• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bemutatkozás II

DeletedUser

Vendég
:D

"Hoshi az InnoGames házból, első ezen a néven az Emberek és Elfek királya, Elvenar Ura és az Elvenar Team Védelmezője."

:)Gratulálok, mert tényleg nagyon jó, de remélem megérted, hogy ezt nem hagyhatom annyiban.:)

:DHa Te ez, akkor ezt "kapd ki"!:D

Én : - Nulladik Mirovras! (számozás nem kell, nem halunk) KYRÁY - Főmákos, Rettenthetetlen Tökfőzeléklovag, a Tamburok Mayorja, a Széltében-hosszában Királyság Korlátoltja (a kisközértnél jobbra!), Az All Inclusíve Élet és Társaság Kiötlője, az Alsó és Felsőházy Pajszer Árusok Tiszletbéli Főhuncutja, Első Osztályú Képernyőbűvölő, a Söpredék Suttyóelfek Gyámolítója, a Vasöklök Gépzsírozója, Kártyacsaták Tökkelütöttje, a Ria-Ria Elvenaria Rend (b közép) Fő Kolomposa, Halhatatlan Alátétsámán, Író-olvasó találkozók Öröklétű Jegyszedője, A Csodálatos Kakaósbögre Varázslat Atyja, Deszkasulyogató, az Agglegénylét Jobbmarka Egylet Fő .... (bocs, ide csak jelöltek), az Elegáns Brontoszaurusznyak, az Ovisok Apacuka Klubjának Fő Tejbegriztolvaja, a Kortyok Temploma Alapítvány Főnedűmestere, a 10 Forintból Visszajár Érdektámadók Grálja.
Na ez a fele...

Családfám sem pedigré nélküli, épp a múlt héten Rokfort unokaöcsém Pálpusztán örök szaglászódást fogadott Gorgonzola Hercegnőnek. A frigy sajnos csak 5 napig tartott, pedig figyelmeztettem, hogy a hölgy kissé éretlen még.

:D
Természetesen max tisztelet Hoshinak és a többieknek is!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A fények elhomályosulnak, szinte sötét van. Halk dobpergés, szítja az idegi feszültséget. Az én bemutatkozásom következik. A nézőközönség izgatottan előredőlve szívja kát ajka közé a szája szélét. Az anyukák ijedten takarják el karon ülő gyermekük szemét. Várakozásteljes csend ..... éééésssssssssssssss......







csudri









...
 

DeletedUser3

Vendég
*taps-taps-taps* - Csak olvasok, és vigyorgok. :D Akinek van még hasonló ötlete, ide írhatja. :)
(Mellesleg az én aláírásom @Medivh agyszüleménye. :p)
 

Erica

Veterán
:D

"Hoshi az InnoGames házból, első ezen a néven az Emberek és Elfek királya, Elvenar Ura és az Elvenar Team Védelmezője."

:)Gratulálok, mert tényleg nagyon jó, de remélem megérted, hogy ezt nem hagyhatom annyiban.:)

:DHa Te ez, akkor ezt "kapd ki"!:D

Én : - Nulladik Mirovras! (számozás nem kell, nem halunk) KYRÁY - Főmákos, Rettenthetetlen Tökfőzeléklovag, a Tamburok Mayorja, a Széltében-hosszában Királyság Korlátoltja (a kisközértnél jobbra!), Az All Inclusíve Élet és Társaság Kiötlője, az Alsó és Felsőházy Pajszer Árusok Tiszletbéli Főhuncutja, Első Osztályú Képernyőbűvölő, a Söpredék Suttyóelfek Gyámolítója, a Vasöklök Gépzsírozója, Kártyacsaták Tökkelütöttje, a Ria-Ria Elvenaria Rend (b közép) Fő Kolomposa, Halhatatlan Alátétsámán, Író-olvasó találkozók Öröklétű Jegyszedője, A Csodálatos Kakaósbögre Varázslat Atyja, Deszkasulyogató, az Agglegénylét Jobbmarka Egylet Fő .... (bocs, ide csak jelöltek), az Elegáns Brontoszaurusznyak, az Ovisok Apacuka Klubjának Fő Tejbegriztolvaja, a Kortyok Temploma Alapítvány Főnedűmestere, a 10 Forintból Visszajár Érdektámadók Grálja.
Na ez a fele...

Családfám sem pedigré nélküli, épp a múlt héten Rokfort unokaöcsém Pálpusztán örök szaglászódást fogadott Gorgonzola Hercegnőnek. A frigy sajnos csak 5 napig tartott, pedig figyelmeztettem, hogy a hölgy kissé éretlen még.

:D
Természetesen max tisztelet Hoshinak és a többieknek is!
Na kész vagyok,,...rásírtam a klavaitúrámra....:D:D:D:D:D
 

DeletedUser256

Vendég
- Jóba vagyunk az emberekke! Itt járkának jobbra- barra sijetőssen, csinájják ezeket a csuda szerkezeteket, de a természethő nemigen konyítanak. De semmit ám! Mútkó is bennvagyok a csalitosba azt meglátok egyet,
Mondom neki - Hát micsinász a fődemen te kurtaéletű! -Aszongya - Makkot szedek. - Hát ekapott a röhögés de úgy, hogy efelejtettem két varázslatot, pedig tegnap loptam ki a sámántóó.- Maaaakkoooot? A bükkfa körű! - Hát értitek? - Mondom neki. - Ó Te néped szomorúsága! Hát a makkot a makkfa körű keressed! Ennyitsetucc? A bükkfa bükköt terem, a makk meg a makkfa ajjába tanálható.
Nézett rám, de olyan tejjesen bambán ahogy csak ezek tunnak, pedig még rendes fülük sincsen. Nem értette. Láttam ám.
De otthagytam, fogalmuk sincsen..fogalmuk sincsen..
Bikkmakkot szed :p:p:p
 

DeletedUser

Vendég
:DBeszállok!:D

Már ha nem tévedek, itt elindult a Kategorizáld Egy Mondatban Az Emberiséget című játék.:D
Én mindjárt egyet nehezítek, az elfeket csoportosítom.

Szóval van népünk alap típusa, a hosszú fülű elfek és léteznek a hosszú orrúak is. Abban a csapatban Pinokkió és Cyrano d.B. játszik.
 

DeletedUser240

Vendég
m31oti margójára (morgójára)

Legyen. :D

Mert magamat kigúnyolom, ha kell...:p szabadon...


Címszavakban, ím szavakban, ..., vakban. (mert eddig ebből sokat ne! vettem.... teszek belőle.... ide .... még.... ) kifulladásig.
Zsigerig, a hájig,
Felépítve önnön képem, kérem szépen,
Azúr bőrömön érzem,
Minden egységben, készen.
Mímelve a kalandort, játszva a valót
Így rajzolva magamnak hosszú orrot,
S élni úgy, ahogy az elf él.

Mert ér ennyit egy Tünd-ér! EZ az elf-vér!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Összefújkál minket lassacskán a mondani képesség.
 
Fent