• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

DE JÓ NEKÜNK.

  • Témaindító DeletedUser278
  • Kezdés ideje

DeletedUser278

Vendég
Karácsonyi ajándék. Minden más játékban napi belépési bónusz van, ünnepi ajándékok, Adventi naptár Stb.
De mi kaptunk rengeteg hibát,bugot ( amit nem javítanak ki ) töröltek feladatokat miből alapanyagot szerezhettünk, törlik a szomszédokat hogy kevesebb aranyunk legyen,Stb. Jó nekünk azért játszhatunk. Köszönjük.
De azért mindenkinek Kellemes Ünnepeket és JÓ játékot.
Üdv: zsi55196
 

DeletedUser

Vendég
Megnézzük Pusztavámon a Csudribudrit.
Van még hely, lehet jelentkezni az útra!
Tényleg jó nekünk.
Hogy ne legyek ilyen féloff...
Az új szomszédokkal szerencsém van. A régiekből pont azokat cserélték le, akik Kőműves Kelemenként építették főépületüket.
Néhány támogató is született. Remélem a türelmesebb fajtából...
Karira meg fórum játékokat kaptunk.
Legfontosabb az igyekezet.
 

DeletedUser670

Vendég
Karácsonyi ajándék. Minden más játékban napi belépési bónusz van, ünnepi ajándékok, Adventi naptár Stb.
De mi kaptunk rengeteg hibát,bugot ( amit nem javítanak ki ) töröltek feladatokat miből alapanyagot szerezhettünk, törlik a szomszédokat hogy kevesebb aranyunk legyen,Stb. Jó nekünk azért játszhatunk. Köszönjük.
De azért mindenkinek Kellemes Ünnepeket és JÓ játékot.
Üdv: zsi55196

Sziasztok! Szép napot mindenkinek!
Élvezném ezt a játékot, ha hagynák! De ez az ördögi kör játék(a) !
zsi55196 írásához még hozzátenném: olyan feladatokat adnak, hogy 24 óra az elkészítése, tehát azt akarják, hogy naponta csak 1x jöjjek?! A kínkeservesen megszerzett szomszédok száma egy nap alatt 14-gyel csökkent!!! Játékosbarát! ? NEM!
Terület kell! de ahhoz áru vagy fejlett sereg kell, de hogy legyen elég áru terület kell, fejlett sereghez terület kell, kultúrpontokhoz fejlett sereg, vagy rengeteg idő és türelem stb. stb. stb. visszajutunk mindig ugyan oda. Elnézve a játékosok számát és az abbahagyott területeket NEM VÉLETLEN! Tudom-tudom: Nem kötelező itt játszani, de TETSZIK a játék csak jó lenne, ha kicsit játékos!!!! barátabb lenne!
Nagy számok törvénye alapján, ha több játékos marad (mert nem őszül meg, mire valamit halad), akkor több játékos jut arra a szintre, ahol már fizetni fog! De oda el kellene érnünk!
Értem én, hogy a kézműves termékhez több idő kell, de azért elférne ott egy 1 órás termelés is!!!
A feloldásokhoz szükséges kultúrpontokat igazán felezhetnétek!
Ha többet vásárolok egy termékből, akkor az ne ugyan annyi legyen, mintha csak 20 veszek. Nagyobb tétel legyen kicsit olcsóbb!
És mint fent írták, ha már naponta mégis fogcsikorgatva jövünk és játszanánk, legalább valamivel jutalmaznátok a türelmünket!
Kellő türelmet (vagy vastag pénztárcát) mindenkinek!
További jó játékot!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25

Vendég
A türelem azzal lesz jutalmazva, hogy talán februárban történik valami fejlesztés :):):)
Az Adventi naptár is jó dolog volt amott, ahol. Nem adott sokat, de legalább nyomtuk mindennap, vajon ma mi esik le? :)
Itt is nyomjuk és kiváncsian várjuk, 3-an, 4-en vagy netán 7-en jönnek látogatni :)
 

DeletedUser

Vendég
Egy picit én is félek, hogy ez lesz a világ első valósidejű városépítő játéka.
 

DeletedUser240

Vendég
A pápa azt mondta ez az utolsó karácsony...
Szeretném hinni, hogy nem. Szeretném hinni azt is, hogy azok a kapuk, amik lassan kezdenek bezáródni, újra tárva- nyitva lesznek.
Január, február és itt a nyár! Bölcs játékkészítőket! (Biztosan dolgoznak rajta.... biztosan.)
 

DeletedUser25

Vendég
Bölcs játékkészítőket
Nincs is a készítőkkel semmi gond... de még a tervezőkkel se sok, bár tőlük többet vártam... A nembölcsek, magyarul gagyik, sőt gagyeek azok, akik az egész folyamatot irányítják és jóváhagyják, mert az első két csoport azt teszi amit ez utóbbi mond.
 
Fent