• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

creatin

Erős harcos
-95

Kaffeenak mi az avatarja?

Kaffee avatarja - megkérdeztem tőle - valóban egy vihar előtti kép, ami Kőszegen készült. Ezt írta Hoshi is. (Úgy látszik időnként ide is be szokott nézni...)
Egy ismerőse fotózta, neki meg annyira megtetszett, hogy elkérte tőle. Megmutatta eredetiben is. Szerintem van benne egy adag Photoshop is, mert annyira erőteljesek a színek. De nagyon mellbevágó a kép.
 
Utoljára szerkesztve:

Siorna

Veterán
-99
Szerintem van benne egy adag Photoshop is, mert annyira erőteljesek a színek. De nagyon mellbevágó a kép.
Nem biztos! Néha szoktam nézni balatoni naplementét: ha egy festményen látnám (vagy fényképen), biztos undorodva elfordulnék, hogy "kicsit túltolta a művész úr"!:D
Közben egyébként google képkeresővel én is rátaláltam, és ugyanennek a viharnak a már kitört változatát is fotózta valaki: hát...innen, a szobából, gép előtt ülve gyönyörű, de nem biztos, hogy szívesen lettem volna ott.
 
Fent