• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Előző kor feladatait kapom

  • Témaindító DeletedUser1579
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1579

Vendég
Sziasztok! Már a félszerzeteknél járok. Töröltem a varázslók vendég épületeit , mert eddig nem adott feladatokat ezzel kapcsolatosan. És már a forrás ligetet építettem el.
Most viszont az a visszautasíthatatlan feladat, hogy legyen a kampuszom 4 vagy magasabb szinten,
Újra kell építenem a varázslók vendég épületeit?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Már a félszerzeteknél járok. Töröltem a varázslók vendég épületeit , mert eddig nem adott feladatokat ezzel kapcsolatosan. És már a forrás ligetet építettem el.
Most viszont az a visszautasíthatatlan feladat, hogy legyen a kampuszom 4 vagy magasabb szinten,
Újra kell építenem a varázslók vendég épületeit?
Szia! Hát ha eddig tényleg semmilyen varázslós feladatot nem kaptál, és most ez hirtelen a semmiből megjelent, akkor fordulj a supporthoz szerintem. Ha voltak korábban ilyen feladatok, akkor bizony azokkal csak úgy tudsz továbbmenni, ha felhúzol egy 4-es kampuszt. És akkor még lehet, hogy utána is jönni fognak varázslósok, én már nem emlékszem, ez hol volt a sorban. :rolleyes:
 

GreenKnight

Veterán
Szia! Hát ha eddig tényleg semmilyen varázslós feladatot nem kaptál, és most ez hirtelen a semmiből megjelent, akkor fordulj a supporthoz szerintem. Ha voltak korábban ilyen feladatok, akkor bizony azokkal csak úgy tudsz továbbmenni, ha felhúzol egy 4-es kampuszt. És akkor még lehet, hogy utána is jönni fognak varázslósok, én már nem emlékszem, ez hol volt a sorban. :rolleyes:
Bizony van még utána küldetés bőven, úgyhogy legfeljebb azt hitted, hogy végeztél az előző fejezettel.
- Have a Campus at level 4 or higher
- Have 4 Necromancy Faculties
Have 4 Alchemy Faculties
Have 4 Arcane Faculties
- Research Sorcerers Style Main Hall
- Have a Main Hall at level 24 or higher
- Research Sorcerers Style Crystal Manufactory
- Research Dragon Scrolls Manufactory
- Research Sorcerers Style Fairy Silk Manufactory
- Gain 1000 Alchemy Necromancers
Gain 1000 Arcane Necromancers
Gain 1000 Arcane Alchemists
- Research City Expansion 40
- Have Prof. Juan's Needful Things at least 1 time

Forrás: https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent