• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Csintalan Terápia

GABnagyur

Újonc
El sem tudom képzelni, hogyan lehet annál több összetevőt szerezni, mint amennyit pld én összeszedtem, de semmire nem elég. Mit lehet kezdeni napi kb. 100 összetevővel? Örülök , ha a végén a vas ligában tudok maradni! A lehúzáson kívül nem sok pozitívumot látok ebben.
 

Kira7

Veterán
El sem tudom képzelni, hogyan lehet annál több összetevőt szerezni, mint amennyit pld én összeszedtem, de semmire nem elég. Mit lehet kezdeni napi kb. 100 összetevővel? Örülök , ha a végén a vas ligában tudok maradni! A lehúzáson kívül nem sok pozitívumot látok ebben.
Szia!
Miért lehúzás?
Amennyiben végig viszed a feladatokat akkor ugyan annyi pontot kapsz érte mint más, akinek van hamvas főnixe meg etetve hoz valamivel többet, de ezért nem kell fizetned semmit. A lehullók is a napi aktivitástól függnek ott is mindenki egyformán kapja azonos aktivitás mellett..... erre se kell költened semmit. Amit meg nyersz rajta az minden + úgy hogy nem adtál érte ki se + gyémántot se mást...behozták a ligát amit ott nyersz az is minden + azért se kell semmit se fizetned......
Miben húztak le téged?
 

Herannin

Erős harcos
El sem tudom képzelni, hogyan lehet annál több összetevőt szerezni, mint amennyit pld én összeszedtem, de semmire nem elég. Mit lehet kezdeni napi kb. 100 összetevővel? Örülök , ha a végén a vas ligában tudok maradni! A lehúzáson kívül nem sok pozitívumot látok ebben.
Hát ha nem tudod elképzelni, hogy több összetevőt hogy lehetett volna szerezni és az még a vas ligára is alig elég, akkor lehet, hogy nem teljesen látod még át az eventet és nem a megfelelő stratégiával játszol szerintem. Nézd meg az iDavis-es youtube videót az eventről (remélem ez nem számít reklámnak, ha igen akkor bocsi) és lehet, hogy a képzelőerőd kitágítja majd egy kicsit.
Nekem az ezüst liga stabilan összejön, néha az arany is, pedig szerencse tekintetében nem érzem magam erősnek.
 

Deathfolk

Veterán
El sem tudom képzelni, hogyan lehet annál több összetevőt szerezni, mint amennyit pld én összeszedtem, de semmire nem elég. Mit lehet kezdeni napi kb. 100 összetevővel? Örülök , ha a végén a vas ligában tudok maradni! A lehúzáson kívül nem sok pozitívumot látok ebben.
Ahogy a többiek írták ingyen van, így bármilyen keveset is nyer az ember az ajándék, szóval nem lehúzás! De tény a lakat nagyon idegesítő, de ez minden eventnél így van, ettől független az ezüst ligát azért el lehet érni, az aranyhoz pedig szerencse kell. Szerintem nagyon rossz ez a lakatos rendszer, így semmi kihívás nincs az eventekbe, úgy van kitalálva hogy bárki megtudja csinálni, aki meg picit is ügyesebb lenne azt lakatolják :( így nincs semmi valós verseny... ha nem is végtelenre kéne állítani de legalább minimum 2x ennyi feladat kéne!

A ködös eventek titka amúgy szerintem az hogy még az elején el kell dönteni mit akar az ember, a napi díjak közül akar sokat, vagy a event fődíjat?
Ha fődíj kell akkor ott kell hagyni a napi díjakat adó cuccokat ha azok már láthatóak de még ködbe vannak, így több gyertya marad a haladáshoz és csak a macskákra kell koncentrálni, es ha megvan a 7db fejlesztő ereklye és még marad összetevő akkor lehet napi díjakra is elszórni a gyertyákat. Azért 7db mert úgy is lesz kaland, ahol majd lehet még 2db ereklyét nyerni és úgy meglesz a 9db-ami kell a 10es szinthez. Ha meg valakinek fontosabbak a napi díjak akkor lehet le kell mondania a 10es szintű fődíjról... De ami mind a 2 taktikánál fontos hogy nem kell minden kis helyet felderíteni, simán csak előrefelé kell haladni azt kész, néha-néha ahol 1 egész sorba nincs akadály ott lehet nagyobb területet is kitakarítani a lámpással, de összeségében inkább csak előrefelé kell haladni vékony csíkba, és ha valahol feltűnik macska akkor arrafelé menni. Én mindig így csinálom és majdnem mindig arany liga. Jelenleg is nagyobbik varosommal arany ligába vagyok, a kisebbikkel meg ezüstbe, nem költöttem gyémántot!
 

Herannin

Erős harcos
Ahogy a többiek írták ingyen van, így bármilyen keveset is nyer az ember az ajándék, szóval nem lehúzás! De tény a lakat nagyon idegesítő, de ez minden eventnél így van, ettől független az ezüst ligát azért el lehet érni, az aranyhoz pedig szerencse kell. Szerintem nagyon rossz ez a lakatos rendszer, így semmi kihívás nincs az eventekbe, úgy van kitalálva hogy bárki megtudja csinálni, aki meg picit is ügyesebb lenne azt lakatolják :( így nincs semmi valós verseny... ha nem is végtelenre kéne állítani de legalább minimum 2x ennyi feladat kéne!

A ködös eventek titka amúgy szerintem az hogy még az elején el kell dönteni mit akar az ember, a napi díjak közül akar sokat, vagy a event fődíjat?
Ha fődíj kell akkor ott kell hagyni a napi díjakat adó cuccokat ha azok már láthatóak de még ködbe vannak, így több gyertya marad a haladáshoz és csak a macskákra kell koncentrálni, es ha megvan a 7db fejlesztő ereklye és még marad összetevő akkor lehet napi díjakra is elszórni a gyertyákat. Azért 7db mert úgy is lesz kaland, ahol majd lehet még 2db ereklyét nyerni és úgy meglesz a 9db-ami kell a 10es szinthez. Ha meg valakinek fontosabbak a napi díjak akkor lehet le kell mondania a 10es szintű fődíjról... De ami mind a 2 taktikánál fontos hogy nem kell minden kis helyet felderíteni, simán csak előrefelé kell haladni azt kész, néha-néha ahol 1 egész sorba nincs akadály ott lehet nagyobb területet is kitakarítani a lámpással, de összeségében inkább csak előrefelé kell haladni vékony csíkba, és ha valahol feltűnik macska akkor arrafelé menni. Én mindig így csinálom és majdnem mindig arany liga. Jelenleg is nagyobbik varosommal arany ligába vagyok, a kisebbikkel meg ezüstbe, nem költöttem gyémántot!
Hát én csak 1-2 esetben hagytam hátra olyan cuccot, amiből napi díjat lehetett volna szerezni (ilyen 6%os esélyest), de így is arany liga van meg 15 db napi díj (mondjuk ez egy kicsit lehet kevés).
Amúgy leraktam az eventes 10es épületet, be van pacsizva, meg van bűbájozva, de nem látom, hogy a mana termelést a jószomszédság tornya duplázná. Valaki ellenőrizte már, hogy a jószomszédság manatermelő bónusza műküdik-e ténylegesen ezen az épületen?
 

Ferenc99

Erős harcos
Hát én csak 1-2 esetben hagytam hátra olyan cuccot, amiből napi díjat lehetett volna szerezni (ilyen 6%os esélyest), de így is arany liga van meg 15 db napi díj (mondjuk ez egy kicsit lehet kevés).
Amúgy leraktam az eventes 10es épületet, be van pacsizva, meg van bűbájozva, de nem látom, hogy a mana termelést a jószomszédság tornya duplázná. Valaki ellenőrizte már, hogy a jószomszédság manatermelő bónusza műküdik-e ténylegesen ezen az épületen?
Az ilyeneket nem működik ez régóta tudott .
 

Putyika

Veterán
Valaki ellenőrizte már, hogy a jószomszédság manatermelő bónusza műküdik-e ténylegesen ezen az épületen?
Mivel csak másodlagos termelése a mana, így valószínűleg nem működik. Az ilyen bónuszok csak az elsődleges termelésnél számítanak. Például, ha valamelyik épületből csak pluszként jön az ork, akkor azért nem ad érző árut.
 

Herannin

Erős harcos
Mivel csak másodlagos termelése a mana, így valószínűleg nem működik. Az ilyen bónuszok csak az elsődleges termelésnél számítanak. Például, ha valamelyik épületből csak pluszként jön az ork, akkor azért nem ad érző árut.
Ez így már tényleg lehet egy jó magyarázat, köszi. Mondjuk így is elég jó.
 

Putyika

Veterán
Ez így már tényleg lehet egy jó magyarázat, köszi. Mondjuk így is elég jó.
Szívesen és egyetértek ez tényleg egy elég jó épület.

Ez egy szuper event volt, köszi érte a fejlesztőknek! Egyébként is ez a ködös a kedvencem, de most különösen örülök, hogy a fejlesztők után nem ezt az épületet adta újra, hanem lehetett választani...és így lett egy újabb boszikunyhóm! Boldogság van! :cool::D
Ja, és begyűjtöttem 14 db Ijesztő klinikát is, ami szintén boldogság! :cool:
 
úgy tűnik..hogy az ezüst /arany ligáért, be kell áldozni a napi díjakat. ..csak párat nyitogatni..amit kibont az út. .:(
 

Herannin

Erős harcos
úgy tűnik..hogy az ezüst /arany ligáért, be kell áldozni a napi díjakat. ..csak párat nyitogatni..amit kibont az út. .:(
Hát, én nem érzékeltem ezt a problémát. Csak 1-2 cuccost hagytam ott, aminek ilyen 6% esélye volt hogy napidíjat dobjon. Összesen 15 napi díjat sikerült összeszednem. Így is 310 macska lett és csak valami 270-280 kellett az arany ligához.
 

BLERO

Felderítő
Hát, én nem érzékeltem ezt a problémát. Csak 1-2 cuccost hagytam ott, aminek ilyen 6% esélye volt hogy napidíjat dobjon. Összesen 15 napi díjat sikerült összeszednem. Így is 310 macska lett és csak valami 270-280 kellett az arany ligához.
Sziasztok!
Hasonlóan jártam én is, de én mindent nyitottam, simán arany lett a vége, 290 felett zártam.
B.
 

Deathfolk

Veterán
Ez totál szerencsén múlik, bár eddig én úgy gondoltam ott kell hagyni a napi díjakat, a nagy városomba sokazt ott is hagytam mert semmi se érdekelt, egyedül a 20as ősi tp tekercses napon mentem rá valamennyire ezekre, amúgy csak a macskákat gyűjtögettem és így 281 macskám lett, 1db-al maradtam le az arany ligáról, vagyis ezüst lett, úgy hogy rengeteg napi díjas dolgot ott hagytam, nem használtam el rájuk + gyertyákat...

A másik városomba, ez 1 pici város az 5. fejezetbe a másik szerveren, itt eleve nem igazán érdekelt az event, ezt a városomat nem szándékozom fejleszteni, megálltam vele, a másikkal játszok! De azért megcsináltam minden feladatot és elnyomtam össze vissza a pontjaimat mindenféle taktika nélkül mivel nem érdekelt hogy mit nyerek és minden napi díjat felszedtem amit megláttam a közelbe, 289 macskám lett, arany liga :D Na ennyit a taktikáról, ez a ködös is csak a szerencsén múlik ahogy a többi is... Ráadásul a nagy varosomba még felhasználtam a +100pont ajándékot is ami e-mailba jött, és mégis ott lett a kevesebb úgy hogy még a napi díjakra se használtam el gyertyákat... De egyszerűen a kicsi városomba gyakran voltak olyan helyek hogy 3-5 macska tök közel egymáshoz, a nagyba meg volt hogy 1 képernyőt mentem előre macska nélkül...
 

Herannin

Erős harcos
Hát én csak 1-2 esetben hagytam hátra olyan cuccot, amiből napi díjat lehetett volna szerezni (ilyen 6%os esélyest), de így is arany liga van meg 15 db napi díj (mondjuk ez egy kicsit lehet kevés).
Amúgy leraktam az eventes 10es épületet, be van pacsizva, meg van bűbájozva, de nem látom, hogy a mana termelést a jószomszédság tornya duplázná. Valaki ellenőrizte már, hogy a jószomszédság manatermelő bónusza műküdik-e ténylegesen ezen az épületen?
Saját magamra válaszolva, a 10es szintű eventes épület ugyan nem írja, hogy a jószomszédság tornya mennyivel növeli a termelését, sőt, még a leszedésnél is csak a 64k manát látom, viszont a menü tetején (PC) +130k manát adott, ami ugye csak a 105%os jószomszédság bónusszal lehetséges. Tehát a mágikus műveltség hatása érvényesül rajta.
 

SirSmithy

Veterán
Saját magamra válaszolva, a 10es szintű eventes épület ugyan nem írja, hogy a jószomszédság tornya mennyivel növeli a termelését, sőt, még a leszedésnél is csak a 64k manát látom, viszont a menü tetején (PC) +130k manát adott, ami ugye csak a 105%os jószomszédság bónusszal lehetséges. Tehát a mágikus műveltség hatása érvényesül rajta.
Koszi, h annak ellenére megírtad, h elvileg lezártuk ezt a témát!!!
 

Herannin

Erős harcos
Koszi, h annak ellenére megírtad, h elvileg lezártuk ezt a témát!!!
Szerintem ez a része még nem volt egyértelmű az itteni kommentek alapján, de nyugodtan olvass vissza, nehogy máskor is csípőből jöjjön a korrigálandó hozzászólás.
Arról volt szó, hogy bétán már adta az életerő hullámot, de egyébként meg +3 TP/napot adott.
Illetve arról, hogy többen mondták, hogy elvileg nem lehet bájolni, vagy ha bájolva is volt, akkor nem látszott, hogy több manát adott volna. Csak hogy nekem úgy tűnik, hogy mégiscsak több manát ad jszomszédsággal és pacsival.
 

SirSmithy

Veterán
Szerintem ez a része még nem volt egyértelmű az itteni kommentek alapján, de nyugodtan olvass vissza, nehogy máskor is csípőből jöjjön a korrigálandó hozzászólás.
Arról volt szó, hogy bétán már adta az életerő hullámot, de egyébként meg +3 TP/napot adott.
Illetve arról, hogy többen mondták, hogy elvileg nem lehet bájolni, vagy ha bájolva is volt, akkor nem látszott, hogy több manát adott volna. Csak hogy nekem úgy tűnik, hogy mégiscsak több manát ad jszomszédsággal és pacsival.
Épp azért írtam, h Koszi, amiért vetted a fáradtságot, h megoszd velünk ezt annak ellenére, h mindenki lezártnak tekintette a témát.
Sokunknak nem kell akkor kísérletezni, h kiderüljön, hogyan működik.
 
Fent