• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Egy elbűvölő fa

DeletedUser1432

Vendég
Az erdei elfek imádatáról szeretnék bizonyosságot szerezni: manát termel-e a nyeremény a kultúra mellett? Ha nem, akkor több, mint luxus kitenni. Szerintem :)
 

DeletedUser1432

Vendég
Köszi, itt én is láttam az infókat, na de hátha...
 

DeletedUser1411

Vendég
Az egyes feladatok konkrét arany és alapanyag követelménye. (Forrás: https://www.gamersgemsofknowledge.com/charming-requirements-by-chapter)

upload_2017-6-13_11-17-6.jpeg

Feladatsor:
1.Használj fel 10 tudáspontot
2.Szerezz egy kis szerszámot
3.Vegyél egy tudáspontot
4.Szerezz két ereklyét
5.Készíts egyszerű szerszámot 3 alkalommal
6.Teljesíts 3 találkozót
7.Szerezz 9000 aranyat
8.Készíts egy erőteljes ellátás bűbájt
9.Készíts 30 kenyeret
10.Készíts 5 fejlett szerszámot és 5000 szerszám
11.Készíts 5 kosárnyi élelmiszert és 5000 szerszámot
12.Készíts 3 szerszámos-dobozt és 5000 szerszámot
13.képezz ki 100 egységet
14.Fedezz fel egy tartományt, vagy fejlessz egy épületet 12, vagy magasabb szintre
15.költs el 30 tudáspontot
16.Kutass ki egy technológiát
17.Készíts 2 erőteljes ellátás bűbájt
18.Gyűjts 75 ezer aranyat
19.képezz ki 150 egységet
20.szerezz 24 ereklyét
21.Teljesíts 24 találkozót

A 10-11-12-es feladatoknál némi pontatlanság előfordulhat.

Az én információim (crazyWizard és Elvenar Gems) alapján


10.Készíts 5 kosárnyi élelmiszert és X szerszám
11.Készíts 10 fejlett szerszámot és X szerszámot
12.Készíts 3 szerszámos-dobozt és X szerszámot
Ha utánad nem szól hozzá a témához senki, akkor kérlek használd a szerkesztés funkciót! - Berea
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser631

Vendég
Sajnos mint látom ez az event nyeremény se ad manát. Már 3 oldalnyi épületem van raktáron amit sajnos nem tudok kitenni mert nagyon kellene a mana, de egyik sem ad. Jó lenne ezen változtatni mert nekem ez így nem éri meg játszani az eventet :(
 

Shapira

Tapasztalt építő
Na ezt tuti nem a nagyoknak találták ki,teljesíts összesen 3+24 találkozót az 4 tartomány,olyan 11-12 nap +nagyon-nagyon sok arany.
 

Dimapollo

Újonc
Sziasztok!Kis segítséget szeretnék kérni,mivel olyan kezdőnek számítok,hogy még Varázsakadémiám sincs a 7.-esnél 1800 arany összeszedése után kaptam egy olyan feladatot,hogy "szerezzek" egy erőteljes ellátás bűbájt...kérdésem az lenne,hogy ezt a szomszédok ládikáiból tudom előteremteni?,mert úgy tűnik nem mindenkinél van,vagy csak én nem találom...
 

DeletedUser416

Vendég
Sziasztok valaki irja le a feladatsort a új játékhoz köszi
 

Shapira

Tapasztalt építő
Sziasztok!Kis segítséget szeretnék kérni,mivel olyan kezdőnek számítok,hogy még Varázsakadémiám sincs a 7.-esnél 1800 arany összeszedése után kaptam egy olyan feladatot,hogy "szerezzek" egy erőteljes ellátás bűbájt...kérdésem az lenne,hogy ezt a szomszédok ládikáiból tudom előteremteni?,mert úgy tűnik nem mindenkinél van,vagy csak én nem találom...
Sajnos csak akkor tudod ha lesz varázsakadémiád.

Sziasztok valaki irja le a feladatsort a új játékhoz köszi
Kicsit feljebb a SPOILER felírat alatt meg találod.
Ha utánad nem szól hozzá a témához senki, akkor kérlek használd a szerkesztés funkciót! - Berea
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dimapollo

Újonc
Sajnos csak akkor tudod ha lesz varázsakadémiád.
Tehát akkor szomszédoktól nem kaphatok?Azt hiszem ez nem lenne túl igazságos,mivel a Varázsakadémiáig még 4-5 kutatás-feloldás szükséges...
azt gondoltam az event teljesítése szinthez mérten lett kikalkulálva...Feljebb a Spoileres feladatsorban 7.-nél 9000 arany helyett 1800-at kellett,és a 8.-as "Készíts egy erőteljes ellátás bűbáj" helyett kaptam azt hogy "Szerezz"...azért gondoltam amit...

Így van, szomszédi segítség esetén, ha szerencséd van, az egyik kincsesládában azt találod. ;)
értem,köszönöm szépen...

Tehát akkor szomszédoktól nem kaphatok?Azt hiszem ez nem lenne túl igazságos,mivel a Varázsakadémiáig még 4-5 kutatás-feloldás szükséges...
azt gondoltam az event teljesítése szinthez mérten lett kikalkulálva...Feljebb a Spoileres feladatsorban 7.-nél 9000 arany helyett 1800-at kellett,és a 8.-as "Készíts egy erőteljes ellátás bűbáj" helyett kaptam azt hogy "Szerezz"...azért gondoltam amit...
akkor ez storno bocsi,lassan olvasok gyengébb reakcióidő :D
Ha utánad nem szól hozzá a témához senki, akkor kérlek használd a szerkesztés funkciót! - Berea
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Putyika

Veterán
Sziasztok!Kis segítséget szeretnék kérni,mivel olyan kezdőnek számítok,hogy még Varázsakadémiám sincs a 7.-esnél 1800 arany összeszedése után kaptam egy olyan feladatot,hogy "szerezzek" egy erőteljes ellátás bűbájt...kérdésem az lenne,hogy ezt a szomszédok ládikáiból tudom előteremteni?,mert úgy tűnik nem mindenkinél van,vagy csak én nem találom...
Ha szerencséd van tényleg össze tudod szedni a szomszédoktól, de az bizonytalan! Én inkább javasolnám az este kezdődő bajnokságot, ott tutira tudsz szerezni! :)
 

Dimapollo

Újonc
Ha szerencséd van tényleg össze tudod szedni a szomszédoktól, de az bizonytalan! Én inkább javasolnám az este kezdődő bajnokságot, ott tutira tudsz szerezni! :)
eddig úgy tűnik hiába küzdök szóval nagyon jól hangzik ...csak pár napja játszom,ha lennél szíves felhomályosítani,hol is kezdjem az olvasgatást a témában esetleg melyik részemre gyúrjak,megköszönném :D
 
Fent