumon, hogy borzalmas módon van megoldva a megtermelt áruk begyűjtése. Pl. 10 üvegcse több mint száz kattintás :mad:. Az ember elunja az életét mellette. No meg persze, ezt napjában többször...
 
Utoljára szerkesztve:

Vicacica1

Erős harcos
-79
Egyszerűen hihetetlen hogy ezt nem lehet megoldani...Nagyon idegesítő hogy állandóan végig kell zongorázni mindent,főleg ha sört főzök és van 30-műhelyem....Idegtépő...Meg az a válasz is hogy "van ennél sokkal fontosabb dolog is"... :mad:
 

Siorna

Veterán
-79
Na ez az! A munkamegosztás része érdekelne! Hogyan osztjátok szét? Önkéntes vállalás? Valaki összegyűjti, mi kell általában, aztán lehet jelentkezni a feladatra? Vagy előzetes vállalások alapján dől el, merre mentek? És aztán? Folyamatosan pakoltok, vagy vannak kijelölt időszakok? Mondjuk az elején csak termelések vannak, aztán pl. szombaton pakolás? Csak azért, mert mi már tényleg sokfélét próbáltunk, de valahogy nem akar összehangolódni...
 

Siorna

Veterán
-80
Helló, Királynőm! Rég láttalak! (Tudom, tudom: ma 18 óra körül már egyszer felbukkantál - de akkor meg én nem voltam.)
 

creatin

Erős harcos
-82
Mi nem csinálunk ebből ekkora problémát. Ha valakinél kész volt valami, azt berakta. Mindenki önkéntes alapon hosszút vagy rövidet gyártott (azt végig tartotta is), a varázscuccokat mindenki gyártotta illetve szedte a bajnokságból. Előre megbeszéltük, hogy melyik utat csináljuk, oda pakolt mindenki. Semmi mesterterv nem volt, egyszerűen aktívak voltunk. ha csináltunk volna valami goggle-excel táblát, akkor még jobb eredményt lehetett volna elérni, de ahhoz már lusták voltunk.
Az első térképet fullra raktuk, a másodikon csak egy utat, a harmadikon megint full. Aztán egy napot örvényeztünk, amíg el nem fogyott a gyémánt nyaklánc :)
Ennyi.
Szerintem, amelyik csapat csinálta, az hasonló módon csinálhatta. Kivéve az első két helyezettet, ott nagyon precízen tolták. Sokkal több pontot szereztek, mint mi.
No meg, egyre kevesebb testvériség aktív a kalandban (semmi nyeremény, brutál nehéz 3. térkép), ezért is tudtunk elől végezni.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
-87
Helló, Királynőm! Rég láttalak! (Tudom, tudom: ma 18 óra körül már egyszer felbukkantál - de akkor meg én nem voltam.)
Sziaszia! :) Amikor 2 világban kalandozunk, nincs egy percem se idejönni. ;) :p
Mi úgy csináljuk, hogy beizzítunk mindenkit, hogy készüljön, beírjuk egy közös táblába és az alapján tervezzük meg az utakat. És ha valamiből túl sok indul és másból meg kevés, akkor változtatásra kérjük a csapatot. Működik, nagyon jól, nálunk is. Megint nagyot harcoltunk a győzelemért W-ben, de megint 2. hely lett. Gondolom, legközelebb újra nekilátunk, más opció nincs. :)
 

creatin

Erős harcos
-88
Ennek van valami jelentősége vagy csak meg volt hozzá minden cucc..?
Pontszámügyileg nagyon nem mindegy, hogy csak egy utat csinálunk egy térképen, vagy az összeset. A másodikat nem mertük fullra rakni, mert féltünk, hogy a 3. térképen nem érünk végig. Így utólag alaptalanul.
 
Fent