• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Csapaton belüli bolhapiac

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok!

Bizonyára számotokra sem ismeretlen az a szituáció, amikor a chatfalon elújságoljuk egymásnak, hogy melyik ereklyéből hányat sikerült összegyűjtenünk, s ki mire cserélné, ha lehetne.... Ezért vetődött fel bennem a gondolat, hogy létrehozhatnának egy csapaton belüli "bolhapiacot" az ereklyék egymás közti csereberélésére. Mit gondoltok erről? :)

Üdv.: Szeri :)
 
Jó lenne,de tuti leszavazzák! :) Vagy hozzá sem szólnak,mert az is "érdektelenségre" utal és a végeredmény ugyan az :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok, ha jól értem, normál ereklyékből beszélsz, amit a bajnoki után kapsz.

Annyit szeretnék hozzáfűzni a témához, hogy az én eddig tapasztalatom az, hogy hogy árut lehet cserélni a piacon, illetve TP-ket adni mások csodáiba, más adok-kapok lehetőség tudtommal nincs - ha pedig most ezen változtatnának, az egy igen érdekes helyzetet teremtene, hisz rengeteg nagy városban van rengeteg fölösleggel sok sok mindenből, ami úgy hirtelen elkezdene szétterülni, és sok mindenért sokaknak semmit nem kellene tenni, mert megkapná a nagy városoktól (tehát maga a jelenlegi játékélmény sérülne, igaz létrejönne egy másik módi, ami hát... ki tudja milyen lenne... lehet hogy a semmiért nem kell küzdenem érzés miatt sokan hamar beleunnának a játékba).
Egyébként én is sokat akartam - és még lehet sokat is akarok - a játéktól, de idővel rájöttem, hogy kell türelem is, meg alkalmazkodás is a jelenlegi rendszerhez, és így vált a játék érdekessé, hisz megpróbálom kihozni a sok esetben szűk vagy szűknek látszó keresztmetszetből a lehető legtöbbet.

Hogy a jövőben lesz e lehetőség más dolgok cseréjére és milyen formában, ki tudja. Én is szeretnék sok mindenen túladni valami hasznosabbért, éppen ezért dolgozom egy olyan javaslaton, ami ha nem is nyeri el majd senkinek a tetszését, elültet egy-két gondolatot, amiből később kisülhet majd valami jó.
Itt említettem egyszer, hogy én egy vásáros jellegű Event-et tudnék elképzelni, ahol az Innó behatárolt ideig, saját maga által felkínál ajánlatokon keresztűl biztosítana olyan lehetőségeket, ahol a fölösleges dolgainkat tudnánk valami hasznosabbra elcserélni - inno kínálna, mi pedig döntenénk hogy elfogadjuk e vagy sem.
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/bűbájtöredék-hasznosítása.4203/post-100758
A javaslat 80%-ra ki van dolgozva, baromi hosszú, szóval lehet el sem fogják majd olvasni, de még dolgozom rajta ha épp tudok rá száni időt. Ha kész lesz, felrakom majd.
Üdv, Alma
 

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok, ha jól értem, normál ereklyékből beszélsz, amit a bajnoki után kapsz.
Kedves Alma!
Nem normál ereklyére gondoltam, hanem olyanra mint pl. a maci vagy főnix ereklye, amit eventeken lehet megszerezni. S mint láthatod, már mások is felvetették ezt az ötletet, emiatt ezt a topikot lezárták :)
Üdv.: Szeri :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Kedves Alma!
Nem normál ereklyére gondoltam, hanem olyanra mint pl. a maci vagy főnix ereklye, amit eventeken lehet megszerezni. S mint láthatod, már mások is felvetették ezt az ötletet, emiatt ezt a topikot lezárták :)
Üdv.: Szeri :)
Szia, nem írtad oda hogy eventek utáni, vagy bajnoki... de bajnoki utáni ereklyékről mit lehetne beszélni... :) szóval jogos.
A Topichoz még hozzá letetett szólni, úgy voltam vele, hogy +1 hozzászólás még elfér :)
Üdv, Alma
 

Szerencse fia

Veterán
Szia, nem írtad oda hogy eventek utáni, vagy bajnoki... de bajnoki utáni ereklyékről mit lehetne beszélni... :) szóval jogos.
A Topichoz még hozzá letetett szólni, úgy voltam vele, hogy +1 hozzászólás még elfér :)
Üdv, Alma
Igen, ebben igazad van! Viszont az eszembe se jutott, hogy valaki a normál ereklyére gondol.... sorry... S a hozzászólás pedig egyáltalán nem zavar, lehet tőlem több ezer is, hiszen emiatt hoztam létre topicot! Az hogy időközben offoltak, nos az jogos volt! :)
 

Jenky

Tag
Sziasztok!

Bizonyára számotokra sem ismeretlen az a szituáció, amikor a chatfalon elújságoljuk egymásnak, hogy melyik ereklyéből hányat sikerült összegyűjtenünk, s ki mire cserélné, ha lehetne.... Ezért vetődött fel bennem a gondolat, hogy létrehozhatnának egy csapaton belüli "bolhapiacot" az ereklyék egymás közti csereberélésére. Mit gondoltok erről? :)

Üdv.: Szeri :)
Az ereklyéket cserélgetni klánon belül nekem ez jól hangzik!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent