• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Belépési hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!

keresgettem a fórumon, de nem találtam semmit se arról hogy nem lehet belépni a játékba..

The server is currently unavailable due to maintenance work. Usually the maintenance takes no more than ten minutes.

ezt írja ki!
Valaki tud valamit?

Üdv: Mircipirci
 

Vanek

Veterán
[...]keresgettem a fórumon, de nem találtam semmit se arról hogy nem lehet belépni a játékba..

The server is currently unavailable due to maintenance work. Usually the maintenance takes no more than ten minutes.

ezt írja ki!
Valaki tud valamit?[...]

Ha más nem, akkor a Google translate tud ilyen esetekben is segíteni (https://translate.google.hu).
De most röviden a saját angolságommal a fenti szöveg fordítása:
"A szerver jelenleg nem elérhető karbantartás miatt. Általában ez nem tart 10 percnél tovább."
Vagyis egy rövid ideig elérhetetlenek voltak a szerverek. Sokszor volt már ilyen, és még lesz is. Várni kell egy kicsit, és kész...
 

mircipirci

Tapasztalt építő
KÖszönöm szépen, sikerült belépni.
Angolul viszont tudok.. Csak hogy több mint 20 percig probáltam belépni, ha meg karbantartás van akkor szoktak írni pár sort a fórumra.
Akkor nem aggódok, máskor! :):)
 
Sziasztok!
Magamnál és legtöbb szomszédomnál sem látni a piros és zöld "kastélyt" jobboldalt. A megépített kristály világító toronyra és a katonai monostorra gondolok.
 

Vanek

Veterán
Sziasztok!
Magamnál és legtöbb szomszédomnál sem látni a piros és zöld "kastélyt" jobboldalt. A megépített kristály világító toronyra és a katonai monostorra gondolok.

Ha a város grafikai/megjelenítési minősége alacsonyra van állítva, akkor nem is fog megjelenni (csak közepes beállítástól jönnek elő). Ha ez mégis közepesre vagy magasra van állítva, akkor viszont talán jobb lett volna külön témát indítani neki, mert így mindenképp el fog veszni (ez a téma nem erről szól, hanem a "Belépési hiba" jelenségről (amit le is tudtunk, hogy nem is hiba, csak karbantartás volt)). ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent