• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Csintalan Terápia

Ferenc99

Erős harcos
4x4 lakosság és kultúra + Cerberus, Mana és Életerő Hullám 10% naponta a 10. szinten
Ez nevetséges egy olyannak aki végzet Elvenarral . Remélem a jövőben is akkor lesznek ilyen béna szintezhető épületek amikor a ködös erdőben kell tevékenykedni . Totál ki lennék bukva ha ködös erdőben lenne "tűzfőnix" és a drága gyémántokkal ott kellene vacakolni , teszem azt szerezni akarnék 3 db 10 es szintű épületet az milyen kiszúrás lenne egy ládapöris eventhez képest , ugye ? :)
No de minden eventet imádok üdvözlöm ezt is nagyon - nagyon köszönjük :) Hála érte :) ( akinek van szellemek temploma letéve az érti miért örülök mégis )
 

Kira7

Veterán
4x4 lakosság és kultúra + Cerberus, Mana és Életerő Hullám 10% naponta a 10. szinten
Ez nevetséges egy olyannak aki végzet Elvenarral . Remélem a jövőben is akkor lesznek ilyen béna szintezhető épületek amikor a ködös erdőben kell tevékenykedni .
Szia!
Azért annyira nem nevetséges a 19-s fejezethez elég sok manna igény van 4x4-s helyen a lávatojástól nem sokkal kevesebb mannát ad , hozzá még kapsz lakost cerberust és naponta 1 db 10%-os életerő hullámot....azért lehet mit kezdeni vele........ annak is aki már túl van az elvenár fejezeten
 

Ferenc99

Erős harcos
Szia!
Azért annyira nem nevetséges a 19-s fejezethez elég sok manna igény van 4x4-s helyen a lávatojástól nem sokkal kevesebb mannát ad , hozzá még kapsz lakost cerberust és naponta 1 db 10%-os életerő hullámot....azért lehet mit kezdeni vele........ annak is aki már túl van az elvenár fejezeten
Oké de , nem lehet bájolni , így csak annyi manát ad amennyit termel , ez zavaró .
 

Kira7

Veterán
Oké de , nem lehet bájolni , így csak annyi manát ad amennyit termel , ez zavaró .
Tudomásom szerint azt nem tudod bájolni amit kisállat eledellel tudsz etetni, itt ilyen nincsen így lehet bájolni.....inkább az lehet zavaró hogy alacsony a kultúra szintje hasonlóan mint a lávatojásnak nehezen fogsz rá pacsit kapni ...
 

Deathfolk

Veterán
4x4 lakosság és kultúra + Cerberus, Mana és Életerő Hullám 10% naponta a 10. szinten
Ez nevetséges egy olyannak aki végzet Elvenarral . Remélem a jövőben is akkor lesznek ilyen béna szintezhető épületek amikor a ködös erdőben kell tevékenykedni . Totál ki lennék bukva ha ködös erdőben lenne "tűzfőnix" és a drága gyémántokkal ott kellene vacakolni , teszem azt szerezni akarnék 3 db 10 es szintű épületet az milyen kiszúrás lenne egy ládapöris eventhez képest , ugye ? :)
No de minden eventet imádok üdvözlöm ezt is nagyon - nagyon köszönjük :) Hála érte :) ( akinek van szellemek temploma letéve az érti miért örülök mégis )
A 20. fejezettel is végeztem már, de szerintem teljesen jó ez a fődíj, nekem amúgy is van kint láva tojás, most 1et majd leszedek és megy a helyére ez a épület. A tojás óránként 1 kockán 169 mannát ad, ez a fődíj meg 166-ot, majdnem ugyanannyit, de mivel nekem a tojás még az előző fejezetből van így ez a nyeremény nekem még jobb is :) + ad lakosságot, egységet, élet töltést, szerintem nagyon is jó ez a fődíj, akár többet is kitennék belőle, de úgyis csak 1 lesz, gyémántot eventre én nem költök, 4,5év alatt még nem költöttem és soha nem is fogok! Bűbájolni lehet, csak az etethető álatokat nem lehet. De amúgy nekem ez is lényegtelen mert amúgy se bájolok mannás épületet, nincs is jószomszédság csodám, szerintem az 1ik legértelmetlenebb csoda, csak akkor lenne jó ha be lehetne állítani mire kérjük a pacsit, de jelenlegi rendszerbe úgyse azt fogják pacsizni ami mannát ad. De persze kinek mi a fontos csoda, más játék stílusba lehet jó., nekem egyáltalán nem is hiányzik.
 

Herannin

Erős harcos
A 20. fejezettel is végeztem már, de szerintem teljesen jó ez a fődíj, nekem amúgy is van kint láva tojás, most 1et majd leszedek és megy a helyére ez a épület. A tojás óránként 1 kockán 169 mannát ad, ez a fődíj meg 166-ot, majdnem ugyanannyit, de mivel nekem a tojás még az előző fejezetből van így ez a nyeremény nekem még jobb is :) + ad lakosságot, egységet, élet töltést, szerintem nagyon is jó ez a fődíj, akár többet is kitennék belőle, de úgyis csak 1 lesz, gyémántot eventre én nem költök, 4,5év alatt még nem költöttem és soha nem is fogok! Bűbájolni lehet, csak az etethető álatokat nem lehet. De amúgy nekem ez is lényegtelen mert amúgy se bájolok mannás épületet, nincs is jószomszédság csodám, szerintem az 1ik legértelmetlenebb csoda, csak akkor lenne jó ha be lehetne állítani mire kérjük a pacsit, de jelenlegi rendszerbe úgyse azt fogják pacsizni ami mannát ad. De persze kinek mi a fontos csoda, más játék stílusba lehet jó., nekem egyáltalán nem is hiányzik.
Egyetértek, ez most egy jó fődíjnak tűnik. Ha tényleg lehet mágikus műveltség bűbájjal tolni akkor már 1 lávatoji helyett tényleg megéri ezt lerakni önmagában, mert jól adja a lakosságot. Cerberus termelése végülis olyan mintha nem lenne, mert 9k/napot termel, de 6 óra alatt gyártok 60-70k-t. A 10%os feltámasztással szerintem ez egy elég erős fődíj, jól sakkoztak a fejlesztők.
Pacsizáshoz meg annyit, hogy alapvetően célszerű minimális kulturális épületet tartani hogy minden pacsizva legyen. De a kristály világítótoronnyal a 8 órás pacsizás 24 órásra tolható, amivel már tuti be lesz minden pacsizva állandóan.
A napi fődíjak közül az 5x4es épület, ami 20. fejezetben 19k lakost és 19k kultit ad, szerintem kifejezetten erős, nagyon érdemes rámenni annak, akinek szüksége van a varilakókon kívül plussz lakosra és kultúrára van szüksége. Mivel nagy épület, ezért alapvetően kevesebb kell belőle, így kevesebb pacsi is kell rá. De persze a 3x5ös napi fődíj se rossz, ami 15k lakost és 16k kultit ad.
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Ha lehet MM bűbájolni, akkor jószomszédsági csodával már csak a mana termelése miatt megérné letenni, de hogy emellé még 10 %-os életerő hullámot is ad... aki magas tartományokban bajnokozik, azoknak ez 100ezer plusz (legkisebb osztagszámú) egység megmentés hetente (a cerbi meg gyűljön csak). Elvenar mindig is az apró lépések játéka volt, végre ez is egy jó cucc.
 
Utoljára szerkesztve:

w.Joe

Felderítő
(4x4 lakosság és kultúra + Cerberus, Mana és Életerő Hullám 10% naponta a 10. szinten)

Nekem tp aldast ad, semmi eletero hullam...
 

Kira7

Veterán
1666095153973.png

A leírásban is az életerő hullám szerepel , így vagy hiba vagy az elnevezésnek semmi értelme nincsen.........
 

Rikari

Veterán
Való igaz, hogy ezekkel a beállításokkal indult az épület, de a Bétás "szereplésének" köszönhetően változtattak a termelésén.
Az alábbiakban csatolt kép szerintire módosították.
 

Csatolmányok

  • Witch Doctor.png
    Witch Doctor.png
    220,3 KB · Megtekintések: 42
Helló, sziasztok. Beleolvastam a nyereményekbe és belefutottam a phantom bear nevű nyereménybe. Eléggé menős a dizájnja. Jól kitalálták ezt a fejlesztők. Köszi az épületet.
 

Mihaszna

Veterán
A Királyi díjak között van 2 értékesnek mondható nyeremény.

- Elveszett előőrs - 15 napos (Spektrális követ* termel; 24 óránként begyűjthető)
- Kívánságkút - 100 napos (véletlenszerű nyereményeket ad, köztük gyémántot is)

(A Kívánságkutat sokan "visszasírtuk", most adott a lehetőség.. aki úgy gondolja..)

Spektrális kő: A végtelenség tornyánál használható fel, körönként (csak tárgyalás esetében(!)) 1 alkalommal, minden nyersanyagot helyettesít!

A napi nyeremények között van több is, ami nekem megtetszett. Ilyen a Fantom medve (magasabb szinteken Mannát termel), Halloween sikolya (kultúrát és lakost adó épület), és az Ijesztő klinika (egységet termel).

(az Event után TK várható, jelenleg fut a Bétán)
 
Utoljára szerkesztve:

Kira7

Veterán
A Királyi díjak között van 2 értékesnek mondható nyeremény.

- Elveszett előőrs - 15 napos (Spektrális követ* termel; 24 óránként begyűjthető)
- Kívánságkút - 100 napos (véletlenszerű nyereményeket ad, köztük gyémántot is)

(A Kívánságkutat sokan "visszasírtuk", most adott a lehetőség.. aki úgy gondolja..)

Spektrális kő: A végtelenség tornyánál használható fel, körönként (csak tárgyalás esetében(!)) 1 alkalommal, minden nyersanyagot helyettesít!

A napi nyeremények között van több is, ami nekem megtetszett. Ilyen a Fantom medve (magasabb szinteken Mannát termel), Halloween sikolya (kultúrát és lakost adó épület), és az Ijesztő klinika (egységet termel).

(az Event után TK várható, jelenleg fut a Bétán)
Szia!
1666901001817.png
20-s fejezetnél ezt adja...nagyon nincs mit rajta vissza sírni :), ott ahol tornyoznak egy szerencsésebb héten több gyémánt össze jön mint a kútnál 100 nap alatt ....aki már a 20-s fejezetnél tart ott meg a többi amit ad azért nem hiszem hogy valaki sírdogálna :p
A másik attól hogy megveszed a királyi díjakat még nincsenek meg ezek az épületek, csak akkor ha 300 macskát összeszedsz .......
 

Deathfolk

Veterán
Én még soha nem vettem királyi díj sort és valószínűleg nem is fogok, ha csak nem változtatnak az árán, vagy a lehetséges nyereményeken... jelenlegi formájába kb 500 gyémántnál többet nem ér az egész, nem hogy 1500 at, még viccnek is rossz!
 
Utoljára szerkesztve:

GABnagyur

Újonc
Én még csak most tartok az V. fejezet vége felé, tehát viszonylag friss játékos vagyok. Ezt a Csintalan Terápia játékot elég átverés félének találom Túl hamar jött a napi lakatolás, így esélyt sem hagyva egy jobb helyezés elérésére!
 

Herannin

Erős harcos
Én még csak most tartok az V. fejezet vége felé, tehát viszonylag friss játékos vagyok. Ezt a Csintalan Terápia játékot elég átverés félének találom Túl hamar jött a napi lakatolás, így esélyt sem hagyva egy jobb helyezés elérésére!
A lakatolás minden eventnél így van. Ha játszol napi szinten, akkor szerintem nem fogja a végső helyezésed befolyásolni. Akkor lehet gond, ha mondjuk az utolsó napokon nem tudsz belépni hogy teljesítsd a küldiket.
 
Fent