• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Bugos Varázsakadémia gyáűrtási idő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3281

Vendég
Bugos a Varázs akadémia.

Fejlesztés fülnél az van ( Gyártási sebesség 6,5h/ereklye ha fejlesztek rajta akkor 5h/ereklye )
Mikor elindít az ember egy gyártást 12-13 óra alatt gyárt le egy bűbájt!!!!!!!!!!!!

Ez csúsztatja az event időt is azaz majd 1 nappal elcsúszik azonnali javítás kérünk SOS :)
 

DeletedUser3281

Vendég
aham de nem kérdi meg mennyit használsz fel vagy akarsz és ereklyém van dögivel, ergo bugos ha még meg sem kérdezi. csak simán 1 erekléyt használ ez és nincs olyan benne hogy ha gyorsabban akarod akkor 2 ereklye. és akkor normális az idő.

Másfelől 6,5h/ereklye azaz 6,h 1 ereklyével érthetően ha lenne dupla ereklyés megoldás akkor 3 ora lenne a felezés.

Ergó ez nem normális egyáltalán.
 

DeletedUser3108

Vendég
Félreérted...
Ha rákattintasz valamelyik bűbájra, az alsó sorban láthatod, hogy milyen ereklyékből tudod azt előállítani. Nem választhatod meg, hogy milyen és mennyi ereklyét használsz fel hozzá.
Tudtommal ez már jó ideje így működik. Cca másfél éve biztosan, mert kb. azóta játszom, és azóta ez így van, ha nem csal az emlékezetem... ;)
 

DeletedUser3281

Vendég
Kérlek gondolkozz, akkor ezek szerint 1.5 éve viselitek ezt a bugot.
Ha megnézed fejlesztés fülnél írja mennyi óra/ereklye az lenne a normális nem az amit kint bugosan allúl kiír.
Arról nem tehetek hogy eddig nem vettétek észre vagy foglalkoztatok vele vagy nem zavart, de ettől még ez nem normális és nagy BUG hisz dupla annyi idő alatt gyárt le egy bűbájt ahogy normálisan lennie kellene. És bizony event idelyén mint most van és van aki legyártaná a megszerzendő ereklyét 3DB az már 1.5 nap lenne és bizony sokat csúszna miatta az event ami miatt lehet van akinek az az 1 nap is számít.
Szóval javítani kell, akár 1.5 éve így van hagyva figyelmen kívűl hagyva és beletörődve akár nem, ez bug és SOS főleg event miatt is igen is javítani kell.
 

DeletedUser3108

Vendég
Kérlek gondolkozz, akkor ezek szerint 1.5 éve viselitek ezt a bugot.
Ha megnézed fejlesztés fülnél írja mennyi óra/ereklye az lenne a normális nem az amit kint bugosan allúl kiír.
Arról nem tehetek hogy eddig nem vettétek észre vagy foglalkoztatok vele vagy nem zavart, de ettől még ez nem normális és nagy BUG hisz dupla annyi idő alatt gyárt le egy bűbájt ahogy normálisan lennie kellene. És bizony event idelyén mint most van és van aki legyártaná a megszerzendő ereklyét 3DB az már 1.5 nap lenne és bizony sokat csúszna miatta az event ami miatt lehet van akinek az az 1 nap is számít.
Szóval javítani kell, akár 1.5 éve így van hagyva figyelmen kívűl hagyva és beletörődve akár nem, ez bug és SOS főleg event miatt is igen is javítani kell.
Köszönöm a kedves figyelmeztetést, de szerintem nem én vagyok az, akinek gondolkodnia, vagyis értelmeznie kellene...
Mindenesetre, célszerű volna, ha a support felé jeleznéd a problémádat, talán Ők meg tudják értetni Veled, hogy is működik a Varázsakadémia... ;)
 

DeletedUser3281

Vendég
Kedves Rekadora ezért írtam ide bug jelentésbe , de persze külön írok a supportnak remélem hamar javítják, hisz sokat számít egy ilyen játékban az idő.


Meg is írtam a supportnak lépésről lépésre értelmezhetően hogy mi a baj mivel és miképp :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Kedves Rekadora ezért írtam ide bug jelentésbe , de persze külön írok a supportnak remélem hamar javítják, hisz sokat számít egy ilyen játékban az idő.
Igen, tudom, hogy sokat számít az idő, de amit írsz, az NEM BUG!
Fordulj bizalommal @Kiralyno-höz, például, sokkal tapasztaltabb játékos mint én, Neki talán elhiszed, hogy ez a normális működése a Varázsakadémiának. :)
 

DeletedUser3281

Vendég
Ok akkor én vagyok a hülye ezek szerint hogy a 6,5h kiírás/ereklye ezek szerint igazából 13 óra, és a 2x2 meg = 5
 

DeletedUser

Vendég
Ok akkor én vagyok a hülye ezek szerint hogy a 6,5h kiírás/ereklye ezek szerint igazából 13 óra, és a 2x2 meg = 5
Én is félreértettem ezt régen. A 6.5ó/ereklye NEM azt jelenti, hogy 6.5ó/bűbáj. :) Egy bűbáj készítéséhez több ereklye kell, ahogy az látszik is a játékban a különböző bűbájoknál. És ahány ereklye kell egyhez, annyiszor 6.5 óráig tart, míg elkészül. Így érthető?
 

DeletedUser3281

Vendég
hm..és ugyan akkor milyen bűbáj van ami 1 ereklyés? semmi mind a 4 féle több ereklyét használ fel. eleve akkor maga az infozás túl nyaka tekert és csalóka még ha 2 külön 1db os ereklyét használ is.
De tök mind1 én furcsállom és sokallom az időt, van amelyiknél 2 nap 1 db legyártása, ami bizony idő pazarlás ahhoz képest amit ad.


Azért kösz az infokat
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hm..és ugyan akkor milyen bűbáj van ami 1 ereklyés? semmi mind a 4 féle több ereklyét használ fel. eleve akkor maga az infozás túl nyaka tekert és csalóka még ha 2 külön 1db os ereklyét használ is.
De tök mind1 én furcsállom és sokallom az időt, van amelyiknél 2 nap 1 db legyártása, ami bizony idő pazarlás ahhoz képest amit ad.
Az tény, hogy nehezen érthető meg ez a kiírás, én is így voltam vele, meg többen is azóta. De itt vagyunk és segítünk megérteni, amit nekünk már sikerült. ;)
Az meg, hogy sok idő.... hát igen, sok. Én mégis használom és gyártatom hónapok óta a bűbájokat folyamatosan és használom őket, nekem kellenek. :) Szerintem itt nem nagyon lehet pazarlásról beszélni, hisz másra úgysem használható az akadémia. ;)
 

DeletedUser3281

Vendég
Pedig tudnék javasolni még pár bűbájt, Példa sereg képzés gyorsító xy ideig, vagy +50% katonák erejének növelése xy ideig, stb ezek mind úgyszintén megoldhatóak lennének bűbájokkal segítségként addig míg nem lesz az embernek olyan CSODÁJA ami ugye már vannak és ezeket pótolnák. Ezzel is bővűlhetne a varázsakadémia haszna és használhatósága még több célra. Ami bizony jól jönne a MAP on való területek elleni ellenségek leküzdésére mikor már csak nagyon erős területekkel találja szemben az ember magát és azokat már katonákkal ugyan le nem veri.

De ahhoz hogy több hasznot és céltudatosságot hozzunk ki valamiből, elöbb realizálni kellene azt azaz a túl sok időt picit mérsékelni és hozzá igazitani az újabb lehetséges bűbájokat.
 

nlstemplar

Veterán
Pedig tudnék javasolni még pár bűbájt, Példa sereg képzés gyorsító xy ideig, vagy +50% katonák erejének növelése xy ideig, stb ezek mind úgyszintén megoldhatóak lennének bűbájokkal segítségként addig míg nem lesz az embernek olyan CSODÁJA ami ugye már vannak és ezeket pótolnák. Ezzel is bővűlhetne a varázsakadémia haszna és használhatósága még több célra. Ami bizony jól jönne a MAP on való területek elleni ellenségek leküzdésére mikor már csak nagyon erős területekkel találja szemben az ember magát és azokat már katonákkal ugyan le nem veri.

De ahhoz hogy több hasznot és céltudatosságot hozzunk ki valamiből, elöbb realizálni kellene azt azaz a túl sok időt picit mérsékelni és hozzá igazitani az újabb lehetséges bűbájokat.

Az új bűbájokra vonatkozó ötleteddel egyetértek.
A gyártási idő csökkentésében viszont ne reménykedj. A Varázsakadémia 5. szinten egyébként 2 óra x szükséges ereklye szám a gyártási sebesség. Ez már elég rövid idő. Persze az 5. szint csak gyémánt befektetéssel érhető el. De ép ezért nem várható lényeges változás benne.
 

GreenKnight

Veterán
hm..és ugyan akkor milyen bűbáj van ami 1 ereklyés? semmi mind a 4 féle több ereklyét használ fel. eleve akkor maga az infozás túl nyaka tekert és csalóka még ha 2 külön 1db os ereklyét használ is.
Azért van ez a kiírás, mert van olyan bűbáj amihez 2 (Erőteljes ellátás, Mágikus műveltség), 3 (Inspiráló meditáció) vagy 4 (Fenséges fabrikálás) ereklye kell. Ennek megfelelően a gyártási idő is 13, 19:30 és 26 óra.
A logika ugyanaz ahogy a szervizekben a munkaóra díját írják ki. Ha 2 óra alatt csinálnak meg valamit, akkor az óradíj duplája a fizetendő. Itt, ha 2 ereklye felhasználásával készül a bűbáj, akkor a kétszeres idő alatt készül el. Ha 4 ereklyéből kell előállítani, akkor négyszeres az időigénye. Nem olyan bonyolult, csak az ereklyét és a belőle készülő bűbáj jelentését nem szabad összekeverni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent