• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett ,,Black Friday", több alkalommal

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Peometheus hozzászólása adta a gondolatot, ezért az ötlet kitalálása őt illeti.

Nem régiben volt egy Black Friday nap, aminek keretén belül olyan Fejleszthető épületeket és szetteket (igaz, most csak egyet) lehetett újra megvásárolni, amiket egyszer egyébként is meglehetett szerezni a korábbi Eventek alkalmával. A kezdeményezés szerintem jó dolog volt. A jövőre tekintettel szívesen látnék még hasonló ajánlatokat, természetesen több alkalommal, és nem csak egyszer. Így utólag már én is bánom, hogy a Hóbagoly szettet nem vettem meg, de hát.. késő bánat, eb gondolat.. :)

Szép napot mindenkinek

UI: Kár, hogy csak szavazással lehet eldönteni, hogy mik menjenek tovább és mik nem, mert szerintem ez az ötlet nem oszt, nem szoroz, ami magát a játékot illeti. :/
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia!

Köszönjük, hogy jelezted!

Úgy gondolom ötlet formájaként nem szükséges továbbítanunk, ugyanis ez inkább visszajelzés, mint új ötlet. :)
Azonban természetesen örömmel halljuk, hogy érdekelne hasonló ajánlatok más alkalommal is.
Syntex a véleményeteket a múlt héten már továbbította, köszönjük a visszajelzés a Black Friday-el kapcsolatban! :) Hogy hasonlóra mikor lehet számítani, azt sajnos most nem tudom megmondani.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent