• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Bontás funkció bővítése

  • Témaindító Törölt tag 4432
  • Kezdés ideje

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 27 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    27
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Bizonyára sokunkban felmerült már, hogy milyen jó lenne a raktárban porosodó épületeket hasznos holmira váltani, cserélni. Szeretném, ha lenne olyan funkció amely a lebontani kívánt épületet az általunk választott anyagokra bontaná le. Pl.: ork, mag, mana. Tehát ez úgy működne, mint a jelenlegi bontás, csak nem bűbájtöredéket kapnánk cserébe. Gondolom ez nem terhelné meg technikailag a tervező csapatot, viszont számunkra felettébb hasznos lenne. :)

Üdv.: Szeri :)
 

DeletedUser3964

Vendég
Támogatom az ötletet!!!!!!!!!! ;) Nagyon célszerű lenne már !!!! :)a TÖMÉRDEK BŰBÁJTÖREDÉKKEL nem lehet mit kezdeni,:confused: csak gyűlik,:mad:semmi hasznosra nem lehet felhasználni:rolleyes:.

Üdv : emi674
 

Wiccara

Veterán
jó lenne a raktárban porosodó épületeket hasznos holmira váltani, cserélni.
Szia Szeri :)

Azon épületek után , amiket Te építettél és eladod, visszakapod a belefektetett arany és alapanyag egy részét.
Nyeremények, ajándékok, porfogók lomtalanításáért igazából bűbájtöredéket SE kellene adnia a rendszernek.
Ez a barkácsolással lett bevezetve, hogy segítse és megkedveltesse a barkács funkciót.
( itt jegyezném meg hogy volt akinek rendszeresen kevés a bűbájtöredéke, mert pont nem azokat kap a toronyban, hanem minden mást..)
azzal hogy mindenféle ( mana,mag ) stb lehessen jócskán borulna a játékegyensúly.
Pl: 17 oldalnyi épületem van jelenleg, az utolsó kornál már váltogatni kell, hogy a kereskedő vagy magot, vagy unuriumot termeljen.
Ha meg tudom a 17 oldalnyiból bontogatással oldani a magot, fejem se fájna hogy sakkozzak a két bomló áruval, amikor mindkettőre szükség van..
Jelentősen megkönnyítené az ötlet a játékot, de nekem pont azért tetszik, mert ez nem fagolyó ;)

Üdv.,
W.

ui. kismillió ötlet volt már bűbájtöredékkel kapcsolatban, szóval tuti tudnak róla, ha akarják megoldják.
 

Erica

Veterán
Sziasztok!

Bizonyára sokunkban felmerült már, hogy milyen jó lenne a raktárban porosodó épületeket hasznos holmira váltani, cserélni. Szeretném, ha lenne olyan funkció amely a lebontani kívánt épületet az általunk választott anyagokra bontaná le. Pl.: ork, mag, mana. Tehát ez úgy működne, mint a jelenlegi bontás, csak nem bűbájtöredéket kapnánk cserébe. Gondolom ez nem terhelné meg technikailag a tervező csapatot, viszont számunkra felettébb hasznos lenne. :)

Üdv.: Szeri :)
Szia
Nekem is megmozgatta a fantáziám. Tetszik az ötlet, támogatom♥
 

DeletedUser

Vendég
Szia ! :)
Engem is kíváncsivá tett hogy kiviztelezhető ez az ötleted az egyensúly borulása nélkül. Támogatásom garanált. :)
A bétás topikba tettem egy fórumkivágást amin épp a torony reformációját tervezik próbaidőre. Valahogy bele kéne játszani a te ötletedet is. :)
 

bere007

Veterán
Valóban jó lenne, ha lehetne választani, hogy mire bontsa le. Mert a bűbájtöredék a folyamatos barkácsolás ellenére is csak gyűlik: 2692 bővítmény megtekintése

Én is álltam 1m körül, aztán nekiálltam barkácsolni gyorsítózva és már csak 6-700e körül van és szép lassan csökken. Ehhez a helyzethez is alkalmazkodni kell és kihozni belőle a maximumot, amit csak tudunk. Nekem ez bevált és csak ajánlani tudom. A barkácsolásból több mint havi 2e gyémánt folyik be és még mellette elég sok más dolog is. Ha ennyire zavar, szerintem próbáld ki.

egyensúly borulása nélkül

Ha a jelenlegi "egyensúlyt" grammra pontosan meg akarják őrizni, akkor most be kell húzni a kéziféket és nem szabad hozzányúlni semmihez. Mivel ha egy minimális kis változtatás lesz, az nem egyformán fog hatni mindenkire és akkor már más a helyzet. Ez a játékegyensúly amúgy egy nagy kamu szöveg, amivel le akarnak nyeletni sok mindent. Mondjuk semmi értelme, mert úgyis az lesz, amit elénk tesznek, csak így jobb a marketing és sokan el is hiszik. De ezt nem is részletezem, mert úgyis törölnék azt a részt.

a torony reformációját tervezik próbaidőre

Itt egy élő példa. Aki nem tudja a tornyot maxolni, hátrányba kerülhet azzal szembe, mint aki tudja és kevesebbet nyerhet. És csak azért tettem feltételes módba, mert a random generátoron múlik minden. De itt is borulni fog a "játékegyensúly", de ez mégis jó változás? Ki érti ezt...
 

creatin

Erős harcos
Én is álltam 1m körül, aztán nekiálltam barkácsolni gyorsítózva...Ha ennyire zavar, szerintem próbáld ki.
Szerinted nem teszem?! Időgyorsítót állandóan, de még az 50 gyémántos új receptadást is szoktam használni. Írtam, folyamatos a barkácsolás. Akkor azt is hozzáteszem: ésszerűen erőltetett menetben. Ennek ellenére gyűlik. Ezért kellene valamilyen alternatív lehetőség, hogy legalább a lebontásra kerülő raktárcuccokból ne csak bűbájtöredék legyen. Vagy egy átfogó toronyreform. Nekem mindegy, csak ne halmozódjon állandóan a töredék.
 
Utoljára szerkesztve:

creatin

Erős harcos
Ugyan áruld/áruljátok már el, honnan a csudából van ennyi bűbájtöredéked, én állandóan kűzdök érte, ha már 5000 van, ugrálok örömömben.
Semmi különleges: torony maxra (mind egyénileg, mind csapatban), az eventeken való aktív részvétel (az innen kapott felesleges épületek és egyéb cuccok elbarkácsolása). Ennyi. Úgy látszik, nekem ezt dobta a gép. Mondjuk az igaz, hogy a toronyban én alig szoktam mást kapni, mint töredéket. A randomgenerátor igazsága :)
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan áruld/áruljátok már el, honnan a csudából van ennyi bűbájtöredéked, én állandóan kűzdök érte, ha már 5000 van, ugrálok örömömben.
Szia Liliputy!
Láttam, hogy neked csak 1 holdkőtár szetted van lenn, s emiatt is lehet számodra kevés a bűbájtöredék. Továbbá valószínűleg a szerencsefaktor miatt neked kevesebbet ad a torony. Mindenesetre a többségnek bőven van belőle. Jómagam a 6 holdkőtárszettel elég szép mennyiséget szedek össze naponta, plussz a torony folyamatos maxolásával is rengeteget kapok. Megjegyzem folyamatosan barkácsolok, füstölésig megy, s még így is rengeteg van belőle. Továbbá az ötletet úgy is meg lehetne valósítani, hogy a választható dolgok között a bűbájtöredék is megmaradjon. Tehát 4 féle dologra (ork, mag, mana, bűbájtöredék) bonthatná bárki a sok gagyi épületet. Ebbe már aztán tényleg nem lehetne belekötni. :) Ami pedig a játékegyensúlyt illeti az már rég megborult akkor, amikor a torony, bajnoki, techfa kéri az orkot, manát, magot. Szóljatok ha kihagytam valamit! ;) Úgyhogy ez nem nagyon befolyásolná a játék menetét, de legalább meg lenne az a pici örümünk, hogy valamiben mi is dönthetünk! Ha már a játék sava-borsa elillant, legalább ez a pici illúzió maradjon meg nekünk! ;)
 

csibebaba

Újonc
Támogatom az ötletet , néha a fejlődés miatt jó a lenne a szabad döntés , a búbájtöredék már nekem is elég lenne egy ideig de mint írták előttem pl a torony maxolás engem is ellát vele a mostani toronyban kb 12000 sikerült be gyűjtenem :)
 

Calyr

Veterán
Én is álltam 1m körül, aztán nekiálltam barkácsolni gyorsítózva és már csak 6-700e körül van és szép lassan csökken. Ehhez a helyzethez is alkalmazkodni kell és kihozni belőle a maximumot, amit csak tudunk. Nekem ez bevált és csak ajánlani tudom. A barkácsolásból több mint havi 2e gyémánt folyik be és még mellette elég sok más dolog is. Ha ennyire zavar, szerintem próbáld ki.
Nekem már nagyon régóta átlag két naponta összejön 100 víziópor, tehát szerintem nem lazsálok a barkácsolással, a töredékem mégsem megy 800ezer alá. Vagy talán majd most, hogy az új faj miatt felszedtem a holdkőtár szetteket.
Szóval ami írsz, az jó ötlet - de nem megoldás a felhalmozódó töredék problémára.
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Ugyan áruld/áruljátok már el, honnan a csudából van ennyi bűbájtöredéked, én állandóan kűzdök érte, ha már 5000 van, ugrálok örömömben.
Maxos torony, mindig. Ebből töredék is lesz sok, de ami fontosabb, az a holdkőtáras szett holdkőtár eleme (ami a a toronyban harmadik szinten szerintem kb. már feleslegen sok esik be). Amikor nincs faji cuccos, nálam minden szabad helyen a szettek vannak lenn, főként persze a katalizátor miatt, de emellett 15+ szettel töredékből is nagyon sok lesz hamar.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent