• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Belépés idejének a kiírása

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 18 94,7%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 5,3%

  • Összes szavazó
    19
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

sleeky41

Veterán
Abban az esetben, ha a "csatlakoznék" gomb aktivitástól függően változtatná a színét; ( egy hétnél korábbi belépés zöld, egy hónapnál narancs, 3 hónapnál piros ) már sugallna, de nem árulna el pontos időpontokat. Ebben látok használhatóságot.

Igen jó lenne akár csak kettő szín is mert ugye mindenki aktív tagot keres :)
zöld - 3 napig lenne mert azért ez utáni belépés már nem igazán segítség egy csapatnak ( pl: torony és bajnoki 5 nap alatt így is egyszer lép be lássuk be elég kevés )
piros - 3 nap után vagyis ha letelik a 72 óra átváltana pirosra
még így is lehet valaki éppen 2 hét után lép be és a gép zöldnek veszi holott lehet már nem is aktív de valami jelzés jól jönne a testvériségeknek :)
 

nlstemplar

Veterán
Ez így van, csupán példaként hoztam fel, hogy ha ott megjeleníthető az utolsó belépés ideje, akkor itt se ütközhet adatvédelmi kifogásba.

Az Elvenstat nem az utolsó belépés idejét jelzi ki, hanem azt, hogy mióta nem változott a játékos pontja. Fekete háromszögnél.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az ötlet most továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az ötlet kiértékelése során a fejlesztőknek az ötlet tetszett, várhatóan ebben a formában nem fog megvalósulni, de köszönjük, mert egy jó ötlet alapot kaptunk Tőletek!
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Bár kicsit kései az írásom, de ... nem támogatom.
A belépésem időpontja magánügy. Semmi szükség arra, hogy "illetéktelenek" lássák ezt az időpontot.
Még csak az kellene, hogy pl. a főnököm láthassa, mikor léptem be.
Szerintem(!) ez igazán személyes adat.
Egy esetben fogadható el ez az opció: ha kikapcsolható a nyilvános láthatósága. (de akkor meg minek?)
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok!
Bár kicsit kései az írásom, de ... nem támogatom.
A belépésem időpontja magánügy. Semmi szükség arra, hogy "illetéktelenek" lássák ezt az időpontot.
Még csak az kellene, hogy pl. a főnököm láthassa, mikor léptem be.
Szerintem(!) ez igazán személyes adat.
Egy esetben fogadható el ez az opció: ha kikapcsolható a nyilvános láthatósága. (de akkor meg minek?)

Rikari-tól idézek és kiemelem a lényeget.

"Támogatnám az ötletet, ha eljut a szavazásig, hogy a listában bármilyen megoldással, de látszódjon az aktivitás mindenkinél és a szándék, ha éppen nincsen valaki testvériségben. Ez nagyban megkönnyítené az új tagok toborzását."

Szó se volt arról, hogy az online Státuszodat jelezze ki.

Visszaolvashattál volna, mielőtt még felrobbansz a dühtől. :)
 

Lupuj

Erős harcos
Rikari-tól idézek és kiemelem a lényeget.

"Támogatnám az ötletet, ha eljut a szavazásig, hogy a listában bármilyen megoldással, de látszódjon az aktivitás mindenkinél és a szándék, ha éppen nincsen valaki testvériségben. Ez nagyban megkönnyítené az új tagok toborzását."

Szó se volt arról, hogy az online Státuszodat jelezze ki.

Visszaolvashattál volna, mielőtt még felrobbansz a dühtől. :)

Szia!
1. Már elnézést, de ... honnan a bánatból vetted, hogy dühömben írtam?:mad: ....... :p
2. Hol olvastál olyat, hogy ÉN az online státuszomról írtam?:oops:
Nem! Bőven elég egy "lebukáshoz", ha azt lehetne látni, hogy legutóbb pl. 9:27-kor (vagy bármikor) beléptem. :eek:
Na, akkor kinek is kellene visszaolvasni - és főleg értelmezni - a leírtakat?
Üdv.: Lupuj ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent