• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Csodálatos Természet

Kira7

Veterán
Nem, a városban lehet őket elhelyezni, 1x1-es 'épületek', nem szükséges az úthoz kapcsolni őket.
Szia Simple !
A virágágyásokról amit találtam infót angol nyelvű oldalakon az hogy a kereskedő 10% ( Vörös begónia) a többi virág mező hogy melyik varázslat, hatás idejét növeli meg ( az gondolom az alap idejére vonatkozik ) az viszonylag még egyértelmű. Amit nem igazán értek az a kerti köveknél az 1 kiképzési méret mit akar igazán takarni?
 

Ferenc99

Erős harcos
Szia Simple !
A virágágyásokról amit találtam infót angol nyelvű oldalakon az hogy a kereskedő 10% ( Vörös begónia) a többi virág mező hogy melyik varázslat, hatás idejét növeli meg ( az gondolom az alap idejére vonatkozik ) az viszonylag még egyértelmű. Amit nem igazán értek az a kerti köveknél az 1 kiképzési méret mit akar igazán takarni?
Az egységtermelés nagyságát növeli , tehát az egyszerre kiképezhető egységekről van szó.
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Szia Simple !
A virágágyásokról amit találtam infót angol nyelvű oldalakon az hogy a kereskedő 10% ( Vörös begónia) a többi virág mező hogy melyik varázslat, hatás idejét növeli meg ( az gondolom az alap idejére vonatkozik ) az viszonylag még egyértelmű. Amit nem igazán értek az a kerti köveknél az 1 kiképzési méret mit akar igazán takarni?
Erre gondolsz?Garden stones.PNG

Nekem a 12. fejezetben ez ennyit tol.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia Simple !
A virágágyásokról amit találtam infót angol nyelvű oldalakon az hogy a kereskedő 10% ( Vörös begónia) a többi virág mező hogy melyik varázslat, hatás idejét növeli meg ( az gondolom az alap idejére vonatkozik ) az viszonylag még egyértelmű. Amit nem igazán értek az a kerti köveknél az 1 kiképzési méret mit akar igazán takarni?

Szia!

Fegyvertár szintenként fog +1-et biztosítani, mire ide ér az esemény a fegyvertárak szintjének összegével kell, hogy számoljon, tehát ha 12 darab 12-es szintű fegyvertárad van, akkor 144-el kapsz többet.

Wikipédia
 

Herannin

Erős harcos
Srácok, csak nekem tűnik úgy, hogy az event főépülete 10es szinten is irtó gyenge?
Kevés mag, kevés 1. szintű érző, 3 ősi tudáspont. Oké, népességet kicsit többet ad mint a többi, de kultúrát meg kevesebbet. Szóval miért is éri meg ezt lerakni egyáltalán az esztétikai oldaltól eltekintve? Még ha 3x3 lenne, el is gondolkozna rajta az ember, de így...
 

Kira7

Veterán
Srácok, csak nekem tűnik úgy, hogy az event főépülete 10es szinten is irtó gyenge?
Kevés mag, kevés 1. szintű érző, 3 ősi tudáspont. Oké, népességet kicsit többet ad mint a többi, de kultúrát meg kevesebbet. Szóval miért is éri meg ezt lerakni egyáltalán az esztétikai oldaltól eltekintve? Még ha 3x3 lenne, el is gondolkozna rajta az ember, de így...
Szia!
Amennyiben van lent amuni hajód azt lehet vele kiváltani attól a T4+2-vel többet ér és kevesebb helyett foglal. Egyébként meg ha van üres helyed azt ki tudod tölteni vele :). Azoknál akiknél fagyantát termel ott valamennyire lehet így kezelni a piaci hátrányt.
 
Utoljára szerkesztve:

sleeky41

Veterán
Szia!
Amennyiben van lent amuni hajód azt lehet vele kiváltani attól a T4+2-vel többet ér és kevesebb helyett foglal. Egyébként meg ha van üres helyed azt ki tudod tölteni vele :). Azoknál akiknél fagyantát termel ott valamennyire lehet így kezelni a piaci hátrányt.

Amini hajó nekem 320 - at ad kockánként ez meg 300 -at, eszembe sincs kiáltani nem ér ennyit ez a fődíj
 

Herannin

Erős harcos
Szia!
Amennyiben van lent amuni hajód azt lehet vele kiváltani attól a T4+2-vel többet ér és kevesebb helyett foglal. Egyébként meg ha van üres helyed azt ki tudod tölteni vele :). Azoknál akiknél fagyantát termel ott valamennyire lehet így kezelni a piaci hátrányt.
Hát nézd, hullámok diadala eventes épület a 10es szinten nagyjából ugyanennyi lakost ad, csak több kultúrát. Plussz választhatok, hogy 17 500 királyi bársonyt, vagy 10 500 magot termeljen (de tud 30 perces gyorsítót is adni). Ezzel szemben ez a mostani épület 10es szinten termelne 10 000 platinát (átszámolva 6 666 királyi bársony) és 5000 magot.
 

Kira7

Veterán
Amini hajó nekem 320 - at ad kockánként ez meg 300 -at, eszembe sincs kiáltani nem ér ennyit ez a fődíj
Szia!
19-s szinten: kultúra és a többitől eltekintve :
Amuni hajó 4x5= 20 csempe helyen ad 6400 isteni magot
Most ez a goblin ( 10-sre kifejlesztve ) 4x4=16 csempe helyen ad 4800 isteni magot + még T4+2-ből ad 10000 érző árút
Amennyiben 1600 isteni magból legyártod ( fenséges fabrikálás nélkül ) a 10000 érző árut még akkor se vagy jobb helyzetbe csempére leosztva ezt is vedd figyelembe.
 
Utoljára szerkesztve:

Kira7

Veterán
Hát nézd, hullámok diadala eventes épület a 10es szinten nagyjából ugyanennyi lakost ad, csak több kultúrát. Plussz választhatok, hogy 17 500 királyi bársonyt, vagy 10 500 magot termeljen (de tud 30 perces gyorsítót is adni). Ezzel szemben ez a mostani épület 10es szinten termelne 10 000 platinát (átszámolva 6 666 királyi bársony) és 5000 magot.
Szia!
nem is írtam a hullámok diadala eventes épületet :), ha mindent utána számolsz a kultúrától eltekintve eventes épületből az amuni hajót érdemes lecserélni vele , ha van az letéve nálad:)
 

Deathfolk

Veterán
Nekem eleve nem tetszik hogy ilyen sok az event, ép hogy vége az egyiknek már jön a következő... persze nem muszáj csinálni, de ha már van akkor csinálom, nem tudom nem csinálni :) De közben idegesít hogy van! :) De a mostani eventbe viszont az a jó, hogy olyan szinten gagyi az egész hogy kicsit se érdekel mit fogok elérni. Eleve ez a itt a piros hol a piros mechanika undorító! A nyeremények meg gagyik. De legalább sikerült ezt a 2 dolgot 1 evenbe rakni, így leszarhatom az egészet, de ha ez a mechanika mellett jó nyeremények lennének na az kiborítana, így csak simán nem érdekel:) Nyugalmasan csinálhatom, aztán lesz ami lesz... A főnyeremény meg kész vicc, pedig én aztán mindent kirakok, szeretem kint látni a nyereményeimet és eddig minden event 10es épülete kint van, még a kevésbé értelmesek is, de ez a mostani olyan szinten értelmetlen hogy ez lesz az első amit nem fogok kitenni.

Elég lenne 2-3 havonta 1 event, de az lehetne nehezebb és valami komolyabb nyereménnyel. (és nem a szerencsén múlna hogy meglehetne -e szerezni, hanem a teljesítménytől)
 

Herannin

Erős harcos
Nekem eleve nem tetszik hogy ilyen sok az event, ép hogy vége az egyiknek már jön a következő... persze nem muszáj csinálni, de ha már van akkor csinálom, nem tudom nem csinálni :) De közben idegesít hogy van! :) De a mostani eventbe viszont az a jó, hogy olyan szinten gagyi az egész hogy kicsit se érdekel mit fogok elérni. Eleve ez a itt a piros hol a piros mechanika undorító! A nyeremények meg gagyik. De legalább sikerült ezt a 2 dolgot 1 evenbe rakni, így leszarhatom az egészet, de ha ez a mechanika mellett jó nyeremények lennének na az kiborítana, így csak simán nem érdekel:) Nyugalmasan csinálhatom, aztán lesz ami lesz... A főnyeremény meg kész vicc, pedig én aztán mindent kirakok, szeretem kint látni a nyereményeimet és eddig minden event 10es épülete kint van, még a kevésbé értelmesek is, de ez a mostani olyan szinten értelmetlen hogy ez lesz az első amit nem fogok kitenni.

Elég lenne 2-3 havonta 1 event, de az lehetne nehezebb és valami komolyabb nyereménnyel. (és nem a szerencsén múlna hogy meglehetne -e szerezni, hanem a teljesítménytől)
Nem feltétlenül olyan nagy baj az, ha vannak ilyen "itt a piros hol a piros" eventek is amik szerencse alapúak, mert a többség azért nem profi játékos így a nehezebb eventeken nem biztos hogy van sikerélményük. Így azoknak is lehet szerencsével sikerélménye, akik egyébként nem nagyon tudnak labdába rúgni, mert nem találják meg a hatékony stratégiákat az aktuális event kimaxolásához. Az ilyen szerencse alapú eventhez meg amúgy passzol is az, hogy inkább esztétikai célja van, mint funkcionális, tehát az evolúciós épület sem erős. Így nem is igazán bánt senkit ha nem szerzi meg a maxosat.
Ha az eventek között van ilyen fajta változatosság, hogy egyik event tápolós, de nehéz, VS. a rákövetkező event meg szimplán szép, de gyenge és szerencse alapú, akkor aki inkább a professzionalizmusra törekszik, az ki is hagyhatja ezt az eventet (persze érdemes csinálgatni, mert azért valamit csak ad). Szóval szerintem így nem gáz ha kvázi sűrűn van event.
 

Mihaszna

Veterán
Ez a 2. Event, amit nem csinálok. Nem azért, mert nem tetszik a fődíj vagy a napi díjak, nem. Nekem semmi bajom nincs velük. Az Event sűrűségével sincs gond, inkább ez, mint a TK. Hanem az, hogy monoton. Tudom, s egyetértek azzal, amit Herannin írt, hogy akik nem régiben kezdték a játékot azoknak minden új - előbb-utóbb ők is ráunnak majd -, csak hát.. hogy is fogalmazzak.. "mindig" ugyan az. 4X4-es épület, lakos, kulti + ez+ az. Ezek az eventek (szerintem) akkor érnének igazán valamit, ha a múltból is belecsempésznének 1-2 dolgot, ami régi vagy régebbi játékosoknak is megdobogtatná a berozsdásodott szívét. :) Egy kis retro vagy valami, pls. : )))))))))
 
Fent