• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Csillagozás arányainak megváltoztatása a piacon

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

MesterAlma13

Erős harcos
Jelenleg sokan kijátsszák a lehetőséget és olyan ajánlatokat tesznek fel, amitől az övék nagyon jónak, azaz 3 csillagosnak látszódik

Azzal alapból nincs gond, hogy aki a JOBB ARÁNYÚ (és KISEBB TÉTELŰ) ajánlatot teszi, az kerüljön előrébb, mert ott vagy az elején jár, vagy nagyon szüksége van arra a kereskedésre, tehát jobban kell neki az árú, az viszont már baj, hogy mindjárt három csillagosnak látszódik az az ajánlat.
Véleményem szerint nem érdemel senki azért három csillagot, mert ő kér valamiből 100 és 102-t kínál cserébe.

Ez a jelenlegi helyzet, és lentebb a javaslatom:
1597055893477.png

javaslatom az arányokra, amennyiben valaki 100-at kér egy áruból:
ha ő 79-et vagy kevesebbet kínál, akkor nulla csillag
80-99-ig egy csillag
100-119-ig két csillag
120-tól három csillag

alap megjelenési sorrendre pedig (ha mégsem így lenne,. de ha jól látom így van)
ARÁNY szerint rendezni alapból a listát, és azon belül a LEGKISEBB tételt előre venni
 

Csatolmányok

  • 1597054505205.png
    1597054505205.png
    166,9 KB · Megtekintések: 4
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
ez az 5let már be van küldve a fejlesztők mérlegelik
 

Deleted User - 373998

Vendég
Jelenleg sokan kijátsszák a lehetőséget és olyan ajánlatokat tesznek fel, amitől az övék nagyon jónak, azaz 3 csillagosnak látszódik

Azzal alapból nincs gond, hogy aki a JOBB ARÁNYÚ (és KISEBB TÉTELŰ) ajánlatot teszi, az kerüljön előrébb, mert ott vagy az elején jár, vagy nagyon szüksége van arra a kereskedésre, tehát jobban kell neki az árú, az viszont már baj, hogy mindjárt három csillagosnak látszódik az az ajánlat.
Véleményem szerint nem érdemel senki azért három csillagot, mert ő kér valamiből 100 és 102-t kínál cserébe.

Ez a jelenlegi helyzet, és lentebb a javaslatom:
2316 bővítmény megtekintése

javaslatom az arányokra, amennyiben valaki 100-at kér egy áruból:
ha ő 79-et vagy kevesebbet kínál, akkor nulla csillag
80-99-ig egy csillag
100-119-ig két csillag
120-tól három csillag

alap megjelenési sorrendre pedig (ha mégsem így lenne,. de ha jól látom így van)
ARÁNY szerint rendezni alapból a listát, és azon belül a LEGKISEBB tételt előre venni
Köszönjük az ötletet, de már hasonló terítéken van a fejlesztők asztalán.
Szép Napot.
 

unseen

Veterán
Lehet minden lezárt és befejezett témára írni-válaszolni, de szerintem hasznosabb ha feleslegesen nem növeljük a fórum bejegyzések számát, mert elvesznek a tényleg építő jellegű információk.

Másrészről szerintem megelőlegezhetjük azt az értelmi képességet a magyar csapat tagjaitól, hogy a fejlesztőkkel történő iterációk során felvessék az itt felmerült nézőpontokat és további ötleteket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Másrészről szerintem megelőlegezhetjük azt az értelmi képességet a magyar csapat tagjaitól, hogy a fejlesztőkkel történő iterációk során felvessék az itt felmerült nézőpontokat és további ötleteket.
teljesen jogos, igazad van és én is így gondolom! - mégis fontosnak tartottam ezt itt kiemelni!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent