• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

DeletedUser3431

Vendég
SZiasztok!

TUdom nem ide tartozik de egy kis segítség kellene.
Opra böngészőn keresztül játszanék,de frissítette magát és a jaték folyton Flash frissítést akar ( 3-4x már megtörtént, a beállításokban is fut a Flash mindig) és emiatt nem anged be a játékba.
 

DeletedUser

Vendég
57
Opra böngészőn keresztül játszanék,de frissítette magát és a jaték folyton Flash frissítést akar ( 3-4x már megtörtént, a beállításokban is fut a Flash mindig) és emiatt nem anged be a játékba.
Szia! Pont én is tegnap kínlódtam az Operával. Be kellett állítanom a beállításokban, hogy engedje a flash futtatását automatikusan a játék címén. Hátha segít ez neked is! Vagy ha ez nem, ide tedd fel a kérdésedet, itt többen látják: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/játékkal-kapcsolatos-kérdések.74/
Kössssssssz! ;) :D
 

DeletedUser3431

Vendég
Szia!

Beállítottam
a kivételeknél is engedélyeztem és még mindig nem engedi :confused::oops:
 

DeletedUser

Vendég
67
Beállítottam
a kivételeknél is engedélyeztem és még mindig nem engedi :confused::oops:
Ha a böngésző újraindítása után sem jó, akkor sajnos nem tudok segíteni, ennyire nem értek hozzá. :oops: De írj akkor a Játékkal kapcsolatos kérdések topicba, hátha erre jár valami okosabb szerzet. :rolleyes:
 
Fent