• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bejelentkezesert jaro jutalom

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser256

Vendég
Az Inno Gamesen ez a 3. jatek, amin aktivan jatszom a Forge of Empires es a Grepolis ota. Mindkettoben olyan funkcio volt, hogyha 1-2-3 hetig nem voltam fenn, es az e-mail fiokombol jelentkeztem be, kaptam gyemantot/aranyat. Inkabb az aktivsagert kene jarjon, ha mondjuk 1 honap minden napjan fellepsz. Ha nem gyemant, akkor arany/alapanyag, a tobbedik feljovetel utan pedig egyre jobb aru. Ilyen volt a Grepolisban is.
Persze nem azt mondom, hogy az elobbi lehetoseg szunjon meg:)XD:)
V.
 

Vanek

Veterán
Ez az ötlet is felvetődött már; és ez is már lett továbbítva - vagyis remélhetően nem túl sokára meg is fog jelenni a játékban. :)
 

DeletedUser25

Vendég
Nem olyan bonyolult ez a játék, hogy ilyen jellegű támogatásra szükség lenne - mit kezdnenél a 3. techfa szinttől napi 1-2 ezer szerszámmal meg 10-20k arannyal? Én inkább arra szavaznék, hogy a techfa első és második fejezetében lévő játékosok kapjanak napi jellegű segitséget - nekik ez tényleg támogatás lenne és inspirálná őket a folytatásra.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent