• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Support Belépési hiba

Burney

Felderítő
Sziasztok!
Ma ahogy be akarok lépni ezt írja ki a játék és nem enged belépni.
Megnéztem a Hardveres gyorsítás engedélyezve van a Chrome rendszerben és a frissítés is a 104-es verzió ami a legújabb.
Más böngészővel megy a játék de a Chrome-val ezt hozza fel :(
Mit lehetne tenni??
 

Csatolmányok

  • Elvenar hiba.jpg
    Elvenar hiba.jpg
    83,3 KB · Megtekintések: 13

polgarmaercell

Erős harcos
Ezt nekem is szokta csinálni. Kapcsold ki, majd be a hardveres gyorsítást (webgl) akkor működni szokott. Én edge-n játszom (kénytelen vagyok használni azt a sz*rt).
 
Utoljára szerkesztve:

Burney

Felderítő
Ezt nekem is szokta csinálni. Kapcsold ki, majd be a hardveres gyorsítást (webgl) akkor működni szokott.
Azt megcsináltam, a videokártya programot is frissítettem, többször újraindítottam a gépet de, ugyan az a gond, a Chromon nem működnek az Innogames játékok, se az Elvenar se a Forge of Empires :(
Egyenlőre Operára váltottam, míg valami csoda nem történik egy kósza frissítésnek köszönhetően.
 

Fairymysz

Újonc
Sziasztok! Nekem is ez a gondom. A legjobb, hogy nekem a gépre le van töltve az alkalmazás, így nem is böngészőből játszom, de ott is kiírja a hardverhibát (a böngészőket is megnéztem, mindenhol be van kapcsolva a gyorsítás). Nagyon zavaró, mert iszonyúan be van lassulva. Jó lenne, ha csinálnátok vele valamit.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Vizsgáljuk az ügyet, úgy tűnik az új Chrome verzióval lehet valami, a fejlesztők már nyomozzák, hogy pontosan mi történhetett. :)
 

kovigyu

Felderítő
Sziasztok!

Tegnap este óta nem tudok belépni a hu.elvenar.com-ra. Írtam a supportnak, de az utolsó levelemre nem kaptam még választ. Több böngészővel is próbálkoztam. Se másik gépen, se laptopon sem működik. A bétára be tudok lépni. Mi lehet a probléma?
 

Csatolmányok

  • Képkivágás.PNG
    Képkivágás.PNG
    36,7 KB · Megtekintések: 7

Deleted User - 340074

Vendég
Sziasztok! Benyújtottam a törlési kérelmet, de szeretném vissza vonni. Itt elérhető vagyok Brik néven, de nem tudok a játékba belépni, mert hogy azt írja ki a játék, hogy a fiók már nem létezik. De a support oldalra sem tudok. Tud valaki segíteni??
 

Rikari

Veterán
Sziasztok! Benyújtottam a törlési kérelmet, de szeretném vissza vonni. Itt elérhető vagyok Brik néven, de nem tudok a játékba belépni, mert hogy azt írja ki a játék, hogy a fiók már nem létezik. De a support oldalra sem tudok. Tud valaki segíteni??
Amit kértél, azt már teljesítették. Nem hiszem, hogy ez egy visszajátszható dolog. :(
 

Putyika

Veterán
Sziasztok!

Fura dolog ez. Valamikor nem okozott gondot.
Sziasztok ! :)

Ezúttal egy olyan dolgot szeretnék megosztani Veletek, amit szerintem mindenki jó ha tud. Különöseképpen ajánlanám figyelmébe az új játékosoknak, de mint említettem Mindenkinek ! :) A dolog velem esett meg, és szó szerint a saját bőrömön tapasztal meg milyen érzés...
Ha valaki véletlenül, figyelmetlenségből törölné a fiókját, s később már bánná, hiszen nem volt szándékában vagy más okból történt meg a baj, haladéktalanul értesítse a Supportot ! Kapni fog egy linket amiről a regisztrációs mailcímét kell megadni feladóként. A címzett már ki van töltve.
Röviden le kell írnia a problémát és a szándékát a fiók helyreállítására. A Támogató Csapat 7 napon belül vissza tudja vonni a törlési folyamatot.
Ezen sorokat úgy írom hogy valamit nagyon eltoltam, és elindult a tölési folyamat. A levelem elküldése után, szinte perceken belül, jött a levél hogy folyamatban van a problémám intézése és újabb pár par múlva az üzenet hogy ismét be tudok lépni, mert leállították a folyamatot.
S miért érzem magam annyira meghatva ? Hiszen annyi minden fejlesztés, bajnokság s most az event is folyik már. Mégis késő este azonnal reagáltak és indították a mentőakciót. Nyilvánosan is szeretnék köszönetet mondani a Kedves Csapatnak ! :)
Talán mások nevében is írhatom, de a magaméban mindenképp, hogy nagy becsben tartalak Titeket ! :) S mindenért amit értünk játékosokért tesztek ! :)

Köszönöm szépen ha valaki elolvassa. :)

Szívélyes üdvözlettel: venom
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok! Benyújtottam a törlési kérelmet, de szeretném vissza vonni. Itt elérhető vagyok Brik néven, de nem tudok a játékba belépni, mert hogy azt írja ki a játék, hogy a fiók már nem létezik. De a support oldalra sem tudok. Tud valaki segíteni??
Szia!
Support által megoldva!
 
Fent