• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Bejelentkezési hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser999

Vendég
szerk. Megoldódott, köszi. :)

Sziasztok!

Hétfő óta nem tudok belépni a játékba, a felhasználónév, jelszó rendben, el is jut a töltőképernyőig, végigfut a betöltés, és ekkor vagy belép a játékba, de azonnal vissza is lép a töltőképernyőre, vagy amikor 100%-ra ér a betöltés, ismét a töltőképernyő jön elő.

Játékverzió: Elvenar v1.0.10-(8d01b7a) (2016-03-03 9:26)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Google Chrome 48.0.2564.116 m
Flash Player verzió: __ (A jobbgombos menü legalsó eleme)
Operációs rendszer: Windows 10 Pro v1511
Képernyőfelbontás:
1366 x 768
Felhasználónév: Elayne
Nép:
Elfek

Reprodukálhatóság: 5/5 = mindig megtörténik

(A Flash Player verziószámát nem találom, de biztosan van, különben nem futna a játék. :))

Köszönettel,
Elayne
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Flash:
jobb gomb a játékban, legalsó pont (jó a betöltési ablakban is) (W10-es és chromeos vagyok, úgyh ez biztos :D)
Velem is történt hasonló, másnap reggelre megoldódott...
 

DeletedUser434

Vendég
bejelentkezési hiba.jpg

Igen, köszi, majd megpróbálok bejutni máshonnan.... :mad::mad::mad:

Valaki mesélje majd el, hogy hogyan lehet "visszatelepíteni" a Firefox előző verzióját, mert a tegnapi frissítéssel (amit szerencsétlenségemre, telepíteni merészeltem az előbb), nem tudok már belépni a játékba, erről a böngészőről....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser434

Vendég
A hiba továbbra is fennáll... :(:(:(


Játékverzió: v1.0.10-(8d01b7a) (2016-03-03 9:26)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Mozilla Firefox 45.0 (20160303134406)
User Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:45.0) Gecko/20100101 Firefox/45.0
Flash Player verzió: 20.0.0.306
Operációs rendszer: Windows 7 Home Premium SP1 - 64 Bit /Laptop: Samsung R580; Processzor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40Ghz 2.40Ghz; RAM: 4 GB/
Képernyőfelbontás: 1366 X 768 (Hordozható számítógép képernyője)
Felhasználónév: Macipiri
Nép: Elf
Hardveres gyorsítás: Állandó
Reprodukálhatóság: kb. 25/25

Jelenlegi helyzet:
A tegnapi nap során, a böngészőm automatikus frissítése, letöltötte a böngésző legújabb verzióját, melyet aktualizáltam a gépemen, azóta, az adott böngészőből, lehetetlen belépnem a játékba. A felhasználónevet, és a jelszót elfogadja, megindul a betöltés, majd a következő képernyő jelenik meg.

Elvárt helyzet:
Szeretnék belépni a megszokott (Firefox) böngészőmből a játékba!!!!!

Köszönettel: Macipiri


bejelentkezési hiba.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1004

Vendég
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék,tegnap óta nem tudok belépni a játékba, ezt írja ki:

couldnt load plug-in
 

DeletedUser434

Vendég
Nálam (egyedüliként), a hiba továbbra is fennáll... :(
Máshonnan játszom, ez van... :(:(:(
Valamelyik nap, kaptam egy ilyent is, próbálkozás közben:

Róka hibaüzenete.jpg

Szerk.:
Az adatokban annyi módosítás van, hogy azóta már, leszedtem a legeslegújabb Flash-t is: 21.0.0.182-es verzió fut jelenleg.
 

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok! :)

Szeretném jelezni, hogy a mai nappal megoldódott a problémám! :) :) :)
Lejött a Firefox legújabb verziója, és erről már, minden gond nélkül be tudok jutni a játékba! :)
(Ezek szerint, valami gubanc mégis az előzőben volt, mivel, be vannak kapcsolva ugyanúgy a kiegészítőim, még sincs fennakadás!!! :) :) )
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent