• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Boszorkány doktor

  • Témaindító Deleted User - 340074
  • Kezdés ideje

Deleted User - 340074

Vendég
Sziasztok! :)

Van egy bűbáj idézésem, de még nem idéztem meg. A neve Boszorkány doktor. Mit és mennyit termel pontosan? Látom, hogy 200 valamennyit termel valamiből, de nem igazán ismerem fel a szimbólumát. Tudja valaki, hogy mi az, és hogy érdemes-e megidézni?
 

Wiccara

Veterán
bűbáj idézésem
Szia, ez az idézés, egy fejlesztő alap 4x4-es épület. Ehhez kell 9db fejlesztő, amit az áldások kozt találsz meg. Persze, nem mindenkinek jött össze a 9, kevesebb is lehet, de csak az alapot lerakni fejlesztők nélkül netto helypazarlás, azt önmagában nem éri meg letenni.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok! :)

Van egy bűbáj idézésem, de még nem idéztem meg. A neve Boszorkány doktor. Mit és mennyit termel pontosan? Látom, hogy 200 valamennyit termel valamiből, de nem igazán ismerem fel a szimbólumát. Tudja valaki, hogy mi az, és hogy érdemes-e megidézni?

Szia.

Igaz, Wiccara megelőzött, de azért megosztom veled a konkrét adatokat. Nagyításért kattints a képre

Kellemes napot.

Doki.jpg
 

Deleted User - 340074

Vendég
Köszönöm szépen a válaszokat, de én a 104/naposra gondolok, hogy mi az? Van egy fejlesztőm.
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20221126_094148.jpg
    Screenshot_20221126_094148.jpg
    34,6 KB · Megtekintések: 6
Fent